Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
@Storymaker, nicio problema... Scuza-ma daca am fost prea dura. ^^

E frumoasa, doar ca unii copii care stiu sa dea cu piciorul intr-un lucru oferit o fac (pe scoala) sa arate... ^ ^ Dar oricum, inveti de acolo multe lucruri, printre care si socializarea, exprimarea parerilor, cum sa eviti o bataie si sa rezolvi un lucru pe cai pasnice... 106 E frumoasa si imi place. Ea are ca scop sa ne aduca. Desi daca iti displace si cineva ti-o baga pe gat... ._.'

Ciocolata calda e buna si rece sa o bei? [plina de inspiratie]
Eu...o prefer si calda, dar daca e sa o beau, as putea sa o beau oricum, cred ca supravietuiesc si daca are cateva grade mai putin decat ar trebui. Imi place oricum 106

Next: Ai putea sa refuzi un cadou de craciun?
Păi oricât de oribil ar fi cadoul, l-aş lua. Până la urmă intenţia contează; dacă ce a ales este total lipsit de gust asta este; înseamnă că problema ar fi la cel care a cumpărat cadoul; probabil îşi ştie doar gusturile proprii şi atât.

Ai putea să refuzi o invitaţie la dans?
Depinde cine ma invita...As putea sa refuz...Dar daca e un baiat 'cute':3 raspunsul va fi categoric afirmativ ,voi dansa :p

Ai mancat ceva astazi?[lipsa de insipiratie]
M-am "indopat" ca si in alte zile. Tocmai ce acum o ora am mancat.

Iti plac animeurile?
De obicei ma uit din plictiseala asa ca ma indoiesc de placerea mea de a ma uita la ele.

Next:
Ce cuvant iti vine sa strigi cand ai reusit ceva ce-ti doreai de mult?
Suuuuper!Insfarsit am obtinut ceea ce vroiam.

Next:
Iti plac mult animeurile?
"Oh, Doamne! Am reusit! La n*iba, sunt asa fericita!!" *aud pe altcineva cu nota mai mare sau care nu-stiu-ce a facut mai bun/bine decat mine* "Fir-ar... SH*T!".
*laughs*

Ai accepta ca o babuta sa te pipapie? [o.o o.o o.o]
21 21) sa incerce doooaaar! HUAHAHAAA....isi va scurta viata cu juma de ora si 59 de secunde!

NEXT: ti-ar placea sa ti se spuna neko-chan?
Ar fi puţin dubios şi ciudat deci în niciun caz.

NEXT: Stai mai mult de 8 ore pe zi la calculator/online?

PS: Ann,reciteşte ţi postul.Ai folosit de vreo 2-3 ori.

Edit Abbeh.: Am rezolvat postarea lui Ann. ;]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33