Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Depinde de context...dar daca am doar propozitia asta atunci pot sa presupun ca soldatul era un roman de`al nostru, si atunci raspunsul "Ba, generale!", desi putin cam vulgar, ar fi acceptat. O alta alternativa ar fi " refuz", sau ...ar putea zice ca`l dezaproba,...cred 106

Next: Asa`i ca ninge?
Momentan, zapada lipseste cu desavarsire din zona mea si asta ma enerveaza. iar apauc u ncraciun fara zapada. dar mai sunt 3 saptamani si poate am surpriza de a ma trezi intr-o dimineat a cu zapada de 1 metru macar.

E adevarat ca ursii trebuie neaparat sa manance un sarpe cu clpotei pentru a trai? o.o
Arăt a om de ştiinţă or something ? mno, ce ţi-e şi cu şerpii ăştia ... :]]

Next : IubeÅŸti pe cineva ? *lol question*
Posibil. Numai eu stiu asta.

Next: Crezi in strigoi?
Poate cand o sa vad unul ( Doamne fereste! Piei Aghiuta!21 ) o sa-ti raspund concret la intrebare, caci sunt pe ganduri...

So, urrmeaza intrebarea mea:
Te vei incurca si vei scrie da sau nu?
Poate altă dată, ce rost ar avea să scriu acum ?

Next: Aştepţi vacanţa ?
Depinde despre ce vacanta este vorba. Eu unul astept vacanta de vara,dar si asta de craciun este mult asteptata de mine.

Next: Crezi in viata de apoi?
Inca nimic clarificat. Doar imi traiesc viata asa cum este momentan. O sa vad dupa aceea. Iti dau un bef sa-ti zic daca exista sau existenta ei este doar o scorfalceala -tine telefonul aproape.

Scoala iti da mai mult stres acum decat inainte?
Momentan, şcoala e foarte stresantă, deoarece se apropie încheierea mediilor and so on, dăm o grămadă de teste, corectăm note şi alergăm după ele. En fin. Foarte stresant.

Crezi în Moş Crăciun?
Personal, mi–a trecut de Moș Crăciun pe la grădiniță. Avea o mască foarteee nereușită. Mhm, mă speria rău. o.O
/ își amintește ce zâmbet spart avea în poze.


Le next : Ai înghite un șobolan ?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33