Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren

#7
Ok... eu am mai postat capitolul asta dar vad k nu mai e :| ma rog... hope u like si ma bucur k va place. spor la citit :*


De la betie, la bataie
Partea I


Priveam uimita telefonul si ma gandeam la ceea ce tocmai auzisem. De ce mi-a spus asa? Mi se paruse? Nu, nu! Chiar a rostit acele cuvinte. Am aruncat telefonul pe noptiera si m-am trantit din nou pe pat punandu-mi o mana la ochii ce-i tineam inchisi. Am constatat uimita ca-mi lacrimau... Ah la dracu! O simpla coincidenta! Acel Naruto m-a parasit, e plecat undeva departe si acum face pe sotul iubitor cu cine stie ce c***a. Exista multe persoane cu acelasi nume pe lumea asta, asa cum exista multe persoane ce rostesc cuvinte asemanatoare cu cele pe care le auzeam in urma cu sapte ani... M-am ridicat din pat si am coborat in bucatarie. Aveam pe mine o camasa lunga, ce-i apartinuse tatalui meu. O aveam de mica, fiind tot ce mi-a mai ramas de la el. Am luat un pahar in care am pus cateva cuburi de gheata apoi m-am dus la barul din camera de zi. Era mare si plin cu diferite bauturi scumpe. Ca deobicei, am luat faimosul whisky si am pus in pahar peste cuburile de apa inghetata. Am privit pentru cateva minute lichidul maroniu si transparent din pahar si am pus paharol pe masa. Am dus sticla la gura si am inceput sa beau pana nu am mai avut aer. Am terminat-o in mai putin de cinci minute. Am pus-o jos langa canapea si m-am dus iar la bar de unde am mai luat o sticla, pe care am golit-o mai usor, pahar dupa pahar. Nu bausem atat de mult in viata mea si nici nu aveam de gand sa ma opresc la doar 3 sticle, sau patru, asta daca nu vedeam dublu deja. Hanabi nu era acasa deci pot spune ca eram in cadere libera. Stateam intinsa pe canapea, cu o mana la baza ochilor si cea lalta imi atarna in jos, cu sticla de alcool intre degele. Pierdusem deja numaratoarea si ma simteam foarte rau. Am dat drumul sticlei care s-a rostogolit usor pe parchet. Era sa ma si impiedic de ea cand am luat-o la fuga spre baie. Am cazut in genunchi incepand sa vomit. Doamne, ma simteam groaznic. Eram o proasta.
-E numai vina ta! am inceput sa tip si lacrimile mi-au inundat ochii apoi obrajii. Doar vina ta...
M-am reantors in sufragerie tinandu-ma de pereti. Obisnuiam sa beau pentru a-mi calma nervii insa acum exagerasem dar nu-mi pasa. Vroiam sa mor dar totusi vroiam sa traiesc. Il uram ca m-a parasit dar totusi inca il iubeam... Am bajbait dupa sticlele de langa canapea, cautand una plina. Am luat o gura, insa mica deoarece eram plina pana peste cap. Era tarziu, in orice caz cu mult trecut de trei noaptea. Am simtit cum sticla mi-a alunecat dintre degete si a cazut pe suprafata din sticla a mesei, care s-a facut bucatele. Genunchii mi-au cedat si am cazut jos, in cioburile ce proveneau de la masuta. Palmele imi erau pline de acele bucatele icolore si sangele siroia usor din ele, la fel si genunchii. M-am simtit trasa in jos, cazand intr-o parte apoi rostocolindu-ma pe spate. Am crezut ca o sa mor.
Am auzit batai in usa insa nu eram capabila sa ma misc. Vedeam dublu si camera se invartea cu mine. O busitura puternica, apoi usa a fost scoasa din balamale.
