Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama (reloaded)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
@Lexxu aici n-a tunat deloc anul asta pare-mi-se, insa ploua cu galeata de cateva zile incoace, cu mici pauze. Insa nori is pe cer mai mereu si vreo +10 grade ziua. I love it!

Daca mai cade zapada cumva va fi teribil. -_-
Aici sunt 25 de grade si vineri vor fi 28... ii asteapta o vara naspa pe astia daca deja in martie sunt temperaturile astea 21

/glad to be moving out 8
@Batsy -ai uitat de Supernatural. Si parca-l mai vor si pe al nou?lea.
Nu ma uit la Supernatural. Stiu, stiu, e un sacrilegiu! Doar ca am inceput acum 3 luni primul sezon si dupa nici 4 episoade nu am mai putut. Nu pot da un motiv, nu zic ca e un serial prost, ci doar nu m-a atins astfel incat sa stau sa vin la zi cu el. Stiam ca e un efort considerabil sa vad atatea sezoane 21, am zis ca nu merita.
Ai putea sa le incerci pe primele 3-4; chiar merita. Poate si 7 dar, erm-... nu chiar asa.
Si eu care intentionam sa ma uit la "How I met your mother" pentru tipa care a jucat in Buffy, Alyson Hannigan.
Eu vreau sa vad The Big Bang Theory pana plec, dar daca nu eh 21 cand ma intorc
@Stormrage , cum adica sa le incerc pe primele 3-4? Sezoane? 21 Am inceput primele 3-4 episoade, daca la asta te referi, si, cum am zis, nope; e bun, dar nu atat de bun incat sa stau sa ma uit la tot si nu are rost sa-l incep ca sa-l las pe la jumatate.

Btw, cand revine chat-ul? 4
Chatul il gasesti in bara de sus ca pop-up, a doua iconita de la logo spre dreapta ^^
lolo 24))) am stat un minut sa imi dau seama ce e lolo @Lia