Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren

#8
hehe, nextus' :>
imi cer scuze ca nu am trecut mai devreme pe aici :">...

well...un capitol super, plin de evenimente surprinzatoare o.O, modurile de expunere frumos imbinate: descrii superb la persoana 1, dialogul are replici bine alese, iar actiunea nu este grabita; greseli de tastare am vazut cateva, fii mai atenta cand recitesti capitolul >:D<, in rest BRAVO.
titlul capitolului este destul de interesant, chiar ma gandeam ce urmeaza sa se intample si nu ma asteptam ca Hinata sa se imbete si sa sara pe Naruto :O, chiar credeam ca o sa fie invers, perversa mica ce e o//o
Citat:Am tipat pe moment apoi am privit persoana ce se afla la marginea cazii cu dusul in mana. Am zambit smechereste si l-am apucat de camasa tragandu-l spre mine. S-a dezechilibrat si a cazut peste mine, in cada, in timp ce jetul dusului a inceput sa imprastie apa rece peste tot....S-a ridicat in genunchi, in cada si m-a ridicat si pe mine. Ne priveam in ochi. M-am aruncat in bratele lui apucand de camasa alba ce o purta. L-am tras mai in jos si mi-am apasat buzele pe ale lui. Am scos aerul din plamani usurata dar nu stiu de ce...

-eee se cam incing lucrurile pe aici :-"...sa-i lasam singuri :))

anyway....spor la scris! bescus:X!
:bye:
My fic:
Predestined paths : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13338
[naruto]Teenagers : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13050 (finish 4)

[Imagine: anime-kiss.jpg]
I wish to meet you again next time
Love is more selfish the deeper it gets
until you want to tie each breath down
unreasonable, yet...

We climb a spiral of light
the red memory is a poisonous tattoo
a tattoo that shows the future's chaos
if we're together, until we shatter



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de ellamanu - 12-11-2009, 07:37 PM
RE: Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de Minnie - 29-11-2009, 04:17 PM
RE: Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de ellamanu - 14-12-2009, 11:58 PM
RE: Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de ellamanu - 11-01-2010, 10:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Made in Hell Andrei. 13 6.288 28-06-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Jun
  My worst nightmare is losing you [Tokio Hotel twincest; made by two yaoi lovers] angeliqueVampire 20 14.204 07-03-2010, 03:07 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  Lumina de la capatul tunelului made Drama Queen 2 2.509 01-08-2009, 12:16 AM
Ultimul răspuns: Zyspar
  Tears are made for people who understand life angeliqueVampire 15 7.541 19-02-2009, 04:57 PM
Ultimul răspuns: deathmemories
  A Gaara & Sasuke parody made by Jigoku and Kikyo92 ╰☆ Bloody Rose ☆╮ 5 8.154 18-07-2008, 10:09 PM
Ultimul răspuns: nibbles


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)