Am simtit o palma peste obraz, urmata de inca una, si numele meu l-am auzit in surdina. Am ridicat mana spre fata lui insa m-a prins de incheietura injurand. M-a luat pe sus punandu-ma pe canapea si s-a reantors dupa cateva minute. Am simtit o usturime in palme apoi cum ceva moala mi-a inconjurat acea suprajata. Strangeam din dinti si injuram nervoasa. Mi-am auzit din nou numele insa nu eram capabila sa raspund. In minutul urmator am sitit un jet de apa rece in capul meu. Am tipat pe moment apoi am privit persoana ce se afla la marginea cazii cu dusul in mana. Am zambit smechereste si l-am apucat de camasa tragandu-l spre mine. S-a dezechilibrat si a cazut peste mine, in cada, in timp ce jetul dusului a inceput sa imprastie apa rece peste tot. Imi era frig si dintii imi clantaneau in gura iar buzele luasera o nuanta de violet. S-a ridicat in genunchi, in cada si m-a ridicat si pe mine. Ne priveam in ochi. M-am aruncat in bratele lui apucand de camasa alba ce o purta. L-am tras mai in jos si mi-am apasat buzele pe ale lui. Am scos aerul din plamani usurata dar nu stiu de ce...
M-a impins destul de brusc incat era sa ma si lovesc. A vrut sa iasa din cada insa l-am tras inapoi, apucand cu mainile de-oparte si de alta a nasturilor de la camasa si tragand de ei, rupandui. Am ramas privind uimita la corpul lui, punandu-mi o mana pe pieptul lui. Am depus un sarut lenes pe partea stanga a pieptului si a tresarit usor. Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau apoi am soptit pe un ton plin de rugaminte.
-Hai in dormitor...
-Hinata incereaza! s-a desprins de mine, a iesit din cada si a oprit dusul. S-a dus sa ia un prosop si cand s-a intors eu tocmai imi dadeam camasa jos. A ramas privindu-ma uimit din pragul usii. Am iesit din cada si m-am indreptat catre el, cazand usor in fata. Bratele lui m-au prins intr-o imbratisare plina de dragoste.
-De ce ma refuzi si tu... am spus si l-am prins de incheietura mainii, bagandu-mi unghiile mari si partatoase, date cu oja rosie, in carnea lui. M-a indepartat usor de el punandu-mi prosopul pe umeri, in asa fel incat sa ma acopere. Nervoasa i-am dat un pumn in abdomen. Nu cred ca a simtit ceva deoarece eu am crezut ca-mi va pica mana in acel moment. Nu aveam forta necesara iar el era mult prea puternic. Am continuat sa dau in el si sa plang. Incerca sa ma opreasca insa degeaba, eu tot continuam.
Capul mi-a fost dat intr-o parte, suvitele de par au zburat in aer apoi au cazut usor pe fata mea. Mi-am dus mana la obrazul rosu si l-am privit uimita. Prosopul deja-mi cazuse de pe umeri insa nu ne pasa nicunuia. Ma pleznise. Asta da calmant.
-Mica mea frumusete neagra... am soptit printre buze parca doar pentru mine.
Am ranjit batjocoritor apoi m-am reapropiat de el soptindu-i la ureche:
-Esti un dulce!...
Apoi am parasit baia. M-am dus in camera mea unde m-am trantit pe pat. Eram ametita si imi era rau. Inca nu-mi dadeam seama ce tocmai facusem si nici nu-mi pasa.
A intrat dupa zece minute in camera mea, cu o cana de ceai fierbinte. A pus cana pe noptiera si a inceput sa cotrobaiasca in dulap de unde a scos o bluza neagra, larga si m-a obligat s-o imbrac. A tras scaunul de la birou langa pat si s-a asezat pe el, dandu-mi cana de ceai pe care am refuzat-o. Stateam intinsa pe pat si priveam in sus gandindu-ma la ceea ce facusem. O durere groaznica in abdomen m-a facut sa strang din dinti si sa injur.
-Esti bine? a spus el privindu-ma ingrijorat.
