Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Pai eu atunci cand casc de exemplu, nu stiu, se aude in toata casa iar cand sunt afara si imi vine sa casc ma abtin sa scot zgomote. Sau cand ma mir de ceva scot un \\\"ooooo\\\" dinala ciudat, intelegi tu 4 ... iar cand ma intind cred eu ca scot sunete normale, inafara faptului ca imi trosneste rau spatele.

Vrei sa te duci pe luna s-o transformi in cascaval si s-o mananci?

Abbeh. edit: \"nu ştiu\" - cuvântul \"nu\" e mai mult decât evident, neh ?
Ideea jocului \"Evită cuvântul Da sau Nu\", right ?
Data viitoare mai multă atenţie sau îţi şterg postul. :l
Pot sa iau intrebarea pe bucati?
Pe de o parte chias mi`as dori foarte mult sa ajung pe luna, doar ca sa o simt cat mai aproape, si sa pot sa privesc universul dintr`o alta pozitie. Pe de alta parte, insa...ideea de a manca un cascaval de marimea lunii devine chiar imbolnavitoare, si din cauza ca (,) cascavalul este pe lista alimentelor mai putin agreate de stomacul meu la fel de bolnavicios ca si mine.

Next: Presupunand ca ai fi in fata altarului, in momentul nuntii, ai putea sa ii dai un raspuns preotului si mirelui/miresei evitand cuvintele pe care acest topic ne interzice sa le folosim?
Uh Oh.... buna intrebare 21 Pai as putea sa raspund fara cuvintele interzise 3 In caz ca as vrea sa ma casatoresc cu respectivu as spune : Desigur ca vreau !, iar in caz ca m-as razgandi sa ma casatoresc cu respectivu, as spune : M-am razgandit ! Vreau sa plimbe ursu 21

Deci....next : Iti place sa citesti? 21
Enorm de mult 4 M-ai ales cand am chef si o carte care sa-mi placa.

Next: Obisnuiai sa te julesti des, copil fiind? 21
Obisnuiai sa te julesti des, copil fiind?

~ De foarte multe ori.. Când eram mică, mereu mă juleam, murdăream sau mai ştiu eu ce. Precum şi intrarea în belele îmi era talent. 71
Eram şi sunt în continuare băieţoasă. Deci nu e de mirare.

Next: Ai vrea să încerci să joci într-un film ? ( prea multă dramă koreeană.. 21 )


@.4U, " Deci nu e de mirare. "
Ai folosit cuvantul "nu" Smile

De mica imi placea enorm de mult sa joc in anumite piese, ba chiar am avut cateva tentative de scenete proprii, deci un rol intr`un film ar fi probabil un vis realitate pentru mine.

Next: Ai putea sa ramai calm daca cineva ti`ar arunca pe neasteptate o galeata de vopsea de culoarea pe care o urasti cel mai mult in cap? 21
Legat de aia.. am văzut că am greşit, însă când am vrut să dau edit nu m-a lăsat. >:I
Acum am să încerc să am grijă.

Ai putea sa ramai calm daca cineva ti`ar arunca pe neasteptate o galeata de vopsea de culoarea pe care o urasti cel mai mult in cap?

~ Mă, aş râde la început. Oricum mie îmi plac toate culorile. 71
Calmă sunt mereu.

Next: Dacă băiatul viselor tale ar veni la balconul tău şi ar începe să-ţi dedice melodii, ce ai face ?
Mda, stiu cum e 21 Si eu am incercat sa editez cate ceva azi ...

Pai...cred ca la inceput as rade. Zgomotos. Apoi as mai asculta vreo trei secunde si i`as spune sa termine, l`as chema in camera si am canta impreuna ceva, pentru ca presupun c`ar avea si o chitara la el. Ah...vise imposibile...

Next: Daca ai fi pe o insula pustie, in mijlocul oceanului, ai incerca sa scapi, chiar daca ai avea toate conditiile necesare vietii pe acea insula? Si, ca sa ramanem in aceeasi tema, daca pe insula ar fi si baiatul visurilor tale?
Daca ai fi pe o insula pustie, in mijlocul oceanului, ai incerca sa scapi, chiar daca ai avea toate conditiile necesare vietii pe acea insula? Si, ca sa ramanem in aceeasi tema, daca pe insula ar fi si baiatul visurilor tale?

~ Mă dacă pui aşa problema... 21 Sincer mi-ar plăcea să rămân, dar dacă tot am toate condiţiile necesare, pot să-mi chem toţi amici acolo ca să petrece. 3

Next: Cum ar fi dacă din greşeală ai zgăria maşina unui tip foarte bogat, tânăr şi arătos şi el te-ar pune să-i faci toate poftele ca în revanşă, dar la final el să se îndrăgostească de tine ?
Ooo ce frumos ar fi 21 Scenariul imi aminteste de un manga, citit mai demult 421. Anyway....ar fi un vis devenit realitate, frumos, tanar si bogat 19

Next : Tie somn ?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33