Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Ce ai face daca ti s-ar da sansa sa omori toate pisicile din lumea?ai face-o?
Doamne Dumnezeule ? Eu ? Niciodata in viata mea nu am facut rau unei pisici si nici nu as face ! Daca nu ma rezgandesc cu privinta la vocatia mea pe viitor , as zice ca ma puteti vedea medic veterinar !De fapt asta vroiam acum un an , dar... ei sunt foarte schimbatoare ! In plus , de ce sa ii faci rau unui ghemotoc de blana atat de dragut ... iti topeste inima cand te priveste in ochii!
Off topic: Marian ... ti-a venit ideea dupa ce ai citit aceea intrebare pe care am pus-o eu in legatura cu pisicile 5?
Me next : Ce ai face daca , in timp ce mergeai pe strada linistit/a , iti apare un nebun in cale , care nu vrea sa te lase in pace nici in ruptul capului ?
Ce ai face daca , in timp ce mergeai pe strada linistit/a , iti apare un nebun in cale , care nu vrea sa te lase in pace nici in ruptul capului ?

pai i-as zice sa ma lase in pace ca daca nu...chem politia ,si daca nici atunci nu ma lasa,chiar as chema politia sa-l i-a pe nebunul ala si sa ma lase pe mine in pace...
next:ce ai face daca ai pierde la un joc de poker(sau altceva,ce jucati) si ai fi obligat sa sari noaptea dezbracat/a intr-un lac????
Ce ai face daca ai pierde la un joc de poker(sau altceva,ce jucati) si ai fi obligat sa sari noaptea dezbracat/a intr-un lac?
Ce intrebare ! Pai , in primul rand nu cred ca voi juca vreodata poker ... in al doilea rand , daca ar fi asa cum zici tu , m-as incuia in camera mea , si nu as mai iesi 2 zile ...
Me next : Ce ai face daca , dupa multe rugaminti , parintii tai iti spun ca "maine" vei primi un computer ultra performant pe care tu ti-l doreai , dar a doua zi , constati ca e 1 aprilie si totul a fost o farsa 21 ?

Akya_haru

Ce ai face daca , dupa multe rugaminti , parintii tai iti spun ca "maine" vei primi un computer ultra performant pe care tu ti-l doreai , dar a doua zi , constati ca e 1 aprilie si totul a fost o farsa ?

Cred ca m-as supara...dar as face si eu o farsa....una mare...si costisitoare..MUHAHA!410

NExt: Ce-ai face daca ai vedea o tornada in curtea din spate si tu ai fi in toaleta? 10
NExt: Ce-ai face daca ai vedea o tornada in curtea din spate si tu ai fi in toaleta? :p

As iesi repede afara si m-as bucura ca "bate vantu'" asa de tare incat ma ia pe sus. 5 Nu as tipa ci doar m-as bucura un moment ca pot sa zbor 21 Apoi cred ca mi-ar fi rau de la atata invartit cu tornada bleah si as vrea sa se termine mai repede ... numai sa nu se opreasca undeva, intr-un loc nepotrivit ca sa nu raman intr-un copac sau pe vreo cladire 21 aaa` da era sa uit de restul lumii ..pai nu as mai avea timp sa ii anunt si pe ei ca ma ia tornada.. se vor descurca singuri, si fara mine. n-au decat sa vada si ei ca se apropie o tornada 19

Next: ce ai face daca cineva te-ar obliga sa te urci pe acoperisul unui bloc de 20 de etaje si te-ar forta sa alegi intre: sari de buna voie sau te arunca persoana respectiva? 19

Akya_haru

Next: ce ai face daca cineva te-ar obliga sa te urci pe acoperisul unui bloc de 20 de etaje si te-ar forta sa alegi intre: sari de buna voie sau te arunca persoana respectiva? 19

I-as zice sa ma impinga el/ea cand ajung la 1000.Si m-as apuca sa numar.........pana cand ajng la 999.Acel cineva ar fi adormit.....LOL
As incercva sa scap dar sa-r trezi si i-as zice ca mi-am pierdut sirul si iar as lua-o de la inceput 1, 2
.Ma rog cand ajung la 999 ii zic:
-Auzi sti ce hai arunca-ma ca ma doare gura de la atata numarat.!!!
Si Acel cnv
ar zice:
-M-ai cam plictisit! Hai ca te las pe tine cu numaratorile tale...
Si as scapa!
Sau:
M-as arunca singura.Aerul prin par,senzatie de zbor,M-as bucura ultra tare de asta.M-as uita la tacanitul ala care m-a urcat pe bloc si i-as face in ciuda.As vedea un tsunamii in spatele lui.Eu macar mor repede starcita...fara simturi!Dar ala saracu!!!Ar fi simtit senzatia aia de inec insuportatbila:p

ME next:
Ce-ai face daca ai sari cu parasuta in jungla?

---Snow---

As chema reped ambulanta ca sigur ma lovesc de copaci

Ce-ai face daca ai o masina de facut bani?
Ce-ai face daca ai o masina de facut bani?

39 ..hmm.. pai evidet ca as pune masina de facut bani sa faca bani 21.. si as avea multi multi bani sa imi cumpar tot ce imi place si nu le-as mai cere bani parintilor care zic uneori ca dau banii aiurea pe "prostii" :p si ei ar crede ca m-am facut fata cuminte..[but i'm evil 19].. aa` da.. si daca tot as avea o masina de facut bani care ar face cati bani vreau eu, atunci ti-as da si tie, si prietenilor mei si oricui imi cere sau oricui are nevoie de bani 4

Ce ai face daca dimineata cand te-ai trezi ai observa ca esti caine nu om? 21
e ai face daca dimineata cand te-ai trezi ai observa ca esti caine nu om? 21

o.O Pai... presupun ca as incepe sa latru 21 Ummm... Sa fiu caine nu om ar insemna ca cineva sa am fi transformat, sooo... pot sa presupun ca suntem intr-un fel de basm o.O [damn, urasc basmele >.<]. Sooo, ca in orice baaasm, as *ahem* astepta ca un/o vrajitor/-oare sa vina si sa ma transforme la loc... Si pana atunci as merge la o plimbare, ca sa inteleg cum vad cainii lumea 21 Oh, da, si as vorbi cu semenii mei o.O

Ce-ai face daca cineva [fata pt fete, baiat pt baieti] ti-ar lua ID-ul si ti-ar spune ca a doua zi, daca nu esti intr-un anume loc la o anume ora si nu fugi cu respectiva persoana in lume, aceasta te omoara [din dragoste, bineinteles] ? [huh? o.O sorry for this, dar as vrea sa vad cum reactionati voi spre deosebire de mine 21 ]
"Ce-ai face daca cineva [fata pt fete, baiat pt baieti] ti-ar lua ID-ul si ti-ar spune ca a doua zi, daca nu esti intr-un anume loc la o anume ora si nu fugi cu respectiva persoana in lume, aceasta te omoara [din dragoste, bineinteles] ? [huh? o.O sorry for this, dar as vrea sa vad cum reactionati voi spre deosebire de mine ]"

Poi sincer las lua putin la injuraturi pe mess dupa care ias zice ca daca ma mai ameninta vin cu politia la usa lui si il aresteaza pentru toata viata21 sau mas duce la locul de intalnire si daca e frumos as fugi cu el :X21.

Next:Ce-ai face daca prietena/prietenul ta/tau cea/cel mai buna/bun iti fura iubitul/iubita?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49