Am aprobat din cap si am inceput sa respir pentru a ma calma. Deodata am facut ochii mari si mi-am dus mana la gura. M-am ridicat din pat si am inceput sa fug prin intregul apartament. M-am impedicat si am cazut. Un alt val de greata mi-a strabatut corpul. Am reusit intr-un tarziu sa ajung la baie si sa vomit din nou si din nou... Statea in pragul usii si ma privea, eu ma simteam mizerabila si i-am facut semn cu mana sa iasa dupa care am tras apa la toaleta. In loc sa plece s-a apropiat de mine. Si-a udat mana cu apa rece de la ciuveta si mi-a stropit fata, m-a luat pe sus si m-a dus in camera unde m-a pus pe pat. Continuam sa aberez, spunand ca vreau ochelarii de soare deoarece nu pot conduce fara si multe alte tampenii. Intr-un final am adormit.
M-am trezit dupa cateva ore si am privit buimaca in jur. Capul ma durea ingrozitor. Mi-am indreptat atentia catre cel ce statea langa patul meu, cu camasa in mana in loc sa o poarte pe el, cosand un nasture.
-Tu... Tu... am spus eu dandu-ma intr-un colt al patului. Ce cauti in camera mea? incepusem sa tip.
-Buna si tie.
-Nu ma lua la misto! Ce faci aici? De cand esti aici mai bine zis? Cat e ceasul? Cine te-a lasat sa intri? Raspunde, nenorocitule!
M-a privit amuzat apoi si-a imbracat camasa incepand sa-si incheie nasturii.
-Te-am gasit beata, pe jos, in sufragerie. Am incercat sa te fac sa-ti revi, te-am bagat in cada insa m-ai tras peste tine, mi-ai rupt camasa, ai inceput sa ma saruti, te-ai dezbracat si apoi....
-Poftim!!! am tipat eu intrerupandul. Fiu de catea ce esti! Vrei sa spui ca... Eu cu tine...
-Nu! a spus el incepand sa rada copios. Te-am bagat la culcare inainte sa faci ceva in plus. Si oricum, tu ai fost cea care a sarit pe mine.
Eram nervoasa. Acum facea misto de faptul ca am fost beata si ca m-am dat la el. Si daca ma culcasem pe bune cu el? Daca mi-am pierdut virginitatea la betie. Gandul m-a facut sa ma enervez si mai rau. Am dat cu perna in el apoi am sarit in picioare incepand sa-l lovesc si sa-l injur.
-Iesi din casa mea nenorocitule! Ah, c***a a mai fost ma-ta care te-a facut cu tactu ala nenorocit care acum as vrea sa zaca-n puscarie! Fiu de catea nenorocit ce esti cu fiita aia c***a ordinara! Iti seamana nu doar la aspect ci si la comportament. Un dobitoc mai mare ca tine nu exista! Iesi din casa mea spurcatu' dracu'!
Palma care mi-a dat-o peste fata m-a facut sa cad jos, langa pat. Ma pleznise atat de tare incat buza incepuse sa-mi sangereze. Il priveam sfidatoare in ochi, provocandu-l la lupta.



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de ellamanu - 12-11-2009, 07:37 PM
RE: [Naruto] Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de Bambilici - 23-11-2009, 06:15 PM
RE: Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de ellamanu - 14-12-2009, 11:58 PM
RE: Dragoste si datorie-made by ellamanu and Nana-Ren - de ellamanu - 11-01-2010, 10:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Made in Hell Andrei. 13 6.303 28-06-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Jun
  My worst nightmare is losing you [Tokio Hotel twincest; made by two yaoi lovers] angeliqueVampire 20 14.231 07-03-2010, 03:07 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  Lumina de la capatul tunelului made Drama Queen 2 2.510 01-08-2009, 12:16 AM
Ultimul răspuns: Zyspar
  Tears are made for people who understand life angeliqueVampire 15 7.546 19-02-2009, 04:57 PM
Ultimul răspuns: deathmemories
  A Gaara & Sasuke parody made by Jigoku and Kikyo92 ╰☆ Bloody Rose ☆╮ 5 8.167 18-07-2008, 10:09 PM
Ultimul răspuns: nibbles


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)