Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
As fi cumva moarta ? Stii....nenea ala e dus de mult si daca m'as trezi langa el as incepe sa fac pe nebuna si sa arunc cu tot ce prind la indemana ! Su l'as batea pana m'ar aduce inapoi acas' ......4

Next: Ce ai face daca cineva ti'ar spune ca tre' sa te casatoresti cu unu din printi Angliei ? {Pe care il vrei tu }
M`as uita ciudat la el si i`am spune ca daca vrea sa isi bata joc de cineva , nu a ales persoana potrivita . Daca chiar ar fi real , as zice "Nu vreau" pentru ca viata de printesa nu prea e buna . As avea bani si tot ce as vrea , dar nu ar mai fi libertate . . . si sigur printul m`ar insela :]] . Nu cred ca ar putea sa ma oblige sa ma casatoresc cu ala .

Next : Ce`ai face daca mama ta ar zice sa te casatoresti cu un . . . manelist ? =]]
Citat:Next : Ce`ai face daca mama ta ar zice sa te casatoresti cu un . . . manelist ? =]]

Mama mea nu ar spune niciodata astfel de lucruri dar fie. Ce as face? Pai...as zice ca nu vreau si daca nu m-ar asculta nimeni ..... buna intrebare ce as face??? nush. As astepta sa ajung in fata altarului si as strica nunta.....pana la urma e nunta mea, nu? A! si sa nu uitam ca l-as omora pala cu care tre' sa ma marit dupa ce imi distrug nunta.

Next:Ce ai face daca baiatul/fata pe care il/o placi ar veni la tine si deodata te-ar saruta ???
Ce ai face daca baiatul/fata pe care il/o placi ar veni la tine si deodata te-ar saruta ???
~As inrosi
~As evita contactul vizual pentru cateva secunde
~L'as intreba de ce m'a sarutat
~daca are un motiv intemeiat, il sarut din nou 8

Ce'ai face daca amica/amicul ta/tau, cu toate ca stie ca iti place de persoana respectiva, s'ar combina cu el/ea, doar pentru distractie?
Păi, dacă e vorba de blonul de pe stradă, cred că aş plânge. Defapt, cum eu plâng fin lucruri mărunte, chiar aş plânge. M-am fâţâit pe acolo, iar el nu a ieşit din casă, ca să aflu apoi că a ieşit din casă pentru amica mea. M-aş certa cu ea. Şi aş fi foarte supărată. Dar la ce amici am, nu cred că s-ar simţi rpost să se dea pe lângă băiatul pe care îl plac.

Next:

Ce-ai face dacă ai câştiga un premiu în bani ?
as cheltuii banii pentru a ma ajuta pe mine si apoi lumea(daruitoare)iar ce ar ramane i-as pastra pentru vremuri negre.Zuppy03

Next:ce-ai face daca un meteorit urias ar lovii pamantul si numai tu ai stii printr-un vis,fara sa ai vre-o putere?
Ce-ai face daca un meteorit urias ar lovii pamantul si numai tu ai stii printr-un vis,fara sa ai vre-o putere?

Sincer,neavand nici o putere,nu mi-ar pasa.Nu as putea schimba nimic asa ca pentru ce sa alarmez toata populatia si sa revina schizofrenia?Daca ar fii de scurta durata acest impact cred ca m-as duce sa fac ceva nebunesc;Probabil Bungie Jumping sau sarituri cu parasuta.Si m-as duce la nudisti cu hipiotii21.

Next:Ce-ai face daca te-ai trezii intr-o pestera alaturi de oamenii primitivi ce tocmai au descoperit focul?
Ce-ai face daca te-ai trezii intr-o pestera alaturi de oamenii primitivi ce tocmai au descoperit focul?

Iasi invata ca este mai bine sa se arunce in foc de cat sa stea sal priveasca24 s-au cel mai probabil as fi lua pietre si ias fi lovi ca la cat de prosti or fi nu sor fi dat seama ce ia lovit.

Next: Ce ai face daca ar veni mareata Moarte la tine inbracata in slipi si tiar zice sa mergi la plaja cu el??? (Moarte in vacanta)
(04-08-2010, 05:42 AM)AiumyTheBest A scris: [ -> ]Next: Ce ai face daca ar veni mareata Moarte la tine inbracata in slipi si tiar zice sa mergi la plaja cu el??? (Moarte in vacanta)

Pai in primul rand as ramane ceva gen O_O , apoi as incepe sa rad fiindca banuiesc ca arata haios in slip si as refuza'o spunandu'i ca mi'e prea lene .

Next : Ce ai face daca ar veni tipul cu pizza ( pe gratis ) la usa ta si te'ar intreba daca doresti acele cutii cu mancarea aceea delicioasa ?

Edit : Scuza'ti intrebarea , imi este prea foame ca sa ma gandesc la ceva mai calumea .
mmmm,buna intrebare,pai daca mi-a facut o oferta atat de frumoasa o sa-l incui in casa si o sa mancam impreuna,dar ar fi ca un ostatic si m-as considera foooooarte rea...ceea ce este cam adevarat si nu ma vor deranja implorarirle lui.Am transformat o fapta buna in horror...vai! 21Zuppy08

Next:ce-ai face daca o turma de gay ar da buzna in casa ta?(lipsa de timpZuppy06 )
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49