Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O viata de liceu

#11
Am venit cu nextul...sper sa va placa...si astept critici! :*


O veste groaznica


Cei doi intrara in camera brunetului inchizand usa in urma lor, de parca nu ar fi vrut sa trezeasca pe cineva.
- Daca vrei pijama, sunt unele in dulap! ii zise brunetul sarutandu-i fruntea rozaliei in semn de noapte buna.
- Dar tu unde vei dormii? ii intreba rozalia.
- In camera alaturata! ii zise brunetul inchizand usa in urma lui.
Sakura era pur si simplu uimita de raspunsul brunetului; daca acum cateva zile Sasuke dorea sa o faca a lui, acum ca avea aceasta sansa nu profita de ea, oare ce se intamplase cu Sasuke.
Rozalia se indrepta spre dulap, de unde isi lua o pijama de culoare albastra care avea imbibat parfumul brunetului, ceea ce o ametii putin din cauza esentei tari.
Se puse in pat si trase asternutul pe ea, parca dormea intr-un nor foarte pufos, cearceaful avea o culoare de bleu deschis asemenea unui cer senin. Perna ii purta mirosul, Sakura dorea sa-l atinga pe brunet, dar stia ca nu e bine sa aiba asemenea ganduri, asa ca adormi in cele din urma cu gandul la el.
Peste cateva ore, cerul capata o culoare cenusie cu nori negri, mari si dornici sa isi arunce tot lichidul incolor asupra intregului oras.
Deodata fulgerele incepura a lumina intreaga incapere unde dormea Sakura, trezind-o imediat din somn. Vazand cat de groaznica este furtuna incepu sa tipe si isi puse perna pe fata pentru a nu mai vedea descarcarile elecrice din cer, care cadeau pe pamant asemenea unor bicuieli.
Auzind glasul rozaliei din camera alaturata, Sasuke sarii din pat si fugii speriat catre camera rozaliei.
- Sakura ce ai patit? intreaba brunetul intrand pe usa.
- N...nu am nimic...doar mi-e frica de furtuna! ii zise rozalia.
- Vrei sa dorm cu tine...ca sa nu iti mai fie teama? zise Sasuke incepand sa rada.
- Da...dar nu mai rade de mine! ii zise rozalia iritata de rasul brunetului.
Brunetul se baga in pat langa Sakura, strangand-o in brate si sarutand-o pe gat. Sakura simtea ca obraji i se incalzesc brusc, nu stia ca sa faca, sa raspunda la mangaierile brunetului sau sa il respinga, desi ii era teama voia sa se daruiasca brunetului asa ca se intoarse cu fata la el, il lua de obraji si ii cuprinse buzele intr-un sarut pasional, brunetul isi strecura limba printre buzele si dintii rozaliei facand-o sa roseasca mai rau, dar deodata el se opri brusc.
- Nu vreau sa te ranesc! ii zise Sasuke privind-o in ochii.
- Adica...ce vrei sa zici? il intreba Sakura mirata.
- Daca vrei sa o facem?
- Pai....d...da! ii raspunde rozalia inrosindu-se mai rau la fata.
Avand permisiunea Sakurei, Sasuke se urca peste ea si incepu sa o sarute pe gat si incet isi baga mana pe sub bluza rozaliei. Sakura se simtea in al 9 lea cer, brunetul o va face a lui desi ii era putin teama corpul incepu sa ii tremure involuntar atunci cand brunetul isi dadu bluza si pantalonii jos, ceea ce ii descoperii un corp bine facut, iar muschii se contractau de fiecare data cand el facea cate-o miscare. Dupa cateva minute rozalia era si ea dezbracata de haine ramanand doar in lenjeria intima, acelasi lucru fiind valabil si pentru brunet.
Sasuke observa ca rozaliei ii era teama asa ca se oprii intreband-o inca o data.
- Sakura acum sincer...chiar vrei sa o facem? o intreba brunetul sperand ca raspunsul va fi da.
- D...da!
- Daca e pentru prima ...am sa incerc sa o fac fara sa te doara...da? ii raspunse brunetul rambind.
Sakura nu mai zise nimic doar il saruta pe brunet in semn de ,, in regula ". Sasuke ii deschise sutienul dezvelind niste sani mari, rotunzi cu alte cuvinte perfecti. Deodata se auzii telefonul Sakurei care intrerupse placerea dintre cei doi si pasiunea care avea sa se degaje in curand.
- Offf.....cine ar putea sa fie la ora asta? zise Sakura enervata.
- Raspunde!...poate e ceva important! ii zise brunetul.
Cand Sakura lua telefonul in mana ramane socata - tatal ei o suna, se uita uimita timp de cateva secunde la telefon apoi isi facu curaj si ii raspunse.
- Alo?
- Sakura unde esti? Se auzi vocea rastita a tatalui ei.
- Pai
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
O viata de liceu - de Hitman - 16-01-2009, 11:15 PM
RE: O viata da liceu (continuuare) - de Shilpa - 17-01-2009, 12:50 AM
RE: O viata da liceu (continuuare) - de Hitman - 17-01-2009, 03:52 PM
RE: O viata da liceu (continuuare) - de Hitman - 19-01-2009, 09:49 PM
RE: O viata de liceu (continuuare) - de Hitman - 27-01-2009, 01:28 AM
RE: O viata da liceu (continuuare) - de Hitman - 30-01-2009, 12:14 AM
RE: O viata de liceu (continuuare) - de Hitman - 08-02-2009, 05:15 PM
RE: O viata de liceu (continuuare) - de Hitman - 24-02-2009, 11:53 PM
RE: O viata de liceu (continuuare) - de Emm` :x - 27-02-2009, 08:32 AM
RE: O viata de liceu (continuuare) - de Hitman - 19-04-2009, 08:54 PM
RE: O viata de liceu (continuuare) - de Alexi - 19-04-2009, 09:07 PM
RE: O viata de liceu (continuuare) - de deborah-chan - 28-04-2009, 08:53 AM
RE: O viata de liceu - de Shadow. - 19-07-2009, 12:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata de liceu daya -chan 0 1.872 15-03-2012, 10:23 PM
Ultimul răspuns: daya -chan
  Ani de liceu ***Sayu*** 2 2.474 20-01-2012, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Ultimii ani de liceu Madalyna 2 2.170 18-07-2011, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Primul an de liceu Wanna 21 13.741 15-05-2011, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Wanna
  Viata de liceu Ymequa 33 17.332 06-05-2011, 08:24 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Anii de liceu (sasusaku) Aniella 10 9.164 18-04-2011, 12:33 AM
Ultimul răspuns: Aniella
  Dragoste de liceu(+18) Sayonara 80 58.711 05-04-2011, 10:42 PM
Ultimul răspuns: butterfly_ony
  Viata de liceu AoiButterfly 42 25.864 17-12-2009, 02:50 AM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sakura la liceu sakura_alexutza 8 7.787 20-02-2009, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Annya
  o viata de liceu (sasusaku) the_blue_eyes 17 22.169 15-01-2009, 01:05 AM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)