Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
@Horia K: Ok, dar sa te porti frumos 10

@Kyrios: Done. Oricum regulile nu prea se aplica pentru userii cunoscuti (nu in sensul de favoritism, ci in sensul ca nu mai au nevoie sa demonstreze ca nu sunt cumva persoane care isi fac cont special ca sa obtina acces la acea sectiune )
Yupiiiiiiii [ vha ce-mi vine sa ma pisicesc 21 ]
Thx Flaw
Btw, puteti sa-mi spuneti si Mady, imi place mai mult 21
Edit
Yeah, I know, I do the same thing sometimes :d
Dar ziceam pe viitor, si ma refeream la toti userii 10
Cand va adaug in grup, va dau copy-paste la username-uri. Dupa care, ca sa fie mai rapid, dau paste la username in raspuns 4
Te recunoscusem deja dupa adresa de mail, dar nah, copy-paste Kyrios e mai usor decat sa tastez Mady 21
AÅŸ vrea ÅŸi eu.
Mă gândeam la o carieră şi în psihologie. Ar fi interesant şi mi-aş spăla şi eu păcatele cu ceva fapte bune. 21
Deci...pot să intru?5
@Reveuse: Done 4

Succes si spor la dat sfaturi 21
Buna, as dorii sa ma inscriu si eu la "Sectiunea Secreta"
Imi place sa dau sfaturi serioase, deoarece am o experienta destul de mare cu viata.
Nu inteleg de ce dar toti in viata reala mi se plang mie21
Ar fi trebuit sa ma fac psiholoaga dupa parerea mea la cat de bine inteleg oamenii.
Deci imi dati si mie o sansa? promit sa fiu intelegatoare si mereu la subiect4
ma inscriu si eu3
am un motiv serios pt care fac astaSmile vreau sa ajut cu sfaturi pe cei care fac parte din aceasta sectiune, dar mai ales pe o prietena care mi-a trimis link-ul dar nu am putut intra ca nu am acces.
so please?5
Si eu as vrea...De ce nu,pana la urma...Nu cred ca am chiar eu probleme,dar nu se stie niciodata...Si plus ca asa ii pot ajuta pe ceilati!Zuppy02
@AngelWithBrokenWings: Done

@FallenAngel: Done, dar a trebuit sa iti sterg user title-ul din cauza ca era prea lung. Il poti restaura cand ai timp

@ASpecialGirl: Teoretic esti prea noua pe site, dar m-am uitat peste profilul tau si pare totul in regula asa ca te-am adaugat si pe tine in grup 4
@Crăci: Done!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25