Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

#91
@Athelfirth: Ok

#92
Salut as vrea si eu sa intru in sectiunea secreta ma-ti facut foarte curios

#93
flaw... nu ar trebui un minim de posturi sau reputatie ca sa dai acces la sectiunea secreta 22? sau vreun endorsment de la staff? ca daca dai la unu cu 3 posturi de 5 mins pe AZ isi cam pierde sensul 22

(edit: sau macar sa aiba decenta sa depuna efortu de a completa avatar/sig in UCP)

#94
@Razvy3: As Tan said, e cam devreme. Plus ca nu e nimic care sa starneasca curiozitatea acolo, e doar o sectiune unde userii pot cere ajutor in legatura cu unele probleme personale fara teama de a fi ridiculizat.

@Tan: Pe Athelfirth sa zicem ca il cunosc 10

#95
Păi...cred că vreau să am şi eu acces...Adică nu am cine ştie ce experienţă de viaţă21...Dar deobicei găsesc soluţii la probleme şi aş putea ajuta...39Smile


#96
@~ Kumiko ~: Sectiunea se gaseste la Diverse, se numeste Piece of Advice. Have fun!

#97
AS dori si eu sa ma inscriu la aceasta sectiune! Smile

Se mai pot face inscrieri inca?
Chiar as dor sa particip ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#98
Inscrieri se fac mereu, nu e nici o problema din punctul asta de vedere.
Am vazut ca esti activa pe forum si ai posturi interesante, deci nu vad de ce nu ai primi acces!
Enjoy

#99
Multumesc mult Flaw! Smile

Sper sa fie interesant.
Acum ma ducsa dau o privire 3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Pai...ummm, as vrea sa ma inscriu si eu. Imi place sa dau sfaturi si pot spune ca este unul dintre hobby-urile mele .
Sper sa fiu acceptata! Multumesc anticipat!
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.133 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)