Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
pfff,grea intrebare,dar o las sai ia ea,k si asa are pensia cam mica 24
adica depinde,daca nui kmva nevasta lu` becali 10 21
next:ce ai face daca tiar arunca cinev ao galeata de apa in cap ? 17

Dante

Smileas sta la soare..odata si odata tot o sa ma usc 71

ce-ai face daca te-ar suna o vedeta si te-ar invita la o cine..neromantica

Keicy

dak ar fi pierre m`ash duce dak ar fi vreun disperat din rbd sau zile Gutza fara numar m`ash duce cu rosii si cu multa buna dispozitie [mwhahaha as avea d cine sa fac bazzzz a]

ce`ai face dak ti s`ar termina milkshake`ul?
As comanda altul4

Ce ai face dak ai putea zbura?
simplu,as face glume pe seama celorlalti 4
next:ce ai face daca teai trezi acoperit cu pene de gaina?
Doamne fereste!!!!Pai as tipa cat m-ar tine plamanii si mi-as zice ca e doar un vis din care trebuie sa ma trezesc cat mai repede

Ce ai face daca in timp ce te-ai plimba, ar veni la picioarele tale o broscuta si ar incepe sa vorbeasca?
cred ca as fii muta de uimire 24 apoi
as luao si as duceo undeva intrun loc
umed,cu apa unde ii e locul
next:ce ai face daca ai fii transformata intrun soarece?
As cauta repede un loc cat mai sigur, in care sa nu ma gaseasca nici o pisica si apoi as incepe sa plang dupa frumoasa mea viata de om.........

Next: Ce ai face daca intr-o dimineata te-ai trezi cu un extraterestru langa tine in pat?
o.O -wakes up-
tox:"Duuuude! Gtfo of my dream!!"
E.T:"i ain't in your dream,i'm in your bed o.O"
tox:"Omg!!wtf are u doin' here? :no: OUT OF MY BED!!NOW!"
E.T:"oh crap o.O she's insane..."
tox: *throws him out the window* "ANd Stay There until u learn how to knock>:0 "

Next:Ce-ai face daca ,in timp ce mergi pe strada,un baiat dragutz iti pune piedica,vi in nas,si toata strada incepe sa rada? 39 rough 22
Moama nu cred ca in momentele alea ar mai conta cat e el de dragut! As tipa la el, l-as face idiot, nesimtit si i-as zice sa-si tina picioarele acasa, pentru ca data viitoare nu o sa mai fiu la fel de intelegatoare.

Next: Ce ai face daca baiatul/ fata de care esti indragostit/a ti-ar spune ca e indragostit/a de sora/fratele tau?