Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] The Devil Inside(Itachi love story)

#1
Hey! Ma numesc Vanda si am venit si eu pe acest site. Vroiam sa postez un fic pe care l-am scris acum ceva vreme si mi-am facut in sfarsit curaj. Ficul nu este SasuSaku,deci imi cer scuze pentru fani,ci este o poveste de dragoste intre un personaj creat de mine si Itachi Uchiha.Restu va las sa aflati...
Si sper sa va placa! Enjoy!


Capitolul 1: Trecutul
Si zici ca timpul e ceva prea scurt, prea frumos sa fie descris si totusi prea urat sa fie prezis...?
Am ras in gandul meu. A trecut atat de mult timp de cand a murit si totusi parca nu s-a schimbat nimic de atunci...Poate m.am mai perfectionat sau poate m-am maturizat insa pe interior au ramas ranile si ura care par sa se inteteasca. In rest vad aceasi ochii inspaimantati si intrebatori, aceasi straini care par sa se piarda in iluzii cum ca eu, ceva atat de frumos si inocent nu puteam sa fiu atat de distructiva...Dar diavolul are fata frumoasa
-Hikari! Hikari! Esti in regula? intreba Eric ingrijorat.
Eric era cel mai bun prieten al meu. Cu toate ca vroiam sa stau departe de oameni pentru ca stiu ca o sa.i ranesc ei continua sa vina la mine ca si cum as folosi un jutsu de ademenire!
-Azi se implinesc 8 ani de cand a murit! am zis usor. Credeam ca dupa atata timp nu o sa ma mai afecteze dar cu fiecare an parca ma simteam din ce in ce mai singura si ma simteam mai aproape de a-mi imbratisa propria moarte.
Eric ma privi companitor. Cu toate ca era rece ca un cub de gheata si plin de rautate cum este orice demon de altfel...noi aveam o legatura,pot sa spun, stransa.
Ar cam trebui sa va explic cum de vad fantome si cum mi.am pierdut mama nu?
Totul a inceput printr-o profetie :
"El va renaste si odata cu nasterea lui din nou lumea va fi cu totul alta! Dar nu va creste triumfator in infern cum s-a intamplat pana acum ci va umbla pe pamant ca simplu muritor si va lua viata odata cu moartea purtatorului sau!"
Prin "El" se referea la Lucifer,la ingerul decazut,cel care trebuie sa ia nastere prin sacrificiul meu. De aceea eu am o stransa legatura cu lumea mortiilor si pot vedea stafii si sa le controlez.
Mama intotdeauna mi.a ascuns asta ca sa ma protejeze.Mi.a dat un colier si a zis sa.l port orice s.ar intampla deoarece o sa ma protejeze de lucrurile rele care se intampla. Cand aveam opt ani....
......................................................
"A trecut un an de cand m.ai parasit"... am murmurat usor privind piatra mare pe care era scris numele ei,numele mamei mele: Aika Uzumaki. Lacrimile oare se uscasera? Ochii ma usturau dar ele nu vroiau sa curga ca si cum le-ar fi teama. Langa ea era mormantul matusii: Kushina Uzumaki. Am lasat florile insangerate sa cada usor pe pamant si mi.am tarat corpul spre casa. Privirile tematoare inca ma urmareau,iar eu ma prefaceam cu greu ca nu-mi pasa.
Am luat-o la fuga spre casa nemaivrand sa aud nimic de genul: "copilul profetiei...ea o sa ne aduca numai probleme!!"
Ce profetie?! Despre ce tot vorbeau? Viata mea nu devenea deloc mai buna sau macar mai clara.
Am intrat in casa incet. Usa se deschise cu un scartait usor. Ceva era in neregula! Lumina era aprinsa si puteam sa jur ca am stins.o. Am mers usor in casa uitand sa mai respir. Simteam ca cineva e acolo.. Becul incepu sa se clatine si sa se falfaie. "Ce nai-?" am zis eu privind becul confuza care nu putea fi impins de vant,dar am fost oprita de un ras straniu. Vroiam sa fug dar picioarele imi erau lipite de podea.Ce se intampla?
"Mai!Mai! Ce avem noi aici?" spuse acea voce necunoscuta trimitand un vant rece sa se prinda de parul meu. Am inchis ochii incercand sa.mi potolesc inima.
"Pot sa.ti aud inima batand si sa.ti simt teama in fiecare particula a ta, Hikari!"
Am luat un kunai si m.am intors cautandu.l cu privirea.Nimeni!! Inebunisem? Rase din nou,probabil de teama mea patetica!
