Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
@Athelfirth: Ok
Salut as vrea si eu sa intru in sectiunea secreta ma-ti facut foarte curios
flaw... nu ar trebui un minim de posturi sau reputatie ca sa dai acces la sectiunea secreta 22? sau vreun endorsment de la staff? ca daca dai la unu cu 3 posturi de 5 mins pe AZ isi cam pierde sensul 22

(edit: sau macar sa aiba decenta sa depuna efortu de a completa avatar/sig in UCP)
@Razvy3: As Tan said, e cam devreme. Plus ca nu e nimic care sa starneasca curiozitatea acolo, e doar o sectiune unde userii pot cere ajutor in legatura cu unele probleme personale fara teama de a fi ridiculizat.

@Tan: Pe Athelfirth sa zicem ca il cunosc 10
Păi...cred că vreau să am şi eu acces...Adică nu am cine ştie ce experienţă de viaţă21...Dar deobicei găsesc soluţii la probleme şi aş putea ajuta...39Smile
@~ Kumiko ~: Sectiunea se gaseste la Diverse, se numeste Piece of Advice. Have fun!
AS dori si eu sa ma inscriu la aceasta sectiune! Smile

Se mai pot face inscrieri inca?
Chiar as dor sa particip ^^
Inscrieri se fac mereu, nu e nici o problema din punctul asta de vedere.
Am vazut ca esti activa pe forum si ai posturi interesante, deci nu vad de ce nu ai primi acces!
Enjoy
Multumesc mult Flaw! Smile

Sper sa fie interesant.
Acum ma ducsa dau o privire 3
Pai...ummm, as vrea sa ma inscriu si eu. Imi place sa dau sfaturi si pot spune ca este unul dintre hobby-urile mele .
Sper sa fiu acceptata! Multumesc anticipat!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25