Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Flaw, pot primii şi eu medalia de staff ? o.o Am văzut-o acolo în listă şi mă întrebam dacă o pot primii, dat fiind că sunt în staff, totuşi nu ştiu dacă o primesc doar adminii sau mozii, sau tot stafful ?
Eto... as putea primi si eu medalia de zodia sagetator?
Sunt nascuta pe 13 dec... ce zi norocoasa.
Multumiri anticipate daca o primesc !
@Lil'Zy: La multi ani, ti-am dat medalia!

@Lynnu: Da, o poti primi 10

@[paramore]: Medaliile cu zodii le dam doar in preajma zilelor de nastere ale userilor. Dar ca sa nu te descurej, ca vad ca nu ai nici o medalie, m-am uitat prin posturile tale si am vazut ca ai topicuri la Fan Art si Fan Fic, asa ca ti-am acordat medaliile respective 4

Also, am mai adaugat 2 medalii: http://animezup.com/forum/myawards.php
- cea pentru cei care castiga un Duel si cea pentru fotografi
hmm...Flaw, pot primi si eu medalia de staff si cea pentru fotograf ? 5 Ca am si eu un topic cu fotografii ^^ .
MErci
Ne, Flaw, pot primi si eu medalia pentru fotografie ?5
Am un topic la fotografie, plus ca postez si pe acolo. So 65. Doar daca vrei . xD
Sii~, ma intrebam daca pot primi medalia de staff. 39 Adica o primesc doar mozii si admini, sau si cei care fac parte din FFS?39
Daca nu, imi cer scuze.
Si~, thanx anticipat 15.
@Deea13: Gata, s-a rezolvat.

@Zăpă: Cred ca si FFS-ul 4 Ti-am dat si medalia de fotografie.
Ummm, buna :]. Paaai, as putea primi o medalie pentru fotografie? Am un topic pe acolo, am si postat in el de vreo 2 ori ^^
Thanks :]
(25-07-2010, 02:03 PM)Flaw A scris: [ -> ]@Zăpă: Cred ca si FFS-ul 4 Ti-am dat si medalia de fotografie.

sunt mai vechi pe aici24 din cate stiu marina o da numai la mozi si admini,dar acum tu decizi ca esti si tu admin,doar24

deci tot ffs primeste?
o,0
Hi Flaw, m-am uitat si eu printe medalii si am vazut medalia pentru cei care au castigat un duel.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22922
^ Aici e un duel castigat de mine, pot primi medalia ? :]

Multumesc.
Flaw te rog da-mi si mie te rog medalia de FFS si fotografie.5