Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Aly

@Ryuu, credeam ca vrei office-ul pentru scoala la info o.o

@Lia, let's fight?4 But i want mutant x T.T I want to know how it all ends 20( Damn you for reminding me of old tv series >.<
We need drama, llamas and Mutant X? BRING ALL THE MUTANT LLAMAS.
(21-10-2012, 03:07 AM)Aly A scris: [ -> ]@Ryuu, credeam ca vrei office-ul pentru scoala la info o.o
Momentan imi trebuie pentru referatele la romana. Cred ca imi va trebui si pentru scoala. Din cate am inteles avem nevoie de 2010.
Iar atestatul...a zis un profesor ca il facem la scoala etc. E incurcat totul >_<

Aly

Depinde din ce dai atestatul, unii inca mai dau pe 2003 xD Daca faci pagini web nu cred ca le vei putea face la scoala, doar C++[sau ce programare faci], word, excel, access or powerpoint. Astea le-am dat eu cel putin.



@Stormrage, hell to the yeah!
hmmm,nu pot sa inteleg cum tot apari useri "noi",doar ca sa posteze o data si sa dispara brusc.


ne mai citim saptamana viitoare,papa.
James nu!! Nu ne parasi, nu in cele mai grele momente!
C'mon guys, lets the drama begin!
Eu mai am azi, maine si practic miercuri plec pentru 2 saptamani.

I just got my camera 8 Canon EOS 400D and I'm loving it 8. It cost me 86 euro to ship it but fuuu it was worth it!
Woow,cate s-au schimbat de cand n-am mai dat pe aici .. >__>
Syryus semnatura' ta e funny rau!21
@Lia, bannerul este periculos de superb. Cat despre camera, s-o stapanesti sanatoasa.
[Imagine: Unicorn%20with%20wings%20flying.jpg]

TANANANANA