"Ci ci cine esti?" am zis eu regasindu.mi vocea
"Oh,deci putem vorbi se pare!" pufai incantat de propria descoperire. M-am incruntat.
"Hai nu te supara ! Doar doreste.ti sa ma cunosti si o sa apar!"
Nu asta incercam de cand a venit? Eram enervata la culme de acea voce care se juca cu mintea mea si in acelasi timp speriata!
Mi.am imaginat ca apare o silueta alba fara fata sau trasaturi distinctive si mi se prezinta. Am deschis incet ochii.
Am tresarit cazand pe spate de soc. Teama mi se intiparise pe piele. Era un monstru!! Ochii sai erau albi fara pupile sau iris,avea colti sau mai bine zis o duzina de dinti ascutiti bagati in acea gura gigantica ce ranjea prosteste intr.una,iar pielea era de un rosu ca sangele pictata cu zeci de tatuaje ciudate,iar pe capul chel era pictata o stea cu margini negre cu 6 colturi.Avea decat o pereche de colanti negrii de care erau prinse lanturi si arme de tortura. Iar chestia stranie: levita!! Picioarele lui nu atingeau podeaua!!!
Eram prea socata sa vorbesc,sa gandesc,sa ma misc...Cine era asta?! Sau mai bine zis ce era?!
"Oh,felicitari! Ai fost aleasa ca sa fi portal si vei fi cea care vei distruge lumea! Eu sunt Eric si deacum inainte o sa fiu demonul tau protector."
.......................................................
Asa l.am intalnit pe Eric.Adevarul este ca el nu dorea ca Lucifer sa ajunga pe pamant. Ii se parea o razbunare stupida si mai mult de atat Eric nu dorea ca Lucifer sa fie liderul ingerilor intunericului. Asa ca am inceput relatia noastra cu un targ: Eu il ajut sa devina puternic, el ma protejeaza si imi dezvaluie secretele lumii de dincolo!Un pact bun,as zice... Bine, cu timpul am inceput sa ne intelegem bine si m.a ajutat sa invat multe lucruri si astfel, ca un paradox Eric,demonul inspaimantator, a devenit prietenul meu cel mai bun.
Ca sa va lamuresc despre "sarcina" mea pe pamant si despre profetie o sa incep sa va povestesc despre fantome si demoni. Fantomele sunt niste spirite ale oamenilor obijnuiti care atunci cand isi indeplinesc rolul pe pamant trec pe lumea de dincolo. Bine unele fantome prefera sa stea pe pamant din cine stie ce motive, dar sunt inofensive: adica nu pot poseda,nu le poti vedea(doar daca esti un portal sau o gazda) si nu te pot afecta. Demonii in schimb sunt oameni decedati de o rautate sufleteasca nemaintalnita sau ingeri decazuti si sunt foarte puternici. Ei se hranesc din ura oamenilor si teama lor si devin mai puternici. Pot afla o gramada de lucruri despre acei oameni doar privindu.i si sunt adesea niste monstrii, si singuri care pot sta pe pamant fara sa fie afectati, (fantomele sunt ranite: cu cat stau mai mult pe pamant cu atat durerea creste si trebuie sa treaca pe lumea de dincolo de unde nu se mai pot intoarce) demonii pot trece pe lumea de dincolo si sa se intoarca pe pamant. Ei devin puternici prin anii de viata si numarul de stafii ale shinobilor puternici pe care ii absorb. Eric este un demon puternic de 438 de ani.
Acum probabil stiti de demonii cu cozi. Ei sunt ceva mai speciali. Sunt demoni creati in iad adica nu ingeri decazuti, nu oameni rai; demoni creati din ura si rautatea nascuta in iad. Era cel cu zece cozi, cel de o putere atat de mare incat aproape o egaleaza pe a lui Lucifer. Dar un om se pare...a reusit sa.l rupa in 9 monstruleti mai mici, cand acesta a fost azvarlit pe pamant sa aduca razbunare.
"Razbunare!" urasc termenul asta! Toata natiunea se duce de rapa cautand razbunare, fiinta umana se transforma in demon cand aceasta se gandeste la razbunare si isi sacrifica viata pentru asta. Stiu din propria experienta ca razbunarea nu creaza decat o viata de cosmar si de ura. Asa era tata....orbit de razbunare, putea face orice ca sa o aiba si cel mai trist: a uitat sa mai traiasca,a uitat sa iubeasca! a uitat tot. Singurul motiv pentru care sunt in viata era sa aiba un copil puternic pe care sa.l foloseasca pentru a-si atinge scopul, dar mama cand a aflat a vrut sa.l opreasca insa a sfarsit moarta in fata ochilor mei. Nu pot uita acea zi! Oricat as incerca nu o pot uita...Nu ii pot uita....
