Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Mi-as alege parintii . 22 Sau pe niciunul dintre ei, pentru ca d'oh, eu din cate am vazut iubirile sun trecatoare ... mda, ii vad pe mama si pe tata 4. Iar parintii ... nah cu ei am stat app toata viata mea, so cred ca pe ei.

Ce ai face daca ti s-ar propune sa mergi intr-o casa bantuita sa faci un film ? 15
Aş lua un băiat frumos cu mine şi aş face pe fricoasă şi aş sări la el în braţe . 21 Bine nu aş face aşa .
Nu prea cred în fantome sau ceva asemănător , dar mi s-ar părea o experienţă interesantă şi dacă aş primi bai frumoşi pentru asta , nu aş ezita . Desigur poate o să mă trezesc într-un film de groază cu fantome care să mă bântuie şi să încerce să omoare , dar măcar o să fie totul înregistrat şi aş dovedi că spiritele sunt printre noi 21 ... Dar aş accepta .

Ce ai face daca ai vedea o fantomă ?
Pentru inceput, cred ca as cauta pantalonii maro. 24 Lasand gluma... Logic ca as fi teribil de speriata, dar mi-as zice in continuu: " Fantoma are doar 123 grame... Fantoma are doar 123 grame... FANTOMA ARE DOAR 123 GRAME..." Daca ar cam esua planul, atunci da-i si fugi si da-i si fugi baiete, pana ajung la o stramtoare si intreb atunci spiritul: "Wanna be friends?" in speranta ca va accepta. Daca nu, am cam pus-o (asta daca e un spirit rauvoitor, daca e ubn cred ca ma lasa in pace ._.).
Ce ai face daca cei mai buni prieteni ai tai ar deveni niste creaturi fioroase care vor sa te tortureze, sa te ucida si apoi sa te arda, aruncandu-ti mai apoi cenusa in apa?
Urât din partea lor să incerce să îmi facă aşa ceva 33...Păi cred că aş fugi spre o biserică or something like this şi aş spera că le e frică de chestii sfinte şi se purifică...să îi omor nu cred că aş fi în stare [sunt prietenii mei, ce naiba] deci aş ajunge hrană de monştrii uraţi 39

Ce ai face dacă ai rămâne blocat în şcoală cu un criminal, care omoară pe oricine îi iasă în cale?
M-as bloca in baie O.O''' sau as lua cheia de la o clasa si as sta acolo :O cel mai probabil de la sala multimediat ca acolo este si internet si dau un anunt S.O.S 24. Sa vina politia @_@' Sau as incerca sa sar de la etajul doi [ cu riscul de a muri, mai bine mor eroic decat torturata21]. 17


Next:

Ce-ai face daca te-ar exmatricula din scoala din cauza unui lucru pe care nu l-ai facut tu :O ?
Aş încerca să explic că nu este vina mea şi că altcineva a făcut aia. Aş întreba dacă au dovezi care să confirme faptul că e vina mea. Dacă n-ar avea dovezi, n-au nici un drept să mă exmatriculeze. 33

Next:

Ce ai face dacă o persoană care te urăşte ar arăta lumii întregi o poză cu tine în care arăţi oribil?
Ah, cred ca as incepe sa fac misto de mine 21 . Adica, lol, sunt doar niste poze 78, si in plus nu m-ar interesa foarte tare chestia asta, daaaaa~r sa fi sigura ca o sa imi iau revansa, si intr-un mod foarte, dar foarte gratios21.

Next :

Ce-ai face dacaaaaa ai calatori in timp ? 15 Adica sa mergi in viitor si sa-ti vezi viata :O
Hi!!

ti-as face daca as calatori in viitor,pai sincer m-as bucura sa-mi vad viata cum va decurge,dar intr-un fel nu prea as mai fi chiar asa de incantata stiind ca poate peste patru ani,as pleca pe Marte sau cine stie ce voi face21

Q:ce ai face daca te trezesti noaptea cu Moartea in pat spunadu-ti "Saruta-ma!! ? 21
Q:ce ai face daca te trezesti noaptea cu Moartea in pat spunadu-ti "Saruta-ma!! ?
24 ce intrebari m-ai pui si uh, emma.. 2121
Pai... sa vedem... i-as spune sa se duca de unde a venit si dac refuza il iau la bataie si ii rup os cu os 2121 sa se invete minte 21
next: Ce ai face daca ai fi in locul unui vampir dintr-un anime ?
M-aş ridica şi m-aş duce în altă parte a autobuzului 21 . Nu are nici un rost să stau lângă aia şi nici nu aş avea de ce. Chiar dacă stăteam pe un scaun, tot mă ridicam şi plecam. Orice este muult mai bine decât să stau lângă oameni nespălaţi şi împuţiţi. Bine, dacă în acel moment aş fi nervos, categoric aş reuşi să mă iau la ceartă cu ea :]]

Ce ai face dacă un tipul/tipa pe care îl/o placi vrea să te sărute dintr-o dată, după şcoală?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49