Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

o viata de liceu (sasusaku)

#1
pai avand in vedere ca este primul meu fic, sper sa va palaca. Deci primul capitol


PRIMA ZI


Soarele incerca sa patrunda peste orasul Tokio impingand norii ce acoperau cerul. Intr-un pat mare inca dormea o fata cu parul roz, pielea putin bronzata si buzele rosii ca sangele, prin materialul care o acopera se putea observa un corp neasemuit de frumos si cu niste forme mari si rotunde.
Ceasul ajunsese pe la ora 06:59, peste un minut rozalia trebuia sa se trezeasca pentru a pleca la scoala.
Somnul angelic al fetei a fost deranjat de un sunet strindent anuntand plecarea la scoala. Usor ridica mana si opreste ceasul, se ridica din pat si se duce spre baie pentru a se aranja deoarece dorea sa arate frumos in prima zi a ei de scoala. Termina si se indrepta spre o camera plina de haine fumoase, de acolo isi aleasa o fusta mov si o bluza alba cu doi nasturi desfacuti din cauza sanilor cam mari, iar in picioare niste cizme negre cu toc ce ii veneau pana la genunchi. Cobora din camera ei si se indrepta spre bucatarie pentru a lua micul de jun, servitoarea ei era langa masa si o astepta cu zambetul pe buze.
- Neata, Musa! ii zise rozalia cu zambetul pe buze, o indragea mult pe menajera ei, ea fiind singura care a avut grija de ea de cand s-a nascut pentru ca tatal ei era plecat tot timpul, - era un om de afaceri si nici macar nu se mai ocupa de fata lui deoarece el ii trimitea lunar o suma uriasa de bani, iar mama ei murise cand aceasta se nascuse.
- Buna dimineata, Sakura!, ii zise menajera ei. Musa era o femeie de 34 de ani cu parul negru si ochi albastri, ea dorea ca Sakura sa fie fericita si sa nu sufere niciodata, pentru ca o indragea ca pe propria ei fiica.
Terminandu-si micul de jun rozalia pleca increzatoare spre scoala, fiind sigura ca isi va face multi prieteni si totul va fi in regula.
- Pa Musa, ne vedem cand termin orele!
- La revedere Sakura! sa ai grija de tine, si sa nu intarzii pentru ca nu vreau sa imi fac griji ca ai putea pati ceva rau.
- Bine am sa tin minte!
In fata casei o masina luxoasa neagra o astepta pe Sakura, langa automobil se afla un barbat bine facut cu parul grizonat si cu un zambet larg pe fata, si el o indragea foarte mult pe rozalie deoarece prin bunatatea si dragalasenia ei reusea sa topeasca cea mai inghetata inima.
- Buna dimineata, Hiro mergem?
- Cand sunteti gata!
Hiro ii deschise usa fetei si ea urca in masina, pe drum nimeni nu a scos nici macar un cuvant, ii era teama ca nu va fi acceptata in comunitatea celorlalti copii si va fi considerata o fetita resfatata, bogata si cu multe caprici deoarece tatal ei ii asigura tot ce avea nevoie, pana la urma Hiro sparse gheta tacerii.
- S-a intamplat ceva Sakura! o intreba Hiro
- Nu nimic, de ce intrebi?
- Nu stiu dar vad ca fata ta este cam abatuta!
- Stii, este in legatura cu noua scoala, mi-e frica ca voi fi considerata din nou o fata de bani gata, si ca ma cred superioara celorlalti ca la vechia mea scoala.
- Stai linistita , nu cred ca noii tai colegi vor crede asa ceva despre tine mai ales la cat esti de draguta toti baietii vor fi in jurul tau.
- Fii serios Hiro daca toti baieti ar fi morti dupa mine, atunci cum imi explici ca pana la varsta de 18 ani nu am avut niciun prieten, oricum m-am decis sa nu le spun ca sunt bogata, dupa ce ma vor cunoaste mai bine poate atunci le voi spune
- Nu ai avut niciun prieten deoarece nu ai stat intr-un oras mai mult de o luna, iar in privinta ca nu le vei spune ca esti bogata mi se pare o greseala.
Sakura nu mai zise nimic, in fond mai erau aproximativ 10 metri pana cand urma sa ajunga la scoala.
- Am ajuns! zise Hiro
- Bine multumesc, la revedere te sun cand termin orele.
- Desigur, la revedere domnisoara si curaj!
Rozalia ingiti in sec pasind pe scarile institutiei, deodata peste ea da un timp cu parul negru, iar ochi de un negru intes. Nici macar nu isi ceruse scuze si totul aruncand pe rozalie spunandui ca ,, Tu nu te uiti pe unde mergi, daca nu vrei sa iti pui ochelari", vorbele duri ale baiatului o facu pe Sakura sa isi piarda tot curajul, mai avea putin si incepea sa planga. Brunetul s-a uitat la ea si nu ia pasat ce are doar si-a continuat drumul.
Ajunsa in sala de curs rozalia isi dadu seama ca brunetul nepoliticos este in clasa cu ea, dar de ea se opropie un baiat blond super energic si cu ochii albastri.
- Buna, ma numesc Naruto, tu cine esti?
- Salutare, eu sunt Sakura si sunt nou venita in oras zise Sakura putin inrosind de emotii.
- Deci daca esti noua vrei sa iti fac cunostinta cu ceilalti colegi?
- Desigur mi-ar face placere!
Naruto o duse pe rozalie langa o fata cu parul negru si ochii de un mov foarte deschis.
- Buna, ma numesc Sakura Haruno, tu cine esti? ii zise Sakura intinzandu-i mana cu un zambet larg pe fata.
- Imi pare bine Sakura, eu ma numesc Hinata Hyuga, iar cel de langa mine este Neji Hyuga, suntem frati gemeni.
- Si mie imi pare bine de cunostinta Sakura!, zise Neji
Cei doi se indreptara spre alti trei colegi de ai lor, era vorba de Garra, Temari si Kankuro cei trei erau frati si asta se observa foarte usor dupa asemanarea dintre ei.
- Salut imi pare bine, ma numesc Sakura, voi cum va numiti?
Cei doi baieti Garra si Kankuro erau hipnotizati de frumusetea fetei.
- ESTI FOARTE FRUMOASA, SAKURA! zisera cei doi impreuna.
- Nu ii lua in seama Sakura, sunt doi aiuriti, asta inseamna ca sunt bucurosi sa te intanleasca, iar la fel sunt si eu. ii zise Temari
Sakura chicoti si impreuna cu Naruto mesera spe doua fete, care erau foarte enrgice Ten Ten si Ino.
- Imi pare bine sa va cunosc fetelor, ma numesc Sakura voi?
- Esti bine venita printre noi Sakura! ii zise zambitoare Ten Ten
- Da si sper sa fim foarte bune prietene! spuse Ino cu un zambet larg pe fata.
Apoi cei doi se indreptara sepe o gasca de prieteni, Couji, Sikmaru, Kiba impreuna cu cainele lui Akamaru, Rock Lee si brunetul nepoliticos cu care se ciocnise la intrarea in scoala, el se numea Sasuke Uchiha.

