Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Verde.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Tnx. • Candiboo • 5.

[Imagine: crazy_zoey_by_neraneraya-d30960f-1.png]
Hey hey, am trecut si eu pe aici :] Sorry ca nu am comentat la ultimele seturi, doar ca a intervenit o problema. Stii tu mai bine ce problema, deci nu are rost sa mentionez si aici 5 Sa revenim la set. E chiar dragut, imi place mult imaginea si cum ai incadrat personajul in background si imi place ca nu ai folosit nici un border, atata timp cat nici nu era nevoie. Imi place mult ce efecte ai folosit, iar luminozitatea si contrastul sunt bune. Cam atat am avut de spus. Bafta in continuare si astept noi sig-uri sau seturi sau avatare 8 Succes! *hugs*
Kayla, mulțumesc că treci pe aici și uite ce îți doreai 5 . Vero, uite și ce voiai tu ^^.

1.[Imagine: 1269388851648183_largess-1.jpg]

2.[Imagine: 58.jpg]

[Imagine: near_the_beach_by_kirill7117-d3hbxpm.jpg] [Imagine: near_the_beach_by_kirill7117-d3hbxpmfffffffffffffff.jpg]

[Imagine: blue_bikini_by_kirill7117-d3icelj.jpg]
Revin cu edit în câteva minuţele, am de terminat un sig. Aşteaptă edit-ul duduie.
^^ kthxbye.

Primele doua semnaturi; sa fiu sincera, niciuna nu ma incanta. Prima e prea stearsa iar a doua e prea 'intunecata', se vede ciudat textura aia cu text. Undeva intre cele doua era perfect imo.

A treia: imi place ce ai facut in partea dinspre tipa, a iesit bine. Ce nu-mi place e partea cealalta, cu textura aia peste mare, nu da bine.

Avatarul e simplu, me gusta.

Ultima e by far cea mai reusita de pan'acum. Ce-as fi schimbat - as fi sters din liniile de pe mana tipei. In rest e purrfect.

Astept noi lucrari duduie. Revin cu post nou.
@ Andorien, aww, tnx. că ai trecut pe aici, you sweety 5.

[Imagine: 62.jpg]

[Imagine: beautiful_wallpaper_by_kirill7117-d37eaah.jpg]

[Imagine: 0820510000252.jpg]

P.S.: spun de pe acum, o să am o obsesie pentru păpuși, deci să nu se sperie nimeni dacă o să vadă doar semnături cu păpușele =^.^=.
Hello hello :] Am trecut si eu pe aici. Sunt chiar dragute noile sig-uri, imi place in special cel cu papusa. E adorabila, ca tine de altfel. Imi plac mult efectele folosite, in special acele buline, imi place mult background-ul, si cum sunt integrate tipele si apreciez ca nu ai folosit border. So, cam atat am avut de spus. Bafta cu noile sig-uri. *huugs*
Kayla, love yeah că ai trecut pe aici pupic. Mda, a doua este o încercare nereușită de a face singurică background-ul ._.

[Imagine: 65.jpg]

[Imagine: 66.jpg]
Dacă m-ai rugat aşa frumos am intrat pe aici. 5 Ok, aşteaptă editul pe mâine-poimâine, astăzi am venit de pe la bunici si mai am încă o 'călătorie' în plan. Ghini?

EDIT: măi păpuşă, Prima a ieşit binişor dar e prea ştearsă. Puteai să mai umbli pe la levels/curves and so on, e mult prea deschisă. Plus că personajul trebuia micşorat puţin, ocupă toată semnătura. Nu strica dacă foloseai ceva effect c4d's/un text.

La a doua înţeleg ce ţi-ai propus să faci dar nu ţi-a prea ieşit. Prea mult liquify/smudge şi chestiile roz *urme dintr-un c4d i guess* nu dau bine. Ai cam încărcat-o, meh. =/

Uh, aştept lucrări noi.
Mulțumesc scumpă mică ce ești ^^.

[Imagine: 68-1.jpg]

[Imagine: 67.jpg]
Mulțumesc că nu m-ați lăsat să fac double-post ._.

[Imagine: Pinup_Wonder_Woman_by_tattereddreams.jpg]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30