Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Pai daca s-ar intampla asta as avea o discutie aprinsa cu el...una cu pumni si apoi l-as intreba de ce a facut acest lucru si de ce nu s-a indragostit de altcineva ca erau multe fete pe pamant.Daca nu imi raspunde il iau dinou la bataie.Intr-un final el isi va cere scuze si daca ar zice ca se desparte de ea pentru a nu strica prietenia cu mine , nu mi-ar pasa...as pleca si as zice ca nu voi mai avea in nimeni incredere deoarece nimeni nu este de incredere

Q:ce ai face daca ar fi un cutremur?>.<

---Snow---

au fost 2 cutremure in zona mea foarte mari dar eu nu am simtit nimic doar parinti au simtit ca altfel mi-e imi plac cutremurile cat de cat da nu alea care iti distruge casa sau moate etc.. dar in rest imi palce cand ma zguduie ^^

Q: ce-ai face daca ai vedea un strigoi noaptea singur in cimitir ?
ce-ai face daca ai vedea un strigoi noaptea singur in cimitir ?
pai.....la tara la nasa mea ,casa ei e chiar langa un cimitir .Practic,te uiti dupa gard care nu e foarte inalt(l-am sarit de catev ori),si cum am eu obiceul de am trezi noaptea cand sunt acolo si sa admir cerul,ma mai uit si la cimitir .Am vazut o data ceva dar mintea mi-a dictat sa nu fac nimic ,doar nu exista asa ceva .
next:ce ai face daca ar trebui sa alegi intre a trai cu mama ta si a trai cu tatal tau?

---Snow---

ce ai face daca ar trebui sa alegi intre a trai cu mama ta si a trai cu tatal tau?

waw.. what a question... poi am trait cu mama in ROM fff multi ani.. in 2008 am venit in Italia cu tata...si aici nu imi place deloc si ma duc sa stau din nou cu mama in Romania de tot de data asta...asa ca as alege unde ma simt mai bine.

Q: ce-ai face daca ai ramane fara net/pc 2luni, iarna?
Ce as face daca as ramane fara PC atata timp?Pai s ama gandesc...in primul rand as incerca sa gasesc altceva de facut.M-as apuca de citit carti pe care inca nu am pus mana....as mai invata pentru admitere(doh...m-am apucat de acum)....probabil ca as incepe sa invat mai mult pentru examenul de conducere(dude..mai am un an21).M-as plimba singura....m-as gandi la lucruri cu adevarat importante pentru mine....as trece prin magazine...si cu siguranta as face o plimbare prin fostul meu liceu.Chiar imi este dor de el^_^
Q:Ce-ai face daca ti s-ar da sansa sa schimbi un lucru important in viata ta?
Ah.... ce-as face? Poi I'll be like: WTF?! Dintre totzi Tanase, Nastase, [multitudine de nume terminate in "-se" ^_^] de la aVIIIa te gasesti tocmai tu X-ulescu [stim noi eu si cu cea kre a postat de-asupra mea kre X-ulescu] sa vii sa imi ceri sa fiu cu tn? Tu chiar n-ai alta treaba? Du-te si asculta Green Day si Kotani Kinya pana explodezi! Nesimtzitule! Itzi sta gandul doar la fete mici. Tsk, Tsk, Tsk!!

Cam asta asi face 21

si Next: Ce-ai face daca..... daca... daca.... "Domnul Perfectiune" din scoala ta ti-ar cere sa fii cu el? [Datzi-mi idei! 21]
Nu exista un domn perfectiune la mine in scoala ^.^sunt numai pocitanii :]]
Next: ce ai face daca.. te-ar prinde o ploaie torentiala intr-un desert?
Nimic, prin simplul fapt ca nu exista [sau cel putin n'am auzit ] ploi torentiale in desert. 22 Exista ploi, dar nu torentiale d'oh 21.

Next:

Ce-ai face daca dintr-o data un tip te cere pe strada in casatorie ? [ evident sa arate cat de cat bine 21 ]
21 As raspunde : " Imi pare rau, dar am numai 15 ani ... Si , in plus , sunt indragostita pana peste varfurile urechilor de un tip ignorant. So, poate alta data> "

Next : Ce-ai face daca ar cea mai exigenta profesoara ddin scoala/liceu, cu care faci ore, te-ar prinde pe holul scolii, tipand o injuratura de toata frumusetea?
21 Îmi place, mai ales că s-a şi întâmplat 21 . Am scăpat foarte uşor, sincer. Era profa de română, o cucoană bărână şi exigentă. Eu îl înjuram pe R. , un coleg, şi ea era aproape de mine. A venit la mine şi mă întreabă: De ce îi spui colegului tău că îl iubeşti? 21 Bine că profa e cu auzul la pământ şi am scăpat ieftin, spunâdu-i: Îl iubesc pentru că este mult iubitul meu coleg. 21

Ce ai face dacă te-ar lua la bătaie un băiat pentru că ai dat cu un bulgăre de zăpadă în ghiozdanul lui?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49