Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love story

#21
Hello everyone, am venit cu urmatorul capitol :D, sper sa nu va fi lasat prea mult sa asteptati. Daca am facut asta, imi cer scuze.
Acum. Capitolul asta este despre cuplul Arashi*Ian. Sper sa va placa!
Multumesc celor ce citesc si multumesc de asemenea si lui Aliss pentru comm.
Poopici la toata lumea :*:*:*
Enjoy! :D
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#22
Sall sys :X
Waw ce intorsaturi are si viata,nu imi vine sa cred ca acel copil vazut de Arashi are legatura cu doctorul.Totusi e de admirat faptul ca doctorul a decis sa-i dea inima rudei sale practic unui necunoscut :(...a fost foarte trist acest capitol.Insa in aceste clipe se cunoaste cu adevarat daca persoana de langa tine te iubeste.Eu nu il condamn pe Ian pentru faptul ca era aproape sa-l deoarece Arashi a inceput acel sarut mult prea pasional.
In fine,abea astept sa vad cum decurge operatia si sper sa nu se imbolnaveasca si Ian datorita ingrijorarii.
Mi-a placut enorm acest capitol sys,asa ca gambate cu nextul :)

Bye and Kiss :-h :-*
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#23
Buna din nou, ca de obicei, iar v-am facut sa asteptati, my shame :(. Oricum sper sa va placa acest capitol, care este un fel de continuare a celui precedent.
Multumesc sys pentru comm :*, si multumesc tuturor care citesc :*:*:*
Lectura placuta :D
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#24
Hello, nu am mai comentat la ficul tau, desi l-am citit. Uneori mi-e prea lene sa o fac....gomene.
Imi place foarte mult ideea, mai ales rasturnarile de situatie de la hentai la yuri sau yaoi. Am o singura problema: de ce trebuie sa planga atat de mult baietii? din ceva foarte important, inteleg, dar dintr-o chestie banala? Scuze, dar nu mi se pare masculin deloc. Cred ca asta urasc eu cel mai mult la baieti, sa-i vad plangand. Poate tu nu ai o problema cu asta, dar mie mi se pare cam ciudat. In rest imi place, chiar foarte mult. Ai mai multe cupluri, scri din perspectiva mai multor personaje, e perfect, in afara de aceasta problema. Stiu ca sunt noua, si oricum nu am dreptul sa te judec, dar consider ca pot sa-mi exprim punctul de vedere intr-un fel sau altul.
Nu pot spune ca imi place un cuplu mai mult de cat altul, dar parca cuplul IanxArashi imi starneste cel mai mult interesul. Dintre cei doi cel mai mult imi place Ian, mi se pare mai matur (defapt chiar este mai matur:ha: ).
:eto:Scuze daca te-am suparat..
:bye: :*:*:*
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]

#25
Buna sys :X pff tin mai intai sa`mi cer scuze pentru absenta mea enorma,desi am stiut ca ai postat ficul nu am venit sa`l citesc imediat :( (asta nu se va mai intampla niciodata).Mi`a placut enorm acest capitol,pot spune k a fost cel mai frumos capitol al ficului :X.Descrierea sarutului,al mangaierilor si a sentimentelor a fost divina.Cel mai mult eu pun pret pe monolog,care a fost peste asteptarile mele,delicatetea cu care a vorbit Ian mi`a ajuns la inima (si nu mint).Se pare ca acest cuplu mai are de trecut peste un obstacol si acesta fiind "tatal",sper din tot sufletul sa faci in asa fel incat cei doi sa nu se desparta,pentru k dak se va intampla acest lucru voi intra intr`o depresie luuuuung ;).
Ehh gata nu o sa te mai sperii mult. :))
Iti mai spun o data felicitari si muuulta,muulta bafta cu nextul care sper sa vin foarte repede.

