Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce-ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
I-asi spune sa imi dea toti banii ei, ca sa nu mai fie tentata sa cumpere detoate, de mancare...
Ce-ai face daca ti s-ar da sa alegi intre frumusete si putere si desteptatiune si bani?
Doar una?O.o Oh,grea alegere.Frumusete,ma consider ok cum sunt acum,putere,nu am nevoie,inteligenta,eu ma consider ok asa cum sunt,dar materialista din mine isi spune cuvantul asa ca aleg banii xDD LOL,cred ca va veti face o parere gresita despre mine dupa postul asta XD
Next:
Ce ai face daca maine ar fi cutremur? (da unu` d`ala mare)
Sorry,no inspiration -_-"
Cred ca .. as lua o cutie si m`as expedia in Viena la sor`mea :]] .. Altceva nu stiu ce .. :]] .. sau probabil m`as ascunde sub birou si nu as mai merge la antre urmatoarea zi .. Sau defapt cred ca as merge pentru a trai clipa cu colegii si colegele mele .. bine inteles prin ras :]] .. Cam asa ceva .. :]] .

Next : Umm .. Ce ai face daca .. umm 39 .. ai dori din tot sufletul sa mergi la un antrenament insa cand esti in fata usii sa afli ca mama ta te`a incuiat in casa plus ca ti`a luat din greseala si cheile :]] .. [ am patit`o 21 ]
Well,cred ca as sari pe geam,am facut-o de cateva ori din cauza ca am uitat cheile de la casa ^^"
Next:
Ce ai face daca toate colegele de scoala ar arunca in tine cu....sapun?
(XDD LOLz,again fara inspiratie XDDDDDDDD)
Daca ar arunca in mine cu SAPUN? o.o =]]]] Pai cred ca as incepe sa arunc si eu in ele cu sapun. Asa ar fi o bataie "alunecoasa" si cine ar intra in clasa ar aluneca imediat =]]]
Next: Ce ai face daca vasul de croaziera pe care te afli se scufunda? ( lipsa de inspiratie,lol )
Ce ai face daca vasul de croaziera pe care te afli se scufunda?

Buna intrebare... :]] Pai nu stiu,as incerca sa ma salvez nu? Aaaaa,gata stiu ce as face,i'as ineca pe toti odata cu mine,ce ei sa se salveze si eu sa ma inec,ii inec pe toti si gata :]] Titanic 2,numai ca are putina actiune si..tot odata si comedie :]] hehe,glumeam.Ei bine,pai cred ca m'as salva eu cumva nu?

Next: Ce ai face daca ai fi pinsa intr'un glob din acela de Craciun?21 [n'am alta idee]
(02-09-2010, 06:50 PM)^HimiÅŸor^ A scris: [ -> ]Ce ai face daca ai fi pinsa intr'un glob din acela de Craciun?
Well,as incerca sa-l sparg,ca sa ies din el.Maybe ._." Or maybe it`s maybelline XDDDDD
Next:
Ce ai face daca ti-ar aparea o fantoma in fata ochilor?
Ce ai face dacă ți-ar apărea o fantomă în fața ochilor ?

Probabil că aș fi în extaz ( no 1 ghosts fan ) și apoi aș începe ceva gen : „Wannabe friends?” . Dacă ar vorbi, aș întreba-o trilioane de lucruri. Nu de alta, dar ador fantomele și tot ce e legat de ele. Dacă n-ar vorbi, i-aș face o poză și aș pune-o în ramă.

Ce ai face dacă școala ar începe pe 1 ( în România, ofc ) ?
umm,pai as merge la ministerul invatamantului cu o mitraliera si i-as ameninta sa incepem normal si cu aceasta ocazie as mai pune cateva legi pe acolo,apoi ma duc la Base si il fortez sa accepte legile,ca ii fac eu ceva >.<

Next:Ce ai face daca te trezesti plutind prin univers si poti sa respiri?
Pai ca sa fiu singera cred ca as incepea s-a inaot prin univers 21 sau s-a m-a duc s-a caut planeta mea favorita adica Neptun si cred ca as inebuni:212121
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49