Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Oh my God 19 N-ar fi o idee buna, crede-ma 19 Ma duc la respectiva persoana care m-a pedepsit pe nederept si ii spun ca a facut o greseala, cu explicatiile de rigoare. Daca nu ma crede o fac sa vina cu mine, o duc la respectiva persoana in locul careia am fost pedepsita si o conving pe aia sa marturiseasca tot ca altfel o pateste 19 Daca e baiat nu o sa am probleme cu convingerea, pt ca cei din clasa ma stiu ca le trag vreo doua daca ma enerveaza 19 Daca e fata...aceeasi situatie 21 So no problem with that :3:

Ce-ai face daca, brusc, anime-ul tau preferat ar inceta sa fie difuzat, din cauza ca nu este foarte popular?
Ce-ai face daca, brusc, anime-ul tau preferat ar inceta sa fie difuzat, din cauza ca nu este foarte popular?
Cred ca as trimite mail-uri si scrisori celor care il difuzau si i-au ruga sa-l redifuzeze, si ca sa-i demonstrez ca totusi mai era vizionat si de alte persoane, as strange semnaturi de la cei care urmareau respectivul anime si le-as trimite la postul de televiziune care il difuzau impreuna cu o cerere de redifuzare. 4

Ce ai face daca ai fi abandonat/a pe o insula pustie care are doar nisip, fara nicio planta, niciun copac sau sursa de hrana, in mijlocul oceanului?
Ce ai face daca ai fi abandonat/a pe o insula pustie care are doar nisip, fara nicio planta, niciun copac sau sursa de hrana, in mijlocul oceanului?

M-as intinde frumos pe nisip si m-as bronza 21 Ce, sa ratez asa sansa?! No way 78 Si ma voi bronza frumos, ca atunci cand trece careva pe acolo (daca am noroc sa fie un tip frumos =p~ ) sa fiu ciocolatie 5 Lamurit? ^_^ Nu-i asa ca iti dai seama cate panica pe capu' meu? 21

Ce ai face daca...nu ai mai avea idei pt un next la jocul "Ce-ai face daca?" 21
Cred ca a-si cauta o intrebare pe un alt forum la un joc asemanator,deoarece gasesti.Orcum nu cred eu ca nu iti vine o inspiratie,chiar tampita,atunci pe moment.Asa mi se intmpla mie,gasesc ceva in ultima secunda.

Next : Ce ai face daca un manelist ar ajunge presdintele tari ?
Hm...Zuppy05 Pai as tipa, m-as plange tuturor, pana cand as incepe sa ma calmez si incet incet as uita de desteptii care au ales manelistul. Daca ar fi sa fac ceva, ar fi sa merg cu castile in urechi oriunde si oricand. Smile

Next: Ce-ai face daca ai descoperi ca esti baiat (fata, daca esti deja baiat)?
As da anunt in toata tara ca's defapt baiat si nu fata 24 .
Next : Ce'ai face daca ai afla ca eu sunt extraterestru 5?!
Next : Ce'ai face daca ai afla ca eu sunt extraterestru ?
Daca as afla ca esti extraterestra m-as bucura mult ca am o prietena care nu e de pe planeta mea si cred ca ti-as pune o multime de intrebari sa vad de unde esti si cum arati si probabil ca ti-as face si o vizita. 4

Next: Ce ai face daca ar aparea o lege care prevede transformarea weekend-ului in zile lucratoare?
Next: Ce ai face daca ar aparea o lege care prevede transformarea weekend-ului in zile lucratoare?

Daca e nationala, m-as muta in alt stat. Daca e internationala, m-as muta pe luna ^_^

Next: Ce-ai face daca iubitul/iubita ta te-ar lua la pumni intr-o zi fara motiv??
Next: Ce-ai face daca iubitul/iubita ta te-ar lua la pumni intr-o zi fara motiv??

Man, Steluta no ne-chan, ce intrebare O_O Pai, sa vedem...As incerca mai intai sa-l calmez si sa vad ce l-a apucat. Daca nu ar functiona, i-as spune cateva cuvinte dulci apoi i-as trage si eu vreo 2 ("pacifista" nu este al 3-lea nume al meu 78 ). Probabil ca ar riposta, asa ca eu as trece in defensiva, trecand la loc in ofensiva imediat ce prind momentul, si astfel reusind sa-l arunc afara din casa ^-^ Ah, si strigandu-i sa nu se mai intoarca ^^ Ceee? Cu mine nu se poarta oricum 33

Ce-ai face daca ai reusi sa desfiintezi scolile din Romania, insa pt asta ar trebui sa te sinucizi? [ce-am astazi? o.O]
Ce-ai face daca ai reusi sa desfiintezi scolile din Romania, insa pt asta ar trebui sa te sinucizi?

pai daca se pune problema cu sinuciderea nu as face-o deoarece de ce sa ma omor eu pentru altii>_<....cu toate astea la scoala poti invata multe si sa te distrezi mai mult decat singur acasa stand in pat sau la calculator>_>

next:ce ai face daca ti s-ar da sansa sa omori toate pisicile din lumea?ai face-o?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49