Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Verde.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
[Imagine: q6GIJ.png]

Umh, cam aiurea, e facuta la pc unde nu am posibilitatea la prea multe chestii.
daca tot ti-am vazut aproape toate paginile ( nu chiar toate, incepand de la pagina 6 ) sa-ti las si eu parerea mea.
Mi-au placut multe chestii din ce-am vazut pe aici.Sti sa faci multe lucruri in ps dar nu mereu le folosesti in contextul potrivit.de exemplu la ultima semnatura,mi se pare ca nu mergea blurul acela, e doar viziunea mea, dar parca ii strica aspectul.La fel si culorile, sunt cam monotone pentru un sign cu efectele acelea jucause.Totusi am vazut si alte lucrari si la acelea te-ai descurcat foarte bine.Mi-a placut foarte mult ce-ai facut aici: http://i.imgur.com/6XugH.jpg si de asemenea semnaturile din penultimul post, mai ales cea cu pasarea.Cu siguranta ai evoluat.

cam atat, iti doresc multa multa inspiratie!
[Imagine: AMZ6J.png]

pam pam, de la 0 este facuta.
[Imagine: DcfqJ.png]

Pam pam :3

Edit: [Imagine: orWbt.png]
[Imagine: bcmhv.png] [Imagine: 2ZqL4.png] [Imagine: ilL2i.png] [Imagine: fInMk.png]


[Imagine: 9I2wW.png]

[Imagine: df0mY.png]

[Imagine: yax7e.png]
Cele din ultimul post sunt grozave :3 Mai mergea putin sters din efectul de clouds (sa ma exprim asa, si nu altfel 21) de pe chipul fetei din al treilea avatar. Ma refer la ochelarii ei - prea mult fum pe-acolo. Si iar roz ? Mi mujer, te spanzur <3.
Lady Bug e favoritul meeeeeu - clipping mask-ul pe care l-ai folosit acolo imi da senzatia ca acea gargarita e pe cale sa-si ia zborul, de-asta i like it.
Acelea cu Surprise, ca sa fac o comparatie draguta, mult mai nice e cel in culori, parca se potriveste textului. Pe cand cel alb-negru e un pic deprimant, avand in vedere ca textul este 'Surprise'.

Anw, baftă la altele, Dariuto 5. Je kiss ya.
[Imagine: xno7s.png]

De la: [Imagine: vkUaH.png]
[Imagine: 3qNDZ.png]
[Imagine: oSsRW.png]
[Imagine: xuPwc.png]


[Imagine: signature_by_daniiiiiela-d508hce.png]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30