Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
4u. In primul rand ma bucur ca te-am facut sa cazi pe jos... de ras. 21 Cat despre faza cu "Zici de mine". Poi eu stiu ca sunt pervers, nu stiam ca tu esti. 24 And I repeat, I love pervy girls. 15
In al doilea rand, cu privire la intrebarea ta.
I-as spune cam asa:
-Unde e contractul, cand incepem si cat e salariul? 24

Next: Ai vrea sa incerci sporturi extreme? xD
N-am idei acum 21.
He, he... 71 Am eu o minte diabolică.. 71
Oricum mă bucur şi eu că am râs. 21

Ai vrea să încerci sporturi extreme ?

~ Categoric . Le ador şi vreau să le încerc pe toate. Şi mereu mi-am dorit să încerc să fac surf cu placa de snowboard şi snowboardin cu placa de surf. 24 Sper că asta se încadrează în extreme.. XD

Next: Ai vrea să fi Dumnezeu pentru o săptâmănă ?? Şi care ar fi primele trei dorinţe pe care ai dori să ţi le împlineşti ?
As prefera totusi sa zic pas. A fi Dumnezeu, dupa parerea mea, implica destul de multe responsabilitati.

Next: Ai avea curaj sa te dai in cel mai mare roller coaster care exista?
Well...probabil ca mi`as spune ceea ce le spun colegelor care ma intreaba de ce trec ca nebuna pe zebre: daca m`omoara, e vina lor, si as merge inainte. Banuiesc ca fiind "cel mai mare roller coaster " ar avea si el cateva masuri de siguranta, si chiar daca ar incalca aceasta regula, mare paguba 21

Next: Daca ai avea la dispozitie o singura noapte sa faci tot ceea ce iti trece prin minte, ai ramane acasa?
Cam 15 minute, cat imi ia sa ma imbrac si sa ies. 39

Next: Daca ai putea omora pe cineva si sa scapi, ai face-o?
Ofc, chiar am o listă. Killin's always nice imo.

Next: Vrei să te muţi în Japonia?
Ok, aici chiar m`ar ajuta un raspuns scurt si afirmativ, dar...consider Japonia o tara cu mult superioara Romaniei, asa cum este si in realitate, si cu mult mai potrivita pentru persoane cu anumite pasiuni care in aceasta tara au sanse nule de evoluare, dar formalitatile m`ar omora, si invatarea unei noi limbi ca si cea japoneza ar fi probabil prea mult pentru creierasul meu deja suprasolicitat.

Next: Daca ai regiza un film, in ce tara ai filma?
In Coreea, pentru ca acolo sunt toti tipii buni, draguti, simpatici, care-mi plac.Si chiar daca ar refuza oferta mea de a juca in film i-as obliga.(Uit sa precizez genul filmului21)

Ai vrea sa fii inchis undeva cu persoana pe care o placi?
Clar !! Nici nu se pune problema 21 . Vreau vreau vreau xD. 21 . Deja am scenarii in cap 15 . xD .

Next : Asculti jrock ? 8 .
Candva ascultam. Imi placeau cateva trupe, dar m-am plictisit de melodiile lor. Oricum imi place stilul, e asa...original : )

Next: Fan Amy Winehouse ? : >
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33