Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
As dori sa intru si eu in acest cerc, daca se poate, doarece mi se pare o idee foarte buna, imi place sa ascult oamenii si problemele lor si, de ce nu, sa le dau sfaturi.
As vrea si eu va rog
Adica pana la urma e dragut sa ajuti oamenii si sa fi si tu ajutat la randul tau
Decateori cineva are o problema sauare nvoe de un sfat noi ii vom sta la dispozitie nu? 4
Ma inscriu si eu, imi place sa ajut oameni. Am mai mult de 50 post-uri, si am reputatie de la persoane diferite, deci pot sa ma inscriu nu?
Uite că după ceva vreme m-am decis să postez şi eu pe aici. Motivul este evident, iar cât despre cerinţe, ei bine, le îndeplinesc pe toate.
Sunt un sfătuitor destul de bun şi de accea aş dori să mă înscriu şi eu...

Count me in, cat lovers. Like mentioned before, there's nothin' an old fat cat can't fix. Smile
Imi place foarte mult ideea! Se poate sa intru si eu? Vreau sa-i ajut pe cei din jur. Pe langa asta imi place sa socializez cu restul lumii. Deci, se poate, va rog?
Ma inscriu si eu.
Asa poate gasesc ceva interesant de povestit pt ca restul forumului s-a transformat in fan-ficuri si jocuri.
Am mai mult de o zi pe forum==>


[Imagine: capturexvp.jpg]
Mi se pare destul de tare ideea, prin urmare aş vrea şi eu sa fiu primită. ;D (adică mă înscriu).
Nu pe toate forum-urile (defapt nu ştiu niciunul care are aşa ceva) te poţi descarca şi cred că suntem persoane care avem nevoie de asta.
Vreau si eu sa ma inscriu. Cred ca e un loc perfect pentru a te descarca. Nu stiu de ce nu am facut-o pana acum o.o Am mai recitit primul post si stiu ca am mai facut asta o data, dar nu pricep de ce nu am postat ca sunt de acord sa ma inscriu 21 In fine, vreau sa particip. ^.^

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^
Suna interesant "Sectiunea Secreta",Let me in!


Everyday I'm shuffling.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25