Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Vreau şi eu :] . Mi se pare interesantă ideea şi o secţiune de folos. De ce nu? Adică, când poţi să ajuţi pe cineva, de ce să n-o faci? Îmi place să ajut oamenii şi sfaturile noaste poate îi ajută. E bine să-i ajuţi pe oameni mai ales dacă ai idei şi bunăvoinţă.
Sper să mă accepţati ! :]
As vrea si eu, se poate?
Cum au spus userii de mai sus, putem face si noi ceva bun dand sfaturi cand altii nu au timp sa te asculte (:
Ok, v-am adaugat pe toti in grup si acum ar trebui sa vedeti sectiunea.
Fac totusi o singura remarca... daca toti vreti sa va duceti acolo ca sa dati sfaturi, cui i le veti da? 4
E bine, văd că toţi vor să ajute 24
Eu mă bucur că sunt atâţia useri dornici să ofere ajutor anumitor persoane. E ceva :]
Mda, de bucurat ne bucurăm toţi... Dacă tot n-are nimeni tupeul să posteze, o idee ar fi să se creeze o echipă mai mare de "psihologi" şi să se discute în privat, spre exemplu prin pm 106

Zic şi eu, e bine să avem soluţii în caz de ceva.
Citat:E bine, văd că toţi vor să ajute
dap şi în acelaţi timp şi să fie ajutaţi. Pentu asta e secţiunea. Ajutor. Nu neapărat există o echipă să ajute. Ne ajutăm reciproc.
Vreau si eu (*rise a hand*) Ma refer... de ce nu? Daca lucrurile merg bine, ne-am apropia mai mult unii de altii, ceea ce ar fi super hug.
Hmm, imi place sa le dau oamenilor sfaturi si why not? de ce sa nu primesc si eu. Nimeni nu perfect si fiecare avem nevoie de cineva caruia sa-i spuneam ce ne copleseste sau pasul pe care ne e teama sa-l facem
Eu sunt genul care da sfaturi bune dar nu le aplica cand e vb de ea insasi. Poate ca le consider mai potrivite pentru persoana care are aceiasi dificultate ca mine sau poate imi e prea teama sa le aplic la mine.
anyway, o sa-mi placa sa ajut!
Hey! 10
Si eu vreau sa ajut...Pana la urma de ce nu? Cand ii spui altuia ce probleme| :stress: |ai poate aceea persoana te poate ajuta si deci, vreau si eu daca se poate! Smile :smart:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25