*Flashback*m
"O sa devin un ninja puternic ca tati intr.o zi! Priviti.ma! O sa devin un ninja demn de clanul Uchiha!"
am strigat eu in fata unor pusti pusi pe sotii si pe distrugeri.Fetele lor ranjite ma scoteau din mintii
"Un Uchiha care nu-si poate folosi sharinganul este un ninja oarecare!" spunea un pitic ingamfat aratandu.si bandana proaspat capatata de genin. Furia imi invada trupul! Era adevarat ca nu imi puteam folosi sharinganul si probabil nu.l puteam folosi niciodata, dar nu eram un ninja oarecare! Nici gand! Eram fica lui Madara Uchiha!! Un erou,un ninja foarte puternic!!
Mi-am ridicat pumnul cu ochii plini de furie atintiti spre prada! M-am repezit la el si l-am cotonogit bine, pot sa zic. Sa se mai puna ei cu mine ca le arat eu! Eu nu o sa-l dezamagesc pe tati,orice s-ar intampla o sa-l fac mandru!
Am alergat purtand cu mandrie bandana ninja de genin si tricoul cu simbolul Uchiha mare pe spate. Cu toate ca toata lumea stia ca Madara e mort, eu eram un copil de Uchiha recunoscut in satul frunzei, stiindu-se ca sotul mamei era un Uchiha oarecare...
Am alergat in casa sarind in bratele lui tata pe care rar i-l vedeam aici fiind ocupat cu misiunile lui secrete. Nu intelegeam de ce isi tinea identitatea secreta sau ce putea face de era atat de ocupat si nu putea sta acasa cu noi.
"Ce face fetita mea?" intreba pe tonul lui ferm dar in acelasi timp dulce si jucaus.
Ce face fetita mea?" intreba el pe tonul sau ferm dar in acelasi timp dulce si jucaus.Am zambit larg
"Tocmai am luat la bataie niste pusti care mi.au zis ca nu sunt demna de clanul Uchiha!" am zis eu bosumflandu-ma un pic.
A zambit punandu-mi mana pe cap
"Clanul Uchiha este un clan puternic sau era...acum e doar o masca care ascunde zeci de lasi! Nu trebuie sa fi un Uchiha ca sa fi puternica! Trebuie sa fi tu...si sa crezi in tine! Eu cred in tine." spuse el mandru.Il priveam vrajita. Mereu reusea sa ma faca sa ma simt importanta si speciala.
"Si i-ai batut bine,ai?" intreba mama aratandu-mi un ranjet larg. Tata ofta dand din cap'Nu s-a schimbat deloc' se citea pe fata lui
"Hehe! Normal,nimeni nu se pune cu mine !" am zis eu ranjind la fel ca ea. Tata zambi amuzat.
"Serioooos? atunci pregateste-te sa-ti intalnesti adversarul!" spuse ea aruncandu-se sa ma gadile. Am inceput sa tip si sa rad tare deoarece eram o persoana care ma gadilam tare. Eu cu mama radeam acum si ne prosteam incercand sa ne gadilam reciproc....
*End of flash back*
'Trebuie sa fi tu....si sa crezi in tine! Eu cred in tine!' imi rasuna intr-una in cap. In urma cu 8 ani am azvarlit pe jos fasii din tricourile cu simbolul Uchiha pe spate si am parasit satul frunzei.Vroiam sa uit de acel loc mizer unde am suferit atat. Vroiam sa gasesc un loc unde sa ma calmez si sa incerc sa iert. Sa uit de el si sa.l consider mort,ingropand dorinta de razbunare in adancul inimii, intr-un colt uitat de lume? Era aproape imposibil dar era tot ce puteam face. Nu doream sa devin ca el. Si mai bine decat toti stiam ce inseamna sa-ti transformi sufletul in putere.. Insemna sa fiu mai aproape de Lucifer,sa fie mai greu sa indepartez blestemul de care imi doream atat de mult sa scap.
Scuzati greselile de tastare:)

#2
O.o >:D<
In sfarsit l.ai postat.Dupa ce te.am batut eu la cap o perioada asa de lunga de timp.Si dupa micul nostru experiment care nu stiu ce sa zic de el.Dar dal in colo.:D
Parerea mea o sti dar de...La cat esti tu de batuta in cap...Trebuie sa te trezeasca cineva la realitate si aceea sunt eu.Asa ca iti zic din nou:
Esti o scriitoare buna.Imi place cum descrii.Si sa taci!Actiunea e si ea acolo unde trebuie si cand trebuie.Si iar sa taci!Iedeea e originala.Si din nou sa taci!Imaginatie ai din plin.Taci!Eric...e un demon rautacios seamana cu un dracusor...dar e adorabil.:x
Si asi mai scrie dar imi e somn.Nu mai vad tastatura si e a doua oara cand scriu acest com.
