Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Gata, ati fost amandoua "acceptate" 4
Pff ...vreau si eu . Vacanta asta e exagerat de boooring si chiar nu ma sperie aceasta "Sectiune secreta" so i want .Deci daca puteti sa ma bagati si pe mine va voi fi recunoscatoare ,si-asa stau pe calculator 25 din 2421.
Emn, pot intra ÅŸi eu, aÅŸa-i ?
Uite, ca să par mai drăguţă : 108
Ah, nu cred că trebuie menţionat de ce doresc să pot accesa noua secţiune, nu ? Oricum, au mai menţionat-o şi alţii înaintea mea.
V-am trecut pe amandoua in grup.

@Ayuka: Nu, nu trebuie sa mentionezi 4 Dar e bine sa scrii de ce doresti ca sa nu fie postul prea scurt si sa iti dea eroare pe urma 21
Ah, am observat ca inca se pot face inscrieri, deci...as vrea si eu sa ma inscriu 106.
Sper sa fiu acceptata : )
Te-am adaugat!
Pe urmatorii nu stiu insa cat de repede o sa ii pot adauga.
Am rugat-o insa pe Marina s verifice acest topic, deci nu va faceti griji.,
as vrea si eu sa intru..mi sa parut un topic super de la inceput...asa ca dak se poate adaugatima si pe mn...ms ^__^
Nee Flaw, mie îmi apare secţiunea şi nu m-am înscris. Nu că m-ar deranja cu ceva dar poate se simt prost cei care au postat acolo să vadă toată lumea problemele lor.
@Elina: Te-am adaugat.

@blueapple: Ouch, multumesc ca m-ai avertizat! Era din cauza ca esti trecuta ca AMV Editor. Acel grupul (si restul grupurilor noi de altfel) a fost facut DUPA ce am facut forumul cu Piece of Advice si nu era setat sa nu aiba acces. Am rezolvat asta acum.
De asemenea, te-am adaugat si pe tine in acel grup, sa o poti vedea in continuare. Nu stiu neaparat daca vrei asta insa daca tot ai vazut-o pana acum si eram la profilul tau..
Heh...as vrea sa ma inscriu si eu la sectiune. Mi se pare o sectiune foarte interesanta si chiar as vrea sa ma inscriu si eu... So... ma acceptati si pe mine? : D
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25