Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Verde.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Prima semnatura a iesit foarte bine, probabil e cam intunecata pentru gusturile mele si, na, daca e o culoare care ma sacaie cand apare in cantitati enorme, atunci sigur e rosu. In schimb imi place ideea, executia iar smudge-ul e chiar reusit. Ai flow iar renderul e integrat ok.
A doua si a treia mi se par dubioase, la a doua puteai lucra mai mult, partea de sus cu textura aceea rosie *cred ca e textura*, stock-ul cu nori si textura de jos nu se prea potrivesc, probabil trebuia sa le integrezi putin mai bine. Plus de asta mi se pare putin cam intunecata jos si mult prea luminoasa sus. A treia e.. uhm, nu o prea inteleg. Adica vad ce ai vrut sa faci acolo dar e prea intunecata iar smudge-ul arata oarecum ciudat. 39 Mai, astept si altele.
Multam fetelor hug.
Semnatura Liei ♥.

[Imagine: 2If3X.png]

Edit: [Imagine: 4hUar.png]

Stiu, marimea e aiurea, la sfarsit mi-am dat seama -.-

Edit2: [Imagine: WtYTn.png]

grr, nu imi place deloc ce a iesit.
Nimeni 108?
Fara resurse, in fine, doar cateva texturi 46:

[Imagine: lyx8h.png]

[Imagine: 3vBAM.png]

[Imagine: fiBMM.png]
Pai Pai dau eu pe la topicul tau ^^. Ma primesti ? Recunosc de ceva timp trag cu ochiul la gfxurile tale. Hihi ^_^. Imi place modul cum lucrezi, uneori ma inspiri. ^^
Ce sa spun.. nu pot decat sami exprim o opinie. Nu sunt in masura sa comentez pe larg. Cel mai mult imi place ultima, ma atrage intr-um mod deosebit, are ceva aparte. Si celelalte si reusite. Ai folosit in mare parte texturi ? o_O Daca da , te descurci tare bine cu ele.
Pai cam atat din partea mea. Succes cu viitoarele lucrari ! pupic
Multam de comentariu hug:


[Imagine: YimCR.png]
[Imagine: zf7iA.png]

Am incercat ceva nou 9.
[Imagine: V1l0k.png]

[Imagine: epr1z.png]

Umh, cineva 9?
[Imagine: lZMy9.png]

Cineva 108?
Lemme see:

-prima semnatura alb-negru e oarecum buna. Desi elementele au oarecare legatura intre ele, prezenta parului din partea stanga este deranjanta cel putin.

- a doua alb-negru este prea simplista pentru gustul meu si capul acela pozitionat acolo arata creepy

- a treia este cea mai reusita, culorile se imbina bine, desi nu e combinatia mea favorita. Puteai sa integrezi mai bine tipa in background, dar nah...

- ultima e so-so. Nu ma incanta deloc combinatia de culori si forme si pur si simplu arata necizelata.
Ok, multam; deja imbatraneam singura pe aici.

[Imagine: JiTcm.png]

stock: http://i.imgur.com/fXOPl.jpg
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30