#2
Well..imi place.Ai facut un fic cu naruto destul de reusit si care nu este plagiat,pentru ca in ultimul timp toate sunt la fel.
Pai...ce sa zic.Descreire e destul si cap sunt lungi.
Spor la scris si citeste si misterele intunericului(renee x Yoko) si speranta dragostei si sa imi spui cum ti se par:zuppy02:

#3
Offfffffff.....
Din start ficul tau e ffffffff sec....

Descrierea-e foatre putzina....alarmant de putzina....intr-un fic trebuie cel putzin 75% descrire....la tine nici 15% nu este......descrie si tu sentimentele sakurei in momentul in care a intart in scoala....nu stiu ceva....

Naratiunea-comsi comsa....ai ceva dar ar mai trebui....

Dialogul-sec foarte sec....mai dezvolta si tu dilogul....la tine dialogul e cam asa:
"-Ce faci,Ion?
-Bine,Marie"
Deci DEZVOLTA dialogul....

P.S.:Ideea ficului nui cam originala....sh putzin plagita dupa ficul meu....Stay by my side....adica eu am fost cea care a scris ca ca sasuke a impinso pe sakura care ea era eleva cea noua sh dupa ce intra in clasa constata ca este cu el in clasa....deci fii umpic mai originala....

Data viitoare sper sa vad o evolutzie...

#4
Ei bine Naraku no hana iti multumesc pentru ca mi-ai spus (dar da-mi voie sa iti spun nici nu am citit ficu' tau si oricum ce era sa scriu ca sasuke era in alta clasa atunci unde mai era povestea de dragoste) oricum multumesc am sa tin minte de data asta, si daca nu iti place ficu' meu citeste altul sunt destule pe zup si nu sunt suparata pe tine intr-un fel ai dreptate.:D


UN NOU SENTIMENT



Cu foarte multe emotii, Sakura se indrepta spre gasca de baieti temandu-se ca baiatul brunet o va face sa se simta prost din nou.
- Sssssalutare baieti, ma numesc Sakura Haruno! zise Sakura inrosindu-se ca o rosie la fata.
- Bine ai venit printre noi Sakura! ii zise Rock Lee, Kiba, Couji, Sikamaru, iar catelul Akamaru scoase doar un simplu ,,Hammmm!" insemnand ca ii place de Sakura ca prietena.
Numai brunetul era absent la convorbirea dintre ei, deodata Sasuke simte o palma calda pe umarul lui, era Naruto.
- Sasuke tie cum ti se pare noua colega? ii zice Naruto lui Sasuke
Sakura era nerabdatoare de raspunsul brunetului dar ii era si teama ca o va face sa se simta iar prost si ca nu are ce cauta la scoala asta.
- Uh!, ce nu am fost atent? zice Sasuke
- Naruto te-a intrebat ce parere ai despre mine?, ii zice rozalia tinand capul in jos ca sa nu i se vada roseata din obraji.
- Pai tu esti fata cu care m-am ciocnit in fata scolii, nu?
- Da eu sunt! ii zice rozalia ridicand capul spre fata baiatului.
- Stii imi pare rau de ce ti-am zis atunci, eram foarte nervos!
- Nu este nimic, am si uitat! zise rozalia uimita de adevaratul comportament al baiatului.
- Deci esti bine venita in grupul nostru, si daca esti noua aici vrei sa iti arat imprejurimile?
- Desigur, mi-ar face placere! zice rozalia rosind mai mult la fata.
- Atunci ne intalnim dupa ore in fata scolii! zise Sasuke zambind
- Da! zise Sakura plecand bucuroasa de langa brunet.
Ceilalti baieti erau uimiti de comportamentul baiatului cu parul negru, ei stiau ca el era un baiat arogant, increzut si nu se da in vant dupa intanliri cu fate si nu baga orice fata in seama deoarece el era un baiat bogat si ii credea pe cei din jur inferiori lui.
