Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pastele pica in mai? stie careva? Eu asa am auzit -.-


lalalalalala.
Asa am auzit si noi, iar vacanta o sa fie doar o saptamana. Iar de pe 1 aprilie pana pe 15 saptamana altfel si vacanta de primavara
5 mai.

daca esti ortodoxa, daca esti catolica habar n-am. Pt budhisti si musulmani nu exista Paste, cat despre evrei, sunt antisemit si vreau sa fac o gluma legata de sapun sau cuptor.
Serios? fix 5 mai? damn it.

Cica noi nu primim vacanta de Paste si trebuie sa mergem la scoala 23...
Chiar daca nu e vacanta de Paste - care pica pe 5 mai, Duminica - tot ar trebui sa ne/va lase acasa cel putin pe 6 si 7, lunea si martea de dupa... Sau macar 6, e a doua zi de Paste for God's sake. .-.

La fel si cu ziua de 3, e Vinerea Mare, ar trebui sa o lase libera, dar mdeh... Eu unul nu merg pe 6, 7 sau 3.
(21-02-2013, 05:57 PM)Fiction A scris: [ -> ]Chiar daca nu e vacanta de Paste - care pica pe 5 mai, Duminica - tot ar trebui sa ne/va lase acasa cel putin pe 6 si 7, lunea si martea de dupa... Sau macar 6, e a doua zi de Paste for God's sake. .-.

La fel si cu ziua de 3, e Vinerea Mare, ar trebui sa o lase libera, dar mdeh... Eu unul nu merg pe 6, 7 sau 3.


Corect! Oricum, cine merge? 21
Fiction, nu am avut timp sa ajung sa ne intalnim, ne vedem in Septembrie 2
well, damn. 2 >.< damn this time.

oke... just take care until then. 7 months to go.

.................
...........
.......
......
...
......
........
..............
......................
..........................
.................
...........
.......
......
...
......
........
..............
......................
..........................
.................
...........
.......
......
...
......
........
..............
......................
..........................

Aly

(21-02-2013, 04:09 PM)Fiction A scris: [ -> ]^ o.o

[Imagine: 20.jpg]


Imi vine sa zic ceva la postul tau dar ma abtin...


@Lia, i am creeping out on you!!! Okay, maine imi zici ce pisici mai patisi, in afara de chestia de luni... am aflat X_X
(21-02-2013, 06:28 PM)Aly A scris: [ -> ]Imi vine sa zic ceva la postul tau dar ma abtin...

>.< wth. uitasem de ceva vreme si ma impacasem cu ideea de imensa prostie.
it's not like it was my fault for that mess in the end.
i do not like drama. :[

-.-