Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Vreau foarte mult mai ales ca in acest moment sunt singura acasa si MOR DE PLICTISEALA, n-am stare si imi vine sa ma urc pe pereti.

Vrei sa iti dau inghetata?
Mai intrebi???? ...Stai, depinde cu ce aroma e. Am mai multe optiuni? 5

Vrei seminte? Am mai multe arome 21 Kiddin`, Uhm...wazzup?
Mmmm, fara sare te rog ..Smile

Next ..: Iti plac castravetii? [daca tot suntem la capitolul mancare21]

*postpreascurt**postpreascurt*
Imi plac, mi-ai facut pofta acuma... pai e frumos? Glumesc, imi plac foarte foarte foarte mult, le ador atat de mult.

Vrei sa stam la o tigara afara?
Ar fi interesant dar sa sti ca o sa fumezi singur/a 21

Iti place Coca Cola 39
Pai...atata vreme cat e rece si uda accept orice saptamana asta21
De placut...am alte preferate, dar e si ea destul de buna(coca-cola10)

Vreti sa dam o petrecere?
Sincer chiar am chef de o petrecere nebuna, dar afara in aer liber sa fie mai frumos. Ma ocup eu de invitati 4 .

Te-ai plictisit ?
Sunt al naibii de plictisita, am totusi un chef nebun de desen, dar mi`e lene sa ma ridic dupa hartie si creion. M`as pune sa dorm, dar daca ma pui si pe mine pe lista de invitati sa stii ca rezist inca o noapte fara somn 24

Tu?
Same here, mor de plictiseala, tocmai am coborat de pe tavan, era sa calc pe lustra 22 , am niste hipopotami care stau pe pereti se se uita la mine, si ei mor de plictiseala ca si mine. Pai normal ca te pun in lista de invitati, doar tu ai venit cu ideea 21.

Vrei sa te duci pe luna si sa o transformi intr-un diamant?
de-ar fi o posibilitate ca luna sa fie transformata in diamant ar fi frumos, iar calatoria spre luna ar fi fascinanta! Bine, si putin dificila, dar numai conteaza de indata ce ajungi pe luna. Ma intreb daca va straluci mai puternica luna ca diamant...oricum stele sunt ca niste diamante, iar luna e cel mai furmos diamant...da cred. xD Am cam deviat dar na...

Ma iubesti?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33