Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Pai...sa vedem: te iubesc? Stai sa verific...*dupa 2 minute* :Ook, inorogul meu roz zice c`ar trebui sa`ti declar dragostea eterna, paianjenul meu imi zice ca ar trebui sa incep de pe acum sa urasc pe toata lumea, pana am timp, si unul dintre hipopotamii lui mellolo, care a ajuns din greseala la mine sub pat (cred ca si`a rupt lesa) spune ca deja te idolatrizeaza. Eu zic ca habar n`am 21

Next: pai...ca tot vorbeam de hipopotami...asa`i ca va plac cainii? 8 24


Cainele e unul din animalele mele preferate, e cel mai bun prieten al omului, mai putin in Romania probabil 21 . Vreau si eu un caine, o sa am cand ma mut la casa si sper ca in curand se va intampla asta.

Vrei sa faci baie cu un crocodil?
Ah, cum pot sa refuz asa ceva? Eu si crocodilul, stand la soare, in apa, ranjind unul la altul, imbratisati, si eu soptindu`i incet cat de mult am nevoie de o poseta noua...poate si de o pereche de pantofi...adorabil ...105


Now: Ai calari o girafa? 2
Bineinteles, ar fi ceva, dar sa stau pe cap sau pe coada, defapt mai bine pe cap si capul sa fie pana la nori, iti dai seama, sa vad toata lumeaaa?

Dorm, dormi si tu cu mine?
Apai...poate daca ai un pat mare...pufos...te uiti cu mine la un film, nu te deranjeaza ca vorbesc mult sau ca numai adorm cat sunt cu tine sau altele si daca nu te superi pe mine pana la sfarsit=) Poate te trezesc.

Next: Do you wanna be with me? [ Just friends! ]
@mellolo: deci...unicorni sau catei, cum vrei? Eu deja am re-reeditat 21

Hell, let`s be togaether and never ever break uphug O sa incerc sa il fac pe uniconul meu sa isi aduca inapoi fratii gemeni, si atunci unul dintre ei o sa fie numai al tau, pe celalalt il las aici deocamdata.... Si vezi ca tatuajul tre sa i`l faci tu21

Asa`i ca esti inca treaz/a?
Avand in vedere ca nu am somn, ca inca tastez, ca pot sa gandesc, ca citesc ce ai scris, ca ...sincer nu imi plac unicornii...22 A...ca...deci avand in vedere ca toate astea sunt valabile sansele de adevar sunt mai mari.Yeah just that.

Next: Vi la mine? 106 Ma plictisesc.: |
Ah...as veni...dar m`a cuprins iar euforia si daca ies acum afara...e de rau 21 Poate altadata...Ah, si eu ma plictisesc...vad ca tot trebuie sa ma ridic dupa hartia aia pana la urma...
(Btw, sunt orice inafara de o fana a unicornilor, si cu atat mai putin a rozului, dar totusi ii amintesc destul de des...ironic21)

Pai...pana de idei...desenezi?
Urasc desenul...umple-ti pana cu ideile mele geniale19 Deci ramansesem la...urasc desenul, era sa iau patru la el. PATRU, iti vine sa crezi? la desen? bine...unii aveau si trei...w/e E un mod placut de a-ti consuma timpul liber, si de altfel si linistitor, dar eu nu sunt de asa ceva sau cum era...n-am talent? yeah...asta ar putea fi.

Next: Asculti muzica?
Eu? Eu sunt dependenta de muzica. Cateodata cand am o stare psihica mai...iproasta, daca pot sa spun asa, refuz sa ies din casa fara casti si niste muzica potrivita pe telefon. Acum, stand la pc, crezi ca pot sa stau fara melodiile mele preferate? Cred ca mi se intampla de vreo trei ori pe an sa simt nevoia de a sta langa monitor in liniste.

Tot in pana de idei is...ai multa imaginatie? 106
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33