Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Verde.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mulțămesc sweety. Am revenit cu ceva nou, am încercat D:

[Imagine: Horizontal_Flower_by_jakegarncopy.jpg]
Yaaay ce tare arata XD Imi place cum arata, cum e pozitionat personajul, culorile tot. Dar,parca e prea simplu 21 Nu stiu de ce. Oricum mie imi place mult cum iti ies GFX-urile si succes in continuare. Stiu ca pierd timpul de pomana, dar doar voiam sa te felicit pentru creatiile tale hug

Psycho XD
Da, știu că este prea simplu, dar am zis că dacă îl mai încarc, adică dacă îi mai fac ceva o să arate ciudat și urât, așa că l-am lăsat așa, oricum, mulțămesc, și nu pierzi timpul de pomană, îmi gâdili mie puțin orgoliul * i.m so proud of me 24 * și nu mă lași să fac double-triple-post ._.
Ăsta l-am făcut inspirată de tine * 15 * chiar dacă a ieșit o ... o ... nu știu ce este ... dar pare a fii ceva ... drăguț ._. ?

[Imagine: crimson_lotus_flower_by_akmona-d36zqa1copy.jpg]

EDIT: de fapt, nu, este oribil, acum văd ._.
Ce vorbesti acolo? Mie imi place la nebunie 8 e tare kawaii XD si cul in acelasi timp. Imi place mult si ma bucur ca te-am inspirat 9 Ma bucur ca nu deranjez fiindcac am ticul: ma apuc de ceva? Continui toata viata 24 Well cum am zis gfx-ul mie imi place mult asemeni celorlalte. Mi se pare chiar foarte dragut XD Si sper sa mai revi 10

Psycho XD
Vaiii, ce rapidă ești o.o.
Oricum, de obicei când văd câte un comentariu parcă mă apucă cheful de făcut ceva nou, deci, uită-mă, again, aici cu ceva nou o.o:

[Imagine: flower_by_CorporateReject.jpg]
Si tu la fel XD Si acesta ma atrage mult 8 nu stiu de ce Smile dar mi se pare extrem de reusit XD Imi place mult cum arata. Nu stiu de ce dar niciodata nu pot gasi defecte 21 Well succes in continuare si sa mai aduci gfx-uri tot repede fiindca deja sunt un fan de-al tau 108 Succes in continuare :X

Psycho XD
Mersi, ești o dulce.
Mă mișc repede, îmi aduci sporul =3.
Anw, sper să evoluez, nu să involuez T__T.

[Imagine: Untitled-1-9.jpg]
Yaay imi place mult verdele XD Si credema, cred ca evoluezi XD Imi place si acest gfx foarte mult. Ma bucur ca iti aduc spor XD Imi place mult si textul, si felul lui. M-as apuca si eu de gfx fiindca imi plac mult ale tale :X Parca sunt diferite fata de altii care afc gfx XD Care am vazut, desi nu am comentat 39 XD

Psycho XD
La la la la. Am revenit.

[Imagine: crimson_lotus_flower_by_akmona-d36zqa1.jpg]
E o poza ca una de mai sus, nu? Si ma macina... care e originalul? 21 Ca imi place cum arata. Place gfx-ul mult, desi parca in stanga mai mergea ceva 21 Desi parca asa e foarte frumos si reusit. Well sper sa mai aduci gfx-uri si daca poti in postul urmator originalul 108 Succes in continuare hug

Psycho XD
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30