Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
In primul rand as face tot ce e posibil sa nu se ajunga aici, dar daca s-ar intampla as incerca sa repar totul inainte sa fie prea tarziu.

Next: Ce ai face daca ai ramane doar cu un leu in buzunar ?
A: L-as cheltui si pe ala !
Q: Ce ai face daca ai deveni sau redeveni dependent pe Facebook ? 21
Q: Ce ai face daca ai deveni sau redeveni dependent pe Facebook ?
M-as duce sa ma tratez! Ce naiba?Eh.....mi-as scoate fiecare fir din cap,as face orice numai sa n fiu dependenta!
NEXT;Ce ai face daca intr-o dimineata te-ai trzi,te-ai duce frumos pana la oglinda si brusc ti-ai da seama ca peste noapte te-ai trezit tunsa chiala in cap! :no:
A: OMG21))) pai in primul rand m-as ciupi sa vad daca chiar nu mai dorm. Probabil m-as holba la oglinda vreo jumatate de ora, sa vad daca imi sta bine cheala, as merge la baie sa imi arajez parul apoi as realiza ca nu mai am ce aranja. Cel mai sigur m-as face cu o carioca pe cap21 Mi-as pune ochelari de soare, asa, de impresie15

Q: Ce ai face daca atunci cand vrei sa te spovedesti, parintele ti-ar cere sa ii dai detalii privind prima ta noapte(sa presupunem ca ai avut-o) ???
Q: Ce ai face daca atunci cand vrei sa te spovedesti, parintele ti-ar cere sa ii dai detalii privind prima ta noapte(sa presupunem ca ai avut-o) ???
Cred ca i-as tine o predica lunga parintelui!Cum asa?Stie ce inseamna intimitatea?
NEXT4aca intr-o zi ai observa ca prusc ti-a crescut o coada lunga de 2 metri ce ai face?
Sa nu uit:
Nu o poti taia!
O simti cand o atingi
Orice ai face nu dispare
^.^

*ILY Yaoi Maniac*

Hmm 39 2 metri zici ? Simplu . AÅŸ juca coarda non-stop 21 Iei 21
Next:Ce ai face dacă D-zeu ţi-ar da aripi ?
Aceasta intrebare are un raspuns foarte simplu: as zbura. Acum depinde unde. De exemplu eu as incerca (daca as avea si viteza) sa calatoresc macar prin toata tara, caci imi place mult sa calatoresc. Zborul este o experienta placuta, mai ales daca l-ai controla tu.

Next: ce ai face daca te-ai indragostii de persoana pe care o urasti cel mai mult?
A: As numi intamplarea o simpla "iubire interzisa" si as incerca sa uit persoana respectiva. Acuma, e urasc cel mai tare o fata(21) dar asta e ipotetic vorbind, lol. Daca nu as reusi nicicum sa o uit, as incerca sa ma apropii de ea. Daca ar refuza, cu toate ca m-ar durea, as uita-o.

Q: Ce ai face daca ai afla de la o persoana straina ca esti adoptat/a?
Q: Ce ai face daca ai afla de la o persoana straina ca esti adoptat/a?
Pai in primul rand as incerca sa aflu daca e adevarat!As discuta cu parinti mei ,,adoptivi"si le-as cere explicatii,as incerca si sa aflu cine sunr adevarati mei parinti!Nu cred ca pot raspunde la intrebarea aceasta sincer,caci nu am cum sa stiu ceea ce o sa simt eu in acel moment,depine si de acest lucru!!!

NEXT:Ce ai face daca ai afla ca tatal tau este unicul si inegalabilul Guta?21
A: In primul rand as face infart. Adica cum, cum, cum????? Apoi m-as calma sau as incerca sa ma calmez si as analiza situatia. Sunt o fata de manelist, am bani , nu ma intereseaza. Mi-as incerca vocea, sa vad, tot asa grohai si eu? Daca da, m-as impaca cu ideea. Daca nu, iar m-as impaca cu ideea.

Q: Ce ai face daca, in timpul unei betii, ti-ai saruta prietenul cel mai bun?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49