Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evită cuvântul DA sau Nu (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Mmm......am auzit de ea, dar in ce priveste fanitatea ( ce cuvant am gasit si eu21) raspunsul e negativ. Din cate stiu este acea cantareata care a murit destul de recent.....so sad 2

Next: Te uiti la televizor?
Doar pe doua canale: Animax si AXN, si in timpul serialelor preferate. O data la o suta de ani ma mai uit si al un film, insa doar daca am vazut un program inainte, sau daca mi`a spus cineva despre el, sunt prea nerabdatoare si refuz sa caut pe fiecare canal in parte ceva..."vizionabil " 21

Next: Ai putea sa pleci o saptamana de acasa, fara sa`ti pese de consecinte, stiind ca o sa ajungi la cea mai tare petrecere?
Din pacate ar fi un lucru urat sa plec asa fara sa spun la nimeni unde merg! Daca nu as spune la nimeni as spune la prietena mea cea mai pt. ca daca se intmpla ceva sa stie unde sa ma caute!.
Next: Ti-ar placea sa te afli in acest moment pe plaja in HAwaii?15
Logic! 21 Mi-as realiza visul de o viata...sa fiu pe o insula exotica....sa dansez hula......sa capat un bronz frumos....si sa ma holbez dupa baieti hawaieni :yes:

Next: Iti place sa dansezi?
Am 2 picioare stangi, tu ce crezi?

Next: Nu-i asa ca esti plictisit/a?
Fie vorba intre noi, eu sunt. xD
Adevar graiesti, de asta incerc sa-mi ocup timpul cu postarea 21 Speram ca-mi reuseste 21)

Next: Daca ai vedea un cersetor pe strada, l-ai ajuta? 39
Intrebare capcana? 7 Pai...cine stie, poate e si el un fat frumos deghizat, si langa el mai e si un caine al strazii care de fapt e un inorog roz, daca ar fi asa le`as da (asta`i un verb, sper ca se poate folosi) tot avutul meu doar ca sa ma duca cu ei in tinutul de dincolo de curcubeu 2 ...poate.
Oricum, atata timp cat este un om care chiar merita ajutor, atunci probali ca i`s oferi si eu o mana, daca pot.

Next: Crezi in bancurile cu blonde ?21
Se prea poate ca unele sa fie adevarate. Stiu si eu? Poate or fi fost cazuri reale. 21 In anumite cazuri cred totusi ca se exagereaza, dar poate o fi si un strop de adevar la mijloc 10

Next: Crezi in dragoste la prima vedere?
Pai...cred in inorogi, asta spune multe, cred 21
Si acum serios vorbind, este un miracol care se mai intampla, o data la o mie de ani, dar probabil pe undeva prin lumea asta mare mai sunt si cazuri speciale.

Next: Te`ai gandit vreodata la ideea de a te muta permanent intr`un loc pustiu ?
Nici gând. M-am gândit însă cum ar fi în alte ţări; gen: Rusia, Marea Britanie -Londra, Japonia, Coreea şi nu mai ştiu. Dar singurătatea te sufocă după un timp; câteodată ţi se pare mai ceva ca şi moartea.

Te consideri o persoană narcisită?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33