Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Sunt total paralel cu dansul de acest gen. Actually, sunt praf.Fiind atât de varză, dacă aş dansa în faţa mall - ului aşa ceva, m-aş face de ruşine :]] .

Te-ai prostitua pentru ca să fii bogată?
Metal, "nu am putut [...]", jocul este "Evita cuvantul Da sau Nu".
Omul pacatuieste - atat de mult cateodata. Insa, asa ceva este foarte absurd, grosolat si foarte idiotesc - raspunsul e logic.
Habar n-am daca raspunsu-i bun sau nu, dar ce sa mai conteze?

Ai visuri marete?
Mereu cand ma pun in pat sa ma culc :]] Ma gandesc la viitor, la ce-as dori sa devin si dupa adorm in maxim doua minute .__.

Next: Plangi cand nu te vede nimeni? :]]
Pot spune ca lumea este cruda, te loveste cand te astepti mai putin , partea sensibila a unei fete apare cand durerea este coplestitoare, pentru mine lacrimile varsandu-se in intunericul noptii, in singuratate.
-___- sper ca ati inteles39

Next: Oamenii te ranesc des?
Relativ. Depinde de fiecare situaţie în parte, mai mult mă enervează decât să mă rănească.

Îţi place să leneveşti?
Pai normal....asta face toata lumea.

Next:Ai paine ??
In acest moment, ma gandesc daca cosu de la bucatarie o fii plin de paine, si am dreptate, painea abea cumparata sta frumos in cosuletul ei^^

Next: Ai catel?
Am avut, dar trebuie intretinut si na.
Crezi ca muzica e ceea ce ii unesc pe unii oameni?
Sa il luam ca pe un posibil... asta depinde si de oameni Smile

Ti-ar place sa fi un star?

P.S: Lipsa idei 65
Hmmm, asta inseamnand fara timp pentru familie, prieteni, cu tot felul de oameni dupa tine, unii considerandute fitos/a, etc+ colegii te-ar uri si invidia. Raspunsul reiese...21...cel putin in cazul meu X__X

Next: Asculti Bon Jovi?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33