Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
@ananas done
@Mitsukai Yoru

silly yondaime is silly... esti mod global duda... adica ai deja access
Ok, mi s-a spus ca trebuie sa postez aici. Nu am vrut de la inceput, pentru ca mi-era sa nu fac dublu post 46 dar daca trebuie, postez. Am dat pm lui Tan, sper ca am retinut bine si am cerut permisiunea. Acum am acces 8
Multumesc.
ma inscriu si eu ^^ 4 desigur , daca se poate 4 sper sa fiu acceptata pa aici ..... voi incerca sa ajut cat de mult posibil si , atunci cand voi avea nevoie de ajutor , voi posta aici 4
@Michiyo-chan: You're in.

@insanity.: Nu era nevoie sa postezi ca sa anunti asta 21
Ba da, Tao mi-a spus 17 sa postez. Am si spus mai sus de ce nu am mai postat dupa ce am primit aprobarea.
Pucca mea.
Secţiune secretă ? Mi se pare mie sau sună super ideea ?

Ok, eu îndeplinesc doar 2 condiţii (am reputaţie pozitivă de la mai mult de 5 persoane şi am peste 50 de posturi).
Chiar mă atrage ideea. So, pot să mă înscriu şi eu ?
Ador să citesc / să ascult oamenii ^^

Thanks! Xoxo, AlerimxD.
@AlerimxD: Sure, s-a rezolvat!
Pot sa ma bag si eu.Adica nici eu nu am dus-o prea bine in perioada care tocmai a trecut si a fost destul de naspa sa am nevoie de un sfat sau de o vorba buna si nimeni sa nu raspunda pe nicaieri asa ca nu ma deranjasa sa ajut
@Luca: Sigur, scuze de intarziere.
Bună ^.^'. Nu pot să cred cât sunt de baka o.O. Acum am văzut acest topic şi mi se pare interesant. Deci mă înscriu şi eu ;; ). Sper să fiu acceptată. ^.^
:bye:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25