Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Bine, eu nu sunt intr-a V-a, dar sa zicem...m-as interesa cum arata colegul lui (sau el).
Ce ai face daca o nava extraterestra ar ateriza pe scoala in timpul orei de mate?
M-as bucura si le-as multumi (urasc ora de mate) apoi cred ca i-as invita la un ceai Smile
Ce ai face daca proful tau preferat/profa ta preferata nu ar mai vrea sa predea?
OMG! Nuuuuuu! Nu cred ca mi-ar mai placea romana la fel de mult fara ea. Si nu cred ca ar mai fi nimeni care sa-mi aprecieze la fel de mult compunerile cu tenta hentai si cu crime. 21
Nu cred ca as avea ce face.
Ce ai face daca ar ingheta anul?
NU! O.O .. nu vreau sa mai trec o data prin clasa a V-a :yada: .. cred ca.. nu as mai merge la scoala :]] .. am facut o data clasa a V-a asa ca ce mai trebuie sa stiu .. ? .. Nu-i adevarat .. ? Adica ce ar mai trebui sa invat daca deja am facut materiile .. Ei bine e adevarat ca in ultima saptamana am lipsit fiind ca am fost accindetata insa nu e mare branza.. n`am pierdut nimic cu siguranta.. deci raspunsul: NU AS MERGE LA SCOALA! .. :]] ..

Next: Ce ai face daca.. dirigu`/diriga` ta, ti`ar incurca mediile cu ale unui fraier si ti`ar spune ca ai ramas repetent/a , plus ca ti`ar chema si parintii la scoala ... ? [ lipsa de imaginatie -_-" ]
O hell nO as incepe sa tip ca o cretina pe aolo langa diriga si i-as spune ca alea nu sunt notele mele, si ca s-a incurcat ea ca deobicei 29.
Next:Ce ai face daca ai fi intr'un meci de box (stiu o tampenie de intrebare dar nu am alte idee9) si cand ar trebui sa dai lovitura finala adversarul sar apleca dupa ceva si tu ai zbura intre corzi, infasurandu-te in ele.
As incepe sa il injur si cand as iesi de acolo las lu-a la o bataie zdravana.
Ce ai face daca Guta ar fi in fata usi cerand un pahar de apa?24 Nu am ce sa fac.
Hehehe .. o.o .. pai cu siguranta nu i`as aduce un pahar cu apa ci .. o sticla de cinci litri O.o .. Cu care i`as da de o suta de ori in cap !!! Nu`mi plac manelele ! Mi se pare o prostie [ nu o luati ca o jignire.. asta e parerea mea ] .. Dupa aia i`as aduce si un pahar cu apa si i l`as turna in cap !! Daaa !! Muhahaha! [ pe bune.. care m`o molipsit cu nebunia .. ? Letty .. cred ca tu 21 ] ..

Asa.. Next: Ce ai face daca te`ai trezi intr-o dimineata ... in patul baiatului/fetei care il/o placi .. ? [ scuzai`mi lipsa de imaginatie ] ..
M-as intreba de ce n-are chip. 21 Glumesc. Sa zicem ca baiatul ala e vreun actor, poate Elijah Wood sau poate Taylor Lauthner sau poate Daniel Radcliffe sau poate toti trei...65, in fine, cred ca in primul rand m-as asigura ca nu visex...adica visez (palme, muscaturi, chestii, trestii..), apoi l-as trezi si l-as intreba de prin ce bar m-a cules si cat am baut si mai ales cat a baut el O.O. Apoi desigur ne-am casatori si...mehehe deja aberez. 21
Ce ai face daca ti-ar pica norocu' din cer si norocu' tau ar avea aspectul si greutatea unui Jeep?
OMFG.Cred ca abia as astepta sa fac 18 ani ca sa-mi iau permisu`.Dar nu ma intelege gresit,doar daca cade jeepul ala din cer vreau permis XDD
Ce ai face daca ti s-ar lua curentul tocmai cand ai terminat un GFX si nu ai apucat sa-l salvezi?
(si tre sa incepi sig-ul de la 0)
Mie mi s-a intamplat -_-" doar ca la un coloring.
Si mie mi s-a intamplat. Din fericire, eu nu ma pricep, deci nu era ceva important, nu era miezu' din dodoasca.
Ce ai face daca ti s-ar oferi sansa de a pleca la Partis, dar parintii tai s-ar opune?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49