Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cum poti sa spui ca pedofilul de Iusty era AMUZANT? Doamne cat ne teroriza pe mine si Byby (xNovember)
Am spus si am tot spus si am tot spus de m-am plictisit.


Promovezi degeaba animeuri. Noi,cei ramasi,stim deja cam tot ce e de stiut despre anime-uri.Le-am discutat si rasdiscutat de ajunsese sa ma ia cu greata(pe mine,personal).Cat timp media nu ajuta,Japonia nu ajuta cu ceva mai interesant,noi suntem aici pierduti in timp si spatiu.
Eu zic o perioada mai in spate putin, nu cu mult. Deja forumul m-a se "destrama", nu rapid, nu rau, dar userii se certau. Meh, ce mai conteaza.

Stiu partial ceva de A-E, povestea din spate, dar cum eu nu le-am avut cu scrisul, deci nu eram in target, nu mi s-au parut importante informatiile. Mi-am facut cont, am stat o perioada si pana la urma am renuntat, din mai multe motive. Contul stiu ca-l facusem ca chiar Cecilia insistase sa vin si eu pe forum, dar, cum am zis, e totul in ceata. Asta se intampla prin 2008, cred.
Falcon..si numele asta il stiu, parca era prieten cu Bogdan. Doamne, ce inseamna sa fii dezinteresat si pe langa evenimente. 21
Da, Falcon care "deschide" anime-prime de vreo cativa ani incoace 24 O sa am copii si forumul ala tot nu o sa fie online.
A avut vreo doua saptamani in care a functionat.
kl;'
oewuio
Intr-o alta ordine de idei, scuze pentru intrebarea foarte stupida, dar de ce cand intru pe un topic imi apare in tab, pe langa titlu, si un "(1)"? Ca mesaj nou aparent nu am (pe profil sau privat).

Edit: nevermind, i'm an idiot. aveam mesaj.
E alert cand raspunde cineva la threadurile tale, sau te citeaza cineva sau iti da cineva tag, de exemplu @Batsy
Merci mult, @Lia. Imi ia ceva sa ma obisnuiesc cu forumul, scuze.
Daca pui punct dupa nick nu merge tagul 21
Thanks Captain Obvious