I love you!Bosssssssssss!Saia!E genialaaaaaaaa!:X

#3
Bun...o sa pun nextul. Sa inteleg ca nu va placut?:( Vreau sa stiu pareri...Bune,rele,le primesc cu placere :)
Nextul:

"Unde ai de gand sa mergi?" intreba Eric vazand ca ma ridic de pe iarba si plec undeva, dar nu inspre casa.
"Ma intorc in Konoha." am zis rece si incet dar stiam ca urechile sale ascutite m-au auzit.
"Ceeee!? Nuuuu teeee auuuuddd!!!" tipa el cat sa se auda la 10 km. Dand din cap fara sa creada un cuvant.
"Ma. Intorc.In.Konoha." am zis mai tare accentuand fiecare cuvant
"Poti sa repeeeti?! Nu am inteles bine!!!" urla din nou.
"Eric!!" am zis enervata de sarcasmul lui.Mereu era sarcastic cand nu trebuia.
"Bine bine! Oh,tu,atat de fioroasa Hikari!" spuse ridicand mainile mari si rosi in semn de 'ma predau'. "Doar ca tu nu te-ai mai intoarce acolo decat daca te-ar omori si ti.ar târí cadavrul...si chiar si atunci te-ai ridica din mormant si ai cotonagi pe toata lumea pentru ca au facut acest fapt marsav." spuse nepasator privindu-si unghile proaspat taiate si date cu lac negru.Am oftat
"Eric.."
"Iti aduci aminte ce s-a intamplat ultima data cand ai fost acolo?" spuse fara sa ma lase sa imi termin propozitia. Bine inteles ca imi aminteam. Uhh.. Dintre toate lucrurile care mi s-au intamplat in viata(si nu au fost putine) asta m-a ranit cel mai tare.
*Flashback*
'Konoha!Ce dor mi-a fost de tine!' am gandit un zambet slab intiparindu-mi-se pe buze. Am intrat privind fetele pe care le uitasem de mult sau altele pe care nu le stiam.Toate privirile se indreptasera spre mine.
"Hei ea nu e...." "Nu,nu se poate" "Ce fata frumoasa!" am auzit slab dintre susoteli.Le-am ignorat pe toate. L-am vazut pe Asuma vorbind cu Kurenai. Am zambit larg simtindu-ma nu stiu...acasa. Eu am fost apropiata de familia Sarutobi de cand unchiul si matusa au murit. Al treilea hokage s-a oferit sa aiba grija de mine si mama atata timp cat am ramas singure si triste si cu o mana de om pe cap... acela fiind varul meu: Naruto Uzumaki.
Insa ne descurcam...Urmau sa fie vremuri si mai grele si aveam sa trecem peste. Insa nu-l puteam avea pe Kiuby. Mai marii satului au decis ca Naruto sa locuiasca singur si sa nu se afle ca al 4-lea hokage era tatal sau. Iar noi... cei care ne inrudeam oarecum cu Uchiha eram o amenintare pentru sat daca-l aveam pe kiuby. Nu intelesesem nimic din logica lor atunci si ce ai putea intelege la 3 ani? Ceea ce era clar nu?Naruto nu va sta cu noi iar el nu trebuia sa stie ca noi eram rudele lui. De atunci eu si cu Asuma ne-am inteles perfect si era prietenul meu cel mai bun
"Hei Asuma-kun." am zis eu zambind. Se intoarse ridicand o spranceana in semn de intrebare.
Am zambit si am dat din cap.
"Sunt eu, Hikari Uzumaki!"
Ochii lui se marira.
"Oh,doamne Hikari!! Credeam ca ai murit! Nu te mai recunosc deloc! Ai devenit cu adevarat frumoasap ca Aika!! Ce s-a intamplat? Unde ai fost?" 'Uau! Nu l-am vazut sa spuna atatea fara sa respire!' Eric rase haotic ca de obicei.
"Am fost in tara Norului, unde m-am refugiat pentru o vreme deoarece cautam singuratate si nu vroiam sa intru iar in casa aceea, erau prea multe amintiri." am zislll scarpinandu-ma pe cap. Simtindu-ma incomod sa vorbesc de acea zi. El nu stia ca tatal meu e inca in viata. Stia ca a murit inainte ca eu sa ma nasc si eu nu l-am cunoscut niciodata iar mama a fost ucisa protejandu-ma de niste ninja fugari nici decum de catre tatal meu care nu murise si care vroia sa ma foloseasca pentru a obtine mult dorita razbunare. Schimbare de plan pentru el: Eu cu mama am aflta adevaratele lui intentii.
