Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Well, as vrea sa ma inscriu si eu.Motiv? Imi place sa ajut oameni dandu-le sfaturi utile, defapt chiar m-am gandit sa devin psiholog.Anyway, chiar mi-ar placea sa fac parte din aceasta "Sectiune secreta" ^.^
Si eu vreau, daca se poate normal. Motiv: imi place sa dau sfaturi altora, chiar ma pricep la asta si in plus cred ca si eu am nevoie de cateva. ^^"
Buna. Pot sa intru si eu?5 chiar mi-ar placea. Motiv: simplu. Imi place sa ajut diferite persoane.
Ajuti, esti ajutat cam asa vine. Ma pricep destul de bine la sfaturi(mi s-a mai spus) asa ca mi-ar placea sa incerc. Oricine are nevoie de o mana de ajutor candva asa cum si noi putea avea nevoie de ajutor, deci da, mi-ar placea sa intru si eu aici. Multumesc multhug
Vreau si eu. Imi place sa ajut lumea cu ce pot si sa dau sfaturi, iar eu consider ca ma pricep destul de bine. Mai ales ca poate voi avea si eu nevoie de ajutor la un moment dat. Sper sa imi dati voie sa intru smile
@Dya xD: Done

@Charlotte: Done

@Venus-Roseta: Done

@§oNg iN rAiN: Done
Hey ^^ Mi-ar placea sa fac si eu parte din aceasta 'echipa'. Imi place sa dau sfaturi utile la diferite persoane. Ma gandeam ca ar fi distractiv sa-i ajut pe cei de aici. Si cand zic 'distractiv' nu ma refer la a rade de ei, ci din contra. Asa poate imi dezvolt si eu abilitatile de 'helping', de psiholog. xD
@Dragonz Eyez: Te-am adaugat in grup. Nu e chiar o echipa, e doar un loc in care lumea poate vorbi despre probleme personale fara teama de a fi judecati si ridiculizati de ceilalti
Bravo Khonsu pentru initiativa, sper sa mearga bine sectiunea.
Nu prea se baga duzii. Incerc eu, desi nu prea corespund, promit ca n-am sa trolez.
Ma bag. Niste sfaturi nu strica niciodata, si poate o s am si eu nevoia candva >.<
Soo, abea astept cu ce va pot ajuta si pe cine salvez^^ Mi se pare interesanta aceasta "sectiune" :]
@Ladd Russo: Te pot adauga doar daca iti schimb adresa de mail 4 Nu stiu exact care e faza cu ea. Ai fost cumva banat pe forum? Ca e posibil sa fi ramas blocata.
Also, fa ceva cu semnatura ta, te rog 4 Sper ca stii la ce parte ma refer

@Lullaby.: Done
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25