Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nu anuntasera cod galben de ploi si zapezi in toata tara? La noi e innorat si bate vantul al dracului de tare, asta dupa ce azi-noapte a plouat cu galeata. Posibil sa inceapa din nou sa ploua.
La mine e zapada de jumate de metru si bate vantul de zici ca-i uragan. Wtf dude 22
Oh, holy llama, I imagine how thrilled you are. xD De cand e asa?

Edit: ok, I did NOT see this one coming. 24
La mine fulguia usor azi dimineata, dar acum ninge calumea :\ si lol. asteptam primavara de ceva vreme. De ce se intoarce iarna?!




Lololololol.
Aici ne zbura de pe autostrada vantul, sa nu mai zic ce era la noi in Peyia... vanturi de 75km la ora. Pentru sfarsit de martie e dubios. Plus ploua cu nisip rosu -.- all hail Sahara.

Eu sunt in aeroport se deschide poarta in 20 de minute...
Un zbor placut, Lia! hug
(22-03-2013, 07:02 PM)Lia A scris: [ -> ]Aici ne zbura de pe autostrada vantul, sa nu mai zic ce era la noi in Peyia... vanturi de 75km la ora. Pentru sfarsit de martie e dubios. Plus ploua cu nisip rosu -.- all hail Sahara.

Eu sunt in aeroport se deschide poarta in 20 de minute...


Have a nice flight!!!! hughughughug
Ce a mai plouat, atat de minunat (oricate ar zice Ecaterina despre ploaie, eu inca raman de parere ca este frumoasa). Si... intalnire cu Titus *or something alike*. Uau, o sa il vad si eu prin partile mele (stam in cartiere diferite).
Thanks guys! Ii fur netul lui Aly acum21