Sasuke vede expresia de pe fata celorlalti baieti ii intreaba:
- Ce este?! intraba el mirat
- Nimic doar, tu nu te comporti asa cu o fata? ii zise Naruto
- Si? ce va bagati voi in treburile mele? ii zise Sasuke blondului cu un glas rastit.
Blondul nu mai zise nimic doar inghiti in sec si pleca de langa Sasuke.
Sasuke se uita pe geam si se gandea la rozalie ,,oare chiar incep sa simt ceva pentru ea, toate fetele cu care mam intanlit mi se pareau la fel dar ea este diferita si nu pot sa o tratez cu indiferenta deoarece simt multe regrete. In sufletul brunetului se datea o lupta ,,o iubeste" sau doar ,,vruia sa fie a lui'', pentru ca corpul rozaliei chiar arata bine.
Profesorul a venit la ora si rozalia fiind singura venita nou in scoala, Kakasi a puso pe Sakura sa se prezinte in fata intregi clase.
Rozalia era foarte emotionata deoarece nu ii place ca toti sa se uite la ea atunci cand ea vorbeste.
- Salutare, ma numesc Sakura Haruno si mi pare bine sa fiu in clasa cu voi. zise rozalia rosindu-se la fata.
Orele se sfarsisera si toti elevi plecara bucurosi de la scoala, mai putin rozalia ii era teama sa nu se faca de ras in fata brunetului atunci cand va merge cu el prin oras, deci era un sentiment de rusine si nu putea scapa de el.
Pe de alta parte si brunetul era si el putin emtionat din cauza Sakurei, nu stia daca o va incanta timpul petrecut cu el.
In fata scoli Hiro o astepta pe rozalie cu zambetul pe buze.
- Buna Hiro, mergem?
- Urcati domnisoara!
Ajunsa acasa rozalia a si fugit la ea in camera pentru asi alege o noua garderoba, deoarece voia sa il impresioneze pe brunet cu corpul si frumusetea ei, isi lua o rochita roz cu niste modele pe la umeri si jos unde se termina rochita, iar in piciore isi lua niste sandale albe cu mici pietre stralucitoare, parul si-l lasa desprins, iar la mana la gat si in urechi un set de bijuteri pe care i le daruise tatal ei.
Inainte sa iese din casa isi mai dete cu putin luciu roz si pleca temandu-se putin de reactia brunetului cand o va vedea.
Ajunsa in fata scolii se uita la brunet da el nu era nicaieri, peste cateva minute Sasuke se vede din departare, inima rozaliei era gata sa explodeze avea atatea emotii incat simtea cum inima batea mai tare cu fiecare pas pe care il facea brunetul spre ea.
- Buna rozalia mea! ii zise Sasuke pur si simplu fermecat de stralucirea ei.
Incercand sa isi ascunde roseata din obraji tine capul in jos si ii zice:
- Mergem Sasuke?
- Desigur! ii zise brunetul
Mergand pe strazile din Tokio si Sasuke gesticuland si aratand la fiecare lucru, rozalia vede un stand cu vata de zahar ducandu-se sa ia doua porti o masina aproape datuse peste rozalie, dar din fericire Sasuke a reactionat imediat si a sarit asupra rozaliei trantind-o la pamant si el peste ea, scapand-o de accidentul groaznic.
- Sasuke, mi-ai salvat viata, iti multumesc! zise razalia plangand si luandu-l in brate pe brunet.
Deodata Sasuke ii cuprinse buzele intr-un sarut pasional, rozalia nu stia ce sa faca asa ca isi datu drumul sentimentelor, chiar il iubea pe Sasuke si tot ce conta pentru ea era el.


