Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Made in Hell

#11
Ador acest fic prin simplul fapt ca are o poveste bine gandita si complexa.
Tot timpul am gasit doar povesti despre iubire si drame care nu au nici o poveste bine structurata si sunt seci. Povestea ta este una mai ampla si complexa ceea ce ma face sa vreau sa citesc mai mult din ea. Sper sa continui cu capitole frumoase ca cele de pana acum si sa nu ma dezamagesti ;)
Bafta la scris!
Never Give Up!

#12
Ai dreptate Rasen ficul acesta este amuzant si are un titlu care atrage foarte multi useri eu va asiguri pe toti cititori ca BioBoy v-a exersa si v-a ajunge la perfectiune,daca se pune pe treaba intr-o luna,doua ne lasa cu gura cascata pe toti.
Bft BioBoy.

#13
Multumesc atat tie Rasen cat si lui Kyokusanagi pentru incurajari. Sper ca in cateva saptamani sa ma perfectionez, este bine ca am capitolele deja facute, deci imi este mai usor sa exersez. Maine seara postez capitolul 3, pana atunci astept critici si de la ceilalti care frecventeaza zona fic-urilor.
Things i don't have:
-Money
-A f**k to give



#14
Hey,scuze că nu ţi-am dat reply încă dar nu am mai avut timp să mai intru pe zup deci ....Gome T.T..So...am citit încă o dată şi pe cel de-al doilea capitol deasemena...em...so....este o diferenţă între ele.Well...ai descriere,dar nu destulă;chestia e că ai folosit mai mult acţiunea,dar e un semn bun că nu ai mai folosit atâta dialog.Şti ce e supărător?faptul că aproape după fiecare dialog e chestia aia care zice "spuse B." >.>.Incearcă să gaseşti o altă frază pentru ea,e..sec.Well...altă problemă:numai pune cuvinte în engleză pentru că ficul e scris în română!Ori scrii în română ori în engleză!Înţeleg că engleza este foarte folosită în viaţa adolescenţilor dar em...dacă vrei să o foloseşti în fic,îl scrii pe tot în engleză!Ştiu că acele "fraze" se folosesc des în anime-uri în care are loc o luptă,dar acolo nu se vorbeşte o limbă si când atacă foloseşte alta ._.".Au mai fost câteva greşeli de tastare şi de exprimare deasemenea,dar trec cu vederea pentru că nu sunt atâtea ca în capitolul precedent.So....sper că nu te-ai supărat,vreau doar să te ajut.So...spor la scris!
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Heaven or Hell? yuko_hataki 2 2.610 24-02-2013, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Lain
  There is no escape from the real hell [ + 16 / 18 ] sickness 17 8.659 07-03-2011, 10:01 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Hell's child MiraA 15 7.669 28-12-2010, 11:44 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Love or hell...you be the judge of that :.:.:Ratsuky:.:.: 1 2.254 22-06-2010, 03:55 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren ellamanu 18 16.201 19-03-2010, 08:03 PM
Ultimul răspuns: Lya
  My worst nightmare is losing you [Tokio Hotel twincest; made by two yaoi lovers] angeliqueVampire 20 14.118 07-03-2010, 03:07 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  Lumina de la capatul tunelului made Drama Queen 2 2.475 01-08-2009, 12:16 AM
Ultimul răspuns: Zyspar
  Tears are made for people who understand life angeliqueVampire 15 7.456 19-02-2009, 04:57 PM
Ultimul răspuns: deathmemories
  A Gaara & Sasuke parody made by Jigoku and Kikyo92 ╰☆ Bloody Rose ☆╮ 5 8.119 18-07-2008, 10:09 PM
Ultimul răspuns: nibbles


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)