Bye sys and kissss very sweet :X
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#26
Buna, as vrea sa-mi cer scuze ca am lipsit atata timp, am avut o maaaaare problema cu netul. Acum s-a rezolvat si voi posta din nou la acest fic. Sper sa va placa capitolul, desi stiu ca nu a iesit chiar asa stralucit. Va multumesc pentru comentarii Krypteria si Sysule. Krypteria iti multumesc de asemenea pentru sfatul cu baietii plangaciosi, voi incerca sa tin cont de el cat mai mult posibil. Multumesc si tuturor cititorilor :*:*:X.

#27
Neatza sys!Pff am mai scris un com dar mi sa sters,nush de ce :P
In fine acum sa trecem la fic,deci adooor capitolul acest e asa plin de actiune si romantism incat imi vine sa`l recitesc si iar sa`l recitesc.Mira e asa de dragut si indraznet,imi place cum sa comportat in parcul de distractii :x
Ehe si ce sa mai zic de faza din cabina de proba care m`a dat pe spate,bine ca nu au fost prinsi saracii :))
Ma intreb oare cine ii privea pe baieti cu invidie?sper sa nu se intample nimic rau tocmai acum,deci nu ma lasa prea mult cu sufletul la gura!

Te astept repede cu nextul si nu accept intarzieri!

Bye and Kiss :*:-h
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#28
off: Sysule, stiu ca ma vei omora din cauz c-am intarziat mai mult de o luna cu capitolul si nici nu am mai intrat pe mess, dar nici eu nu mai suport T_T. Cand merge netul se intrerupe curentul din cinci in cinci minute din cauza stabilizatorului. Am scos stabilizatorul, acum netul merge ca mortul cu mana, m-am saturat de toate figurile astea, dar incerc pe cat pot sa postez in continuare.
on: Sysule, multumesc mult pentru comentariu, inseamna foarte mult pentru mine, si orice comentariu de la cititori ma incurajeaza sa merg mai departe. >:D<:*:*
Va multumesc si celor care cititi fara sa lasati com, stiu ce inseamna lenea :P. Va poop pe totzi :*:*>:D<

#29
Hello sys :X Vezi ca ma faci geloasa :)) Iar cu privire la mess fa si uh un effort,mor de nerabdare sa mai vorbim!!!
Well,un nou capitol senzational. Uh ce romantica a fos aceasta parte << Te iubesc si te voi iubi mereu, chiar daca va fi nevoie sa merg pana la capatul pamantului impreuna cu tine, sau sa murim impreuna, pentru a fi fericiti pentru erernitare>>ma emotionat foarte mult,ai acest dar al cuvintelor. Te joci cu ele foarte simplu si construiesti o propozitie/fraza care ajunge la inimile cititorilor. Capitolul a fost lung asa cum imi place,in rest nimic negativ de zis.
Astept nextul :* kiss sweet :x
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#30
Hello, lume. Imi cer din nou scuze ca am intarziat asa de mult, dar acum in sfarsit s-a terminat scoala.
Iti multumesc de com sysule, si multumesc tuturor celor care citesc :*:*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My Durarara Love Story Juwels 2 2.475 18-05-2013, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  [Naruto] The Devil Inside(Itachi love story) vandadaydreaming 3 3.169 15-10-2012, 01:51 PM
Ultimul răspuns: *Black Flame*
  Love story! Laylaa 10 5.192 24-08-2011, 07:34 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.661 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Not another love story . . . Vex 12 6.479 19-01-2011, 11:03 AM
Ultimul răspuns: Bella
  The beginning of a love story (a sasu-saku fanfic) part I Sakura-Sasuke 25 11.798 30-12-2010, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Sakura-Sasuke
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.625 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love Story LM.C (yaoi) +18 yaoi maniac 0 2.730 22-06-2010, 01:49 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.080 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  A love story sakura_love_sasuke 14 13.555 02-08-2009, 03:32 PM
Ultimul răspuns: Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)