Sper ca capitolul asta sa fie mai reusit, Ja Ne si vreau sa va spuneti parerea. :*:D

#5
Pai....ce sa zic...primul capitol mi-a placut,dar cu asta ai dat-o in bara.
In toate ficurile naruto,(aproape toate) vad acelasi lucru:din al doilea capitol sasuke simte ceva pentru fata si o saruta.
Trebuia sa mai astepti,sasuke as nu o placa din prima si poate,fata sa se indragosteasca de garaa sau neji.Ai fi putut sa ii faci ep sasuke si pe sakura sa se urasca al inceput,apoi poate cand fac un proiect(scuza-ma ca nu prea am idei) sa simta ceva unul pentru celalalt,dar nu din capitolul 2,ci prin al 6-lea,7-lea....
Am impresia ca uiti ca ei sunt in lumea moderna si ai fi putut folosi si un baiat care nu din naruto,care as fie dusmanul lui sasuke si sa o adore pe rozalie.
In fine....capitolul asta a fost prea grabit si prea simplu.
De mult timp astept un fic care in care dragostea celor doi sa apara mai tarziu.Dintre toate,numai ficul stand my side indeplineste aceste conditii.:zuppy02:
Pooate ca o sa ti se para ac am scris rautacios,dar sincer vreau as te imbunatatesti pentru ca ai putea crea un fic grozav.
Daca te deranjeaza postul meu,trimite-mi un mesaj si il sterg.:zuppy02:
Spor la scris si sper as et imbunatatesti!

