Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
pai.. as incerca sa vad ce pot face si sa invat sa le controlez, dupa care cred ca as face cateva farse la diferiti "prieteni"

ce-ai face daca ai vrea sa downloadezi ceva, te chinui o sapt si la 99% se blocheaza ?
Nu as face nick....nu as avea ce face decat sa ma enervez.....da enervandu-ma nu ajung niciunde.....(vai filozofa m-oi face)

Ce ai face daca ai primi de ziua ta un cadou, si cand il deschizi , in el s-ar gasi 3 sosete murdare???
umm.. i-as multumi martzianului care mi le-a dat ^^ un om normal are doar2 picioareSmile

ce ai face dak... toata lumea te-ar acuza deceva ce nu ai facut?
Pai ma-s enerva super tare, si apoi as incepe sa dau explicatii cu privire la faptul pe care l-am facut, dovezi k nu am facut acel lucru...

Ce ai face daca ai afla ca suntem gemeni?
pai as sari in sus de bucurie ca as stii ca exista cineva ca mine si asa am putea face schimb de locuri mai ales cand e vorba de scoala2419

ce ai face daca cineva ar veni la tine si ar arunca pe tine cu apa?65
mmmm.... deja mi-au venit cateva idei malefice 19 in prima faza as rade, dupa care as avea mare grija sa ma "razbun", adica ar merge niste apa in capul tipului/tipei, aruncata pe geam nu? tinta o nimeresc sigur, imediat dupa ce iese din bloc^^

ce-ai face daca.... ti-as spune ca esti dragostea mea? 21 idei de copil-copac 4
eu? dragostea ta? O_O. Pai nuj...daca ai fi fost un baiat dragut, cu parul scurt (da' nu chel >.< ) cred ca as fi fost incantata, dar... . cred ca as incerca orice numai sa nu ma mai iubesti.
ce ai face daca te-ai indragostii de o persoana pe mess fara sa stii cum arata, iar cand iti trimte o poza cu el/ea sa afli ca defapt e foarte urat/urata? 4
pai nush.. ai patit-o? 71
depinde si ce are in cap acea persoana.. dak stie s vb si s se poarte.. mai pe scurt, daca imi place caracterul.... aduce un mic beneficiu pozei sa zic asa... oricum nu as deveni rautacioasa si/sau isterica ^^

ce ai face daca... ai descoperi intr-o dimineata ca ti-au crescut aripi?
Nush ce as face probabil as sta in camera mea fara sa intre sau sa iasa cineva, pana as venea cum sa rezolv problema....si pana as vedea dc mi-au crescut....

Ce ai face daca toti profesori iti promit ca media la toate materiile iti va iesi cu siguranta?
De obicei,nu cred in promisiuni.Asa ca ma voi asigura ca imi vor iesii...si nu ma voi lua dupa promisiuni.
Next:Ce ai face daca ti-ai pierde memoria?