Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

#21
Sunt total paralel cu dansul de acest gen. Actually, sunt praf.Fiind atât de varză, dacă aş dansa în faţa mall - ului aşa ceva, m-aş face de ruşine :]] .

Te-ai prostitua pentru ca să fii bogată?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#22
Metal, "nu am putut [...]", jocul este "Evita cuvantul Da sau Nu".
Omul pacatuieste - atat de mult cateodata. Insa, asa ceva este foarte absurd, grosolat si foarte idiotesc - raspunsul e logic.
Habar n-am daca raspunsu-i bun sau nu, dar ce sa mai conteze?

Ai visuri marete?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#23
Mereu cand ma pun in pat sa ma culc :]] Ma gandesc la viitor, la ce-as dori sa devin si dupa adorm in maxim doua minute .__.

Next: Plangi cand nu te vede nimeni? :]]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#24
Pot spune ca lumea este cruda, te loveste cand te astepti mai putin , partea sensibila a unei fete apare cand durerea este coplestitoare, pentru mine lacrimile varsandu-se in intunericul noptii, in singuratate.
-___- sper ca ati inteles39

Next: Oamenii te ranesc des?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#25
Relativ. Depinde de fiecare situaţie în parte, mai mult mă enervează decât să mă rănească.

Îţi place să leneveşti?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#26
Pai normal....asta face toata lumea.

Next:Ai paine ??
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#27
In acest moment, ma gandesc daca cosu de la bucatarie o fii plin de paine, si am dreptate, painea abea cumparata sta frumos in cosuletul ei^^

Next: Ai catel?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#28
Am avut, dar trebuie intretinut si na.
Crezi ca muzica e ceea ce ii unesc pe unii oameni?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#29
Sa il luam ca pe un posibil... asta depinde si de oameni Smile

Ti-ar place sa fi un star?

P.S: Lipsa idei 65

#30
Hmmm, asta inseamnand fara timp pentru familie, prieteni, cu tot felul de oameni dupa tine, unii considerandute fitos/a, etc+ colegii te-ar uri si invidia. Raspunsul reiese...21...cel putin in cazul meu X__X

Next: Asculti Bon Jovi?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 406.612 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)