#6
starnight fi linistita ca am ceva care sa schimbe radical situatia dintre cei 2 dar maine o sa afli continuarea :D

#7
Pai pot sa iti spun ca ideea ficului este destul de buna.Desi in capitolul unu ai avut cateva incercari de descriere destul de purintele in al doilea nu ai avut deloc.Si sa stii ca descrierea conteaza foarte mult. Dialogul pe alocuri este cam sec adica se mai putea dezvolta.Cat priveste actiunea este grabita mai ales in capitolul doi.Desi ador cuplul Sakusasu nu prea imi place ideea sa se ondragosteasca de la inceput. Adica sa fim seriosi de abia a venit la scola si deja baiatul este ,ort dupa ea si o saruta.Mai ales ca la inceput l-ai prezentat pe Sasuke ca fiind rece,arogant si indiferent.Adica cum spunea si starnight puteai sa-i pui sa faca un proiect impreuna, sa fie dusmani etc(nu prea am idei).Ai avut si cateva greseli pe care ti le voi spune in speranta ca poti sa te corectezi si sa faci o poveste cat mai buna:
de jun-dejun
duri-dure
vruia-vroia
puso-pus-o
asi-a-si
datuse-daduse
Kakasi-Kakashi
se uita la brunet da el nu era acolo-aceasta fraza nu are nici un sens cum se poate uita la brunet daca el nici nu era acolo.
Nu ma intelege gresit imi place povestea, este destul de buna, dar vreau sa te ajut ca pe viitor sa fie si mai buna.
Chiar imi pare rau cred ca am fost cam dura,dar in ultima vreme cam asa sunt. Sper sa nu te supere sau sa te descurajeze comentariul meu.Vreau sa scrii continuarea si nici sa nu te gandesti sa renunti,ar fi o gresala mare.Stiu ca poate nu sunt in masura sa te critic atat deoarece ficul meu este groaznic, dar vreau doar sa te ajut.Mult noroc in continuare si astept urmatorul capitol cat mai repede.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#8
sper ca asta o sa va placa mai mult


INDRAZNEALA BRUNETULUI



Sarutul a fost lung, rozalia se simtea in al 9 lea cer. Dar deodata brunetul rupe sarutul brusc si ii zice:
- Deci iti place?ii zice brunetul
- Sarutul, nu stiu este primul din viata mea!
- Primul?!?!!?? ii zice Sasuke uimit
Atunci Sasuke se ridicase si isi datu seama ca avea cu cine sa se distreza pana cand va intanli o alta fata mai frumoasa decat rozalia.
Si-au continuat drumul pana rozalia sa uitat la ceas:
- Doamne cat este ceasul?!?, trebuie sa ajung acasa. zise rozalia impacientata
- Ai ca te conduc eu pana acasa!
Sasuke statea aproape de rozalie fiind distanta doar cateva case. Ajunsi in fata casei lui Sasuke el o prinde de mana si o baga inauntrul casei.
- Hei ce vre....
Dar rozalia nu a putut sa isi termine propozitia ca brunetul o tranteste de zid si o saruta violent, apoi ii rupe bluza si o musca de gat lasandu-i o urma de saliva.
Dandu-si seama de ce se intampla rozalia a inceput sa tipe.
- Sasuke te rog frumos da-mi drumul! zice rozalia printre susupine.
- Tu esti singura fata care ma face sa inebunesc asa ca taci si lasa-ma in pace! ii zise brunetul rastit.
Atunci lui Sakura ii vine ideea sa il sarute si sa il muste de buze, zis si facut brunetul a simtit a durere insuportabila si ia dat drumul rozaliei. In acel moment Sakura a si iesit din casa si fugind plangand spre casa ei ,, Nu imi vine sa cred ca am crezut in el, am crezut ca era un tip sensibil si chiar ma placea dar in realitate era un nemernic, un violator''
Ajunsa acasa sa asigurat ca nu o vede nimeni si fuge repede in camera la ea, isi da hainele jos si se duce plangand in baie pentru asi face un dus pentru a scapa de saliva si urmele lasate de cate brunet pe corpul ei fiarav.
In casa lui Sasuke, el cauta ceva pentru asi opri sangerarea la nivelul guri ,, Ai scapat de data asta dar te asigur ca data viitoare nu imi vei mai scapa, te asigur ca nu te voi lasa pana cand nu vei fi a mea".
Sub dus rozalia se simtea din nou purificata dar in minte era tot ace intamplare groaznica in care brunetul a vrut sa o faca a lui cu forta cu brutalitate, il credea un monstru fara suflet.
Iasa incet din baie si se indreapt spre dulap pentru a se imbraca cu ceva lejer pentru noapte, nu putea sa adoarma ii era teama de reactia pe care a va avea brunetul ziua urmatoare.
Se facu si dimineata, iar rozalia se datu jos din pat si se indrepta spre baie, a iesit din baie in lenjerie intima si se indrepta spre camera de drees up, de acolo isi lua niste haine sexy voia sa ii arate brunetului ca nu ii pasa ce se intamplase in urma cu o zi.
Se imbraca, cobora jos si nici macar nu a luat micul de jun pentru ca era in intarziere la scoala. In fata casei Hiro era in masina si cand a vazut-o pe rozalie sa dat jos si ia deschis usa, rozalia a intrat si nu a zis nimic tot drumul.
- Am ajuns domnisoara! zise Hiro
- Mda........pa! si inchise usa cu putere.
Ajunsa in clasa rozalia nici nu da ochi cu brunetul si se duce in banca pentru asi aranja cartile pentru ora, in spatele ei apare brunetul.
- Hei mai esti suparata pe mine? ii zise brunetul
Tocmai cand atunci Sakura ii trage o palma brunetului si ii zice:
- Asta iti da raspunsul corect!
Toata dragostea pe care rozalia incepuse sa o simta pentru brunet devenise ura pura si o sete nebuna de razbunare. Dar brunetul nu o ura pe Sakura, el avea o pasiune nebuna care il nimicea pe interior daca nu o face a lui.
Brunetul o prinde de mana si ii zice nervos:
- Nimeni nu da in mine, mai ales o fata insignifianta ca tine!
- Ei bine daca un nimeni pentru tine, atunci lasa-ma in pace!
- Asta niciodata, numai dupa ce am sa te fac a mea!
Atunci rozalia ii mai trase inca o palma, iar brunetul enervandu-se o intreaba:
- Asta pentru ce a mai fost?
- Pentru faptul ca ai aparut in viata mea, monstrule!
Toti erau uimiti de cearta dintre cei doi, ieri aratau ca doi prieteni si iti dateau impresia sa se plac iar acum parca se urasc.
Rozalia scapa din mainile lui si se indreapta catre baie.
In spatele ei langa banca se afla Sasuke care dupa expresia fetei lui incepea sa simta ceva urat pentru rozalie, ura ii domina sufletul.


