Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Verde.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Știu că nu prea am voie, dar poate așa mai atrag atenția.

[Imagine: ciuuuuciuuuu-1.jpg]
[Imagine: crapcrapcrap.jpg]

[Imagine: ADDEEEEEH.jpg]
Mulțumesc 29.

[Imagine: Untitled-1copy-1.jpg]

[Imagine: Untitled-1-12.jpg]
http://daniiiiiela.deviantart.com/art/My-name-270020677

Poate așa mai atrag atenția.
Văd că nu trece nimeni pe-aici. Nu-i nimic, uite, trec eu.
Nu am să spun mare lucru, pentru că eşti, în mod clar, mai "bună" ca mine-n photoshop, aşa că nu prea-ţi pot da sfaturi. Ce să-ţi spun ? Îmi place mult cum lucrezi, ai lucrări mai frumoase şi mai puţin frumoase - mă rog, asta în ochii mei, acum, deh, gusturile nu se discută. Eniuei, felicitări, îţi ies tot mai bune.

Btw, dacă nu-i cu supărare, aş putea purta asta ?
[Imagine: ADDEEEEEH.jpg]

P.S. mi-ar plăcea mult dacă i-ai aplica un text ceva. orice ai vrea tu, dacă vrei, ofc. 71.



Ediiiiiiit: merci frumos, am să-l port aşa :3
N-am mai dat de multă vreme pe aici, soz.
Post 123:
1: Ok, nu prea îmi dau seama cum ai putut să faci aşa ceva, comparativ cu lucrarea pe care o vrea Abbeh e.. scovergă. Srsly, background-ul e foarte ciudat şi foarte simplu, văd că ai folosit doar filters la el, textul nu merge iar ochii fetei mă cam sperie *ohhhh le pink is killing me*
2: Asta chiar îmi place. Foarte tare gradientul + tot ce ai pus pe acolo. Mă deranjează puuuţin dublura tipei but eh, merge.

Post 124: am vorbit despre el pe dA, nu mai am nimic de adăugat.

Oh, şi sigul pentru Abi: gorgeous. Stilul ăsta ţi se potriveşte mănuşă, believe me. Culorile arată fiarte bine, atât de bine încât o să închid un ochi pentru dunga verde din margine :]. Nu cred totuşi c-ar merge text aici, exprimă destule imaginea în sine.

Ehm, anunţă-mă când postezi ceva nou. Am văzut că tu îţi citeşti mesajele deviantWATCH şi afli mereu când postez câte ceva nou. Eu le şterg fără să mă uit prin ele 9. Deci, vorbim pe Y!M sau îmi laşi un comentariu la profil când postezi ceva nou şi vin.
Fetili, mulțam și Abbeh, da poți să îl porți, dar mi-e că dacă-i pun text se strică sig-ul, nu prea le am cu textul de cele mai multe ori. Histo, lăv ia.
O să dau edit când o să mai fac ceva nou.

EDIT: am uitat de ăsta:

http://daniiiiiela.deviantart.com/#/d4gslkx
Haidi mulţumesc că m-ai anunţat!
Awo, nu trebuia să faci atât de multe variante pentru că diferă doar culorile şi, oarecum, contrastul şi luminozitatea. De exemplu, mie îmi plac a doua şi penultima. Restul sunt prea 'luminoase' sau au culori naşpa. Oricum, frumos realizate - mă irită textul pe care l-ai făcut mare cât casa - şi interesante feliile alea de portocală. Puteai lucra puţin mai mult în spaţiul liber şi să te descotoroseşti de text sau să pui ceva mic, Passion or idk.
Well, aÅŸtept ceva nou.
Omorâşi culorile la prima. Well, ca realizare îmi place - imaginea în sine nu. Ştii ce părere am despre norişori n other cute stuff, eh. But anw, frumos realizată, cum am mai spus, deşi pare pe alocuri întunecată. Nu ştiu de ce postez aici, îmi ştii părerea de pe dA. Ehm, baftă.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30