Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
(17-03-2013, 03:37 PM)Stormrage A scris: [ -> ]Da, acolo Lia, in loc sa le puna numele sau asa ceva a pus numere (?). Ceva legat de plug-in ul vechi and stuff.


Ceva legat de lene. Dar crede-ma, dupa cat am lucrat la tema 'n shit, numai la titlurile medaliilor nu ne mai gandeam.
O sa le editez candva...
I'm supposed to be finishing a poem for someone ergo I'm doing anything else but that 21

M-am apucat iar de desen y'all.
Mi-a venit mesaju' asta de vreo 2 ori azi. Stiu ca am probleme cu netul, dar voiam sa vad daca e de la mine...
Suntem multi si nu ne suporta serverul, asa ca se mai da peste cap.
Eram prea putini ca sa nu ne suporte serverul, imho. Eram 12 useri si nu-stiu-cati guests, d'aia intrebam daca e de la mine.

Ah, St. Patrick's Day: whiskey, good music, funny people and a huge hat for free. Today was a good day.
Pacat ca nu mai aveam bani si am facultate maine de dimineata, mneah.
Citat:Eram prea putini ca sa nu ne suporte serverul, imho. Eram 12 useri si nu-stiu-cati guests, d'aia intrebam daca e de la mine.

300 de guests mai exact 21
http://www.facebook.com/pages/Prestigebo...465?ref=hl gyuys, can you please like this page for me?

I need 3 more likes at least. Thanks a lot.
A-nceput sa tune si fulgere si-n Brasov. :X Hopefully no more snow... -.-

------------ yey yey yey -------------

edit 1: furtuna in toata regula. omg.
2 :GHEAAATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
3: si fulgera.
pam pam.

--------------------------------------
4: da, practic iar e complet alb pe jos. ploua cu zapada pietrificata, aproape grindina.
(19-03-2013, 05:39 PM)Fiction A scris: [ -> ]A-nceput sa tune si fulgere si-n Brasov. :X Hopefully no more snow... -.-

------------ yey yey yey -------------

edit 1: furtuna in toata regula. omg.
2 :GHEAAATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
3: si fulgera.
pam pam.

--------------------------------------
4: da, practic iar e complet alb pe jos. ploua cu zapada pietrificata, aproape grindina.


http://www.youtube.com/watch?v=FONN-0uoTHI