Descriere tot nu am :D dar adaug la urm, va promit

#9
Pai...capitolul asta a fost mai bun,dar ai grabit actiunea.
In fine...imi place ce intorsatura au luat lucrurile si mi-ar placea daca sakura s-ar indragosti de neji sau garaa(nu e obligatoriu,e doar o idee)
Poate ar mai trebui sa iasa in oras sau sa mearga cu prietenele si cu baietii al discoteca pentru ca traiesc in sec.XXI si nu stii ec poate sa se intample acolo...
Oricum.....Spor la scris si citeste si misterele intunericului(renee x Yoko) si speranta dragostei si sa imi spui cum ti se par...si mult noroc in continuare.

#10
Mai vreau si eu ideei, am foarte multe ideei despre netx dar mai vreau si parerea voastra. Puteti sa mi le dati pe zup sau pe my ID: sexy_si_rea_4_u astept!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata de liceu daya -chan 0 1.802 15-03-2012, 10:23 PM
Ultimul răspuns: daya -chan
  Ani de liceu ***Sayu*** 2 2.416 20-01-2012, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Ultimii ani de liceu Madalyna 2 2.122 18-07-2011, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Primul an de liceu Wanna 21 13.459 15-05-2011, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Wanna
  Viata de liceu Ymequa 33 17.019 06-05-2011, 08:24 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Anii de liceu (sasusaku) Aniella 10 9.042 18-04-2011, 12:33 AM
Ultimul răspuns: Aniella
  Dragoste de liceu(+18) Sayonara 80 57.495 05-04-2011, 10:42 PM
Ultimul răspuns: butterfly_ony
  Viata +18 [SasuSaku] ~Marry-Chan~ 21 21.382 17-12-2009, 06:11 PM
Ultimul răspuns: ~Marry-Chan~
  Viata de liceu AoiButterfly 42 25.442 17-12-2009, 02:50 AM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  O viata de liceu Hitman 20 18.555 19-07-2009, 12:00 PM
Ultimul răspuns: Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)