"Cum ai dus-o in tara Norilor?" intreba Asuma zambindu-mi larg
"Oh,e chiar frumos acolo sa stii. Dar nimic nu se compara cu Konoha,dar daca ai misiuni pe acolo sa treci sa vezi muntele Ray. Este cel mai linistit loc din lume si este extrem de pasnic."
"Inteleg de ce ai mers in tara Norilor, bine tu mereu ai un motiv pentru orice" spuse privindu-ma suspicios.
"Ceva nou pe aici?" am intrebat adresandu-i un zambet Uzumaki originar.
"Pai ar cam trebui sa-ti spun daca tot esti aici. Este legat de Itachi." murmura Asuma
"Oh, chiar vroiam sa trec la el si sa..."
"Nu mai este." ma taie rautacios
"C-c-ce vrei sa zici?" am intrebat cu glas pierit. Sa moara? Nu imi pot imagina o persoana care sa-l bata pe Itachi Uchiha! Decat....
"Si-a ucis clanul si a parasit satul." a zis neutru, fara mic de emotie.
Cuvintele lui m-au izbit atat de tare de credeam ca o sa cad de pe picioare.
"A facut ce?!" am tipat eu cu Eric in acelasi timp.
"Nu ii cunosc motivul,nimeni nu-l stie..." a continuat sa vorbeasca dar eu nu-l mai auzeam.
I-i-itachi...Ce ti s-a intamplat?! Nu puteam sa nu imi amitesc de clipele cand eram impreuna si totul era perfect pentru mine. El era cineva cu totul si cu totul special. Orice facea era magic,superb,grozav. De fiecare data cand imi vorbea ma simteam si eu speciala, eram atat de captivata de el incat am ajuns sa-l iubesc fara sa-mi dau seama. Nu stiu daca era reciproc,insa noi am ramas la stadiul de prieteni foarte buni si el era singurul care stia de existenta lui Madara Uchiha.In el puteam avea incredere. Stiam ca e lafel ca mine: Ar face orice ca sa-i protejeze pe cei dragi si sa gaseasca pacea. Acum,ma simteam tradata,nu il mai cunosteam. Itachi Uchiha nu ar face asta niciodata! El nu este un criminal. Chiar daca intr-adevar si-ar fi ucis clanul trebuie sa aiba un motiv bun. Itachi,la fel ca mine, are intotdeauna un motiv bun in spatele unei actiuni.
Uram Konoha! Nici nu am ajuns bine si deja am aflat ceva ce mi-a ruinat ziua!Imi aduc aminte toate motivele pentru care am parasit Konoha si de ce nu mai vroiam sa ma mai intorc vreodata. Vroiam decat un loc unde sa fie pace,dar pacea...nimeni nu stia cum este cu adevarat,dar eu mi-am jurat ca o sa o gasesc orice ar fi. Si am facut din asta un mod de a trai: Calea mea ninja! Nu voi ucide pe nimeni decat daca nu am cum sa scap altfel cu viata, nu o sa las razbunarea sa ma orbeasca si o sa ii fac pe altii sa inteleaga ca razbunarea nu-ti aduce nimic! Nici macar satisfactie!
Am luat-o la fuga lasandu-l pe Asuma acolo strigandu-ma in zadar. Dar de ce ar face Itachi asa ceva? Oare gena distructiva Uchiha s-a activat si in el. El era aproape perfect....si zic de putine persoane ca sunt ok,dar perfect e ceva extrem de rar la mine
Asa credeam de tata. Am oftat.
Priveam din nou poarta Konohei.' Cum s-a ajuns la asta,Itachi?'. Atunci a cazut usor o pana neagra de cioara.Am luat-o in mana strangand-o tare.'Ce negru frumos,ce moale este...La fel ca parul tau, Itachi...'am gandit lasand o lacrima sa cada.
*End of flashback*
"Zau! Dar pierduta esti fato!!" zise Eric dand din cap dezaprobator
"Hăă?" am intrebat buimaca.
"Ziiiceeeaaaam : Daca tot ai de gand sa o iei la fuga spre Konoha poate ai vrea sa-mi spui si mie de ce. Ai luat-o efectiv la fuga inspre 'nicaieri' si nu ai scos nici macar o vorba!. Si asta m-a facut sa-mi pun intrebari. Ori: a. creierul tau a fost mancat de maimute carnivore si transportat intr.o dimensiune paralela de unde se intoarce