Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Asa...
Am 100 de posturi, deci pot sa primesc medalia...am vreo 3 ficuri [toate inchise, de, lene mare sa scriu], deci e posibil sa nu primesc medalie.
Mai joc si intr-un RPG[nu-i deschis de mine, so, nu ma supar daca nu primesc si din aia]
Si am vazut ca exista si medalie pt extrazup, pot s-o primesc si pe aia? "?

edit:
Thx si no problem ^_^
Trec şi eu pe aici cu speranţa că nu sunt o bătaie de cap în plus xD .
Hm , am trecut de 500 de posturi , deci se poate să primesc şi eu medalia de 500 de postări * puppy eyes * ? It looks so pretty [ medalia 21 ] .
Thanks a lot ^_^ .
@Elusive wolf: Granted 15

@Maddy: Ti-am dat toate medaliile, mai putin cea pentru Extra. Alea nu stiu exact cum se acorda, trebuie sa o intreb pe Marina inainte asa ca o sa te rog sa mai astepti putin 4
Eto, Flaw, ai putea te rog sa-mi schimbi medalia de 100 de posturi cu cea de 500 ? Am deja 700 si ceva 4 . Siiii ai putea sa-mi dai medalia pentru staff ? Btw, mersi daca tu mi-ai dat-o pe cea cu zodia balanta 108

Edit : uitasem, nesimtita de mine, multumesc anticipat. :p
@Usagi-chan: Gata, s-a rezolvat 4
buna... am postat si eu un fic la Original Fics so...ma intrebam daca pot sa primesc si eu o medalie5
Stiu stiu...pana acum nu e "popular" dar l-am postat putin mai devreme
So....se pune?
Ms anticipatpupichug
@Touch Of Dark: Se pune, ti-am acordat medalia 4
Din nou eu15
Pai as vrea si eu medalie pentru rpg, fac parte din cate rpg`uri si o sa postez si eu unul. Nu`i nimic daca nu se pune. .
Si una cu zodia Gemeni pentru ca poimaine este ziua mea, deci cred ca asta se pune.
Cam atat39
Multumesc anticipat^^
sall....me again
scuze de deranj... din nou... dar as vrea si eu o medalie de 100 de posturi
daca se poate...
daca aveti timp sa-mi dati si mie una...
ink o data scuze de deranj:eto:
LE: uitasem...Multumesc anticipat!hug
Eu din nou. 65

As dori sa primesc medalia pentru Fan Art, arata foarte bine o.o" pot sa o primesc ? 5
Ah, si as avea o oarecare intrebare 39 , am un fic la FF, nu stiu sigur daca o sa il continui, useri care si-au postat parerile m-au cam descurajat si ma intrebam daca pot primi o medalie si pentru asta ?

Multumesc anticipat. hug