Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Blackmore's Night. God, am si uitat de ei. Stiu ca ascultam Under a Violet Moon si Ghost of a Rose in prostie prin 2008, cand ma apucase ca citesc The Stand. In capu' meu, melodiile alea fac parte, intr-un mod ciudat, din soundtrack-ul acelei carti. Nu le pot asculta fara sa ma gandesc la acea poveste.

Meh, J.D. si Agrona, la franceza ma pierdeti. Singurele momente cand am considerat limba aia frumoasa au fost cand am vazut filmele Amelie si Jeux d'enfants. In schimb, ma pot "umili" oricand dand share la melodii in italiana/spaniola. 21

Asa, ca tot mi-am amintit. 105
http://www.youtube.com/watch?v=qDc86knhyGw



/in sfarsit am vazut si eu american psycho, ma tin de o grama' de timp. e amuzant cum mr. bateman a ajuns sa fie batman. ce diferenta face un "e". 21
Bats, no worries, I don't know French either. N-am facut niciodata asa ceva. Caut traducerile melodiilor though ca sa-mi fac o idee.
Ola y'all! How is life here without me? / hugs
Oh, Lia. S-a aglomerat. Cel putin asa mi se pare, s-au inscris multi si au revenit oameni. Cred ca te-au simtit ca nu mai esti p'aici. 21)

Cum e viata ta? Tu ai mult mai multe de zis. 4
DAIANA HOLY f**k I SO MISSED YOU *HUGS*

ok, now that we're all calm...wassup dude?
Liaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! hug How you doin'?
Daaaai hug Mr. Pieceofshit is so lonely without you, Irina the same, and Zup seems so chill 21

Sy hug
Irina hug
Sy hug
Irina hug