Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
(02-03-2013, 09:33 PM)James Dean A scris: [ -> ]Oricum,anul 2012 mi s-a parut destul de slabut


Da. Fata de alti ani, 2012 chiar a fost slab. Ma gandesc la anul cand a castigat Titanic (bleh), in anul ala au fost si Shawshank Redemption cu Pulp Fiction...
(02-03-2013, 11:05 PM)Syryus A scris: [ -> ]Meniul de sus>Zup Mall>Buy name/Title


Mersi dar se pare ca nu-mi permit sa-l schimb.

@Stormrage I didn't worry. :]
Trebuie sa postezi mai mult ca sa-ti permiti 21 cred ca asta era si ideea
Btw, mie de ce nu imi arata ca am doar 9 posts? Nu am stat sa le numar, dar sunt sigur peste 9. 17

Edit: sau e smecherie d'aia smechera ca nu imi nr. ce scriu la spam? smecher. 21
Da, iar la cafenea/ forum gamez/ fan fiction -parca- nu se luau in considerare.
Sy si ideile lui malefice.
O saptamana pana la salariu si 80 de lei in buzunar.


f**k.
Esti fumator? Daca nu, poti supravietui cu 80 de lei o saptamana (si daca ai niste mancare prin frigider).
Cred.
https://www.youtube.com/watch?v=ETbGpGJNVLM obsession <3; here goes my metal reputation 24
Nope, doar la anime forum games nu se contorizeaza, si la ff si forum games/cafenea se contorizeaza de anul trecut de cand am facut eu Spam Alley, iar ff de anul asta. La Nou Veniti nu se contorizeaza. Si nu sunt ideile lui Sy, a fost dinainte sa apara el asa.
[Imagine: 550062_423618844391350_1684015324_n.jpg]
I can't stahp laughing.
24)0