Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Aş vrea şi eu să mă înscriu ^^ . Mi se pare o idee foarte bună şi chiar nu strică să îi ajuţi pe ceilalţi sau chiar să fii ajutat . I mean ... toţi avem nevoie de sfaturi şi acestea sunt foarte utile de obicei ( mai ales dacă vin de la persoane cam de vârsta noastră sau de la cineva care a trecut prin situaţii asemănătoare ) . E o oportunitate foarte bună şi de a ne cunoaşte mai bine şi de a forma stânse prietenii ^^ .
Aş vrea să ajut şi eu cum pot şi sper să fiu acceptată ^^ .
@BLforever: You're in.

@Better Off Alone: You too
Well, m-am gândit să mă înscriu şi eu, deoarece mi-ar face plăcere să dau sfaturi şi, la rândul meu, să fiu sfătuită. Sunt o persoană de încredere şi mă pricep - cât de cât - la sfaturi, aşa că se poate conta pe mine.
Trebuie să recunosc, la început n-am vrut să mă înscriu, dar până la urmă m-am răzgândit. Că deh!
În sfârşit, îmi cer scuze pentru postul meu incredibil de scurt şi sper să fiu acceptată.

Mulţumesc anticipat!


[ Edit ] Mulţam, Flaw. =]]
@Anelisse.: Te-am trecut in grup.
Btw, interesanta adresa de mail mai ai 21 E un compliment
Ah, ador să ajut alte persoane, deşi unii din voi chiar ştiu asta 21 mă simt ca şi cum tocmai aş fi făcut un pleonasm. Kidding. Anyhow, ador să ajut oamenii deşi nu prea sunt genul care să ceară ajutor, asta nu are importanţă.
Mă înscriu şi eu în secţiune şi mă simt deja acceptată. Ştiu, ştiu, sunt foarte narcisistă, but I just have a feeling. Helping people is just great.
See ya 'round >:d< !
@Teh: Esti in grup, bla bla bla, etc. Offtopic now: am vazut ca aveai vreo 3 clone, dintre care una cu 183 de posturi. As putea sa iti atasez acele 183 de posturi contului pe care il ai acum. Te-ar interesa lucrul asta?
Da-mi un pm in caz ca da, te rog.
me too pwease? pwetty pwease? X3 i am good with words
Me too. Mi se pare frumos să asculți pe cineva și dacă poți să îi dai ceva sfaturi sau să îi povestești o experiență proprie.
@tzahranul: You're in, dar vezi ca daca nu te porti frumos te spun lui Snow 65

@Dorothy: You too 4
(03-08-2010, 11:56 PM)Flaw A scris: [ -> ]@tzahranul: You're in, dar vezi ca daca nu te porti frumos te spun lui Snow 65

@Dorothy: You too 4

ma port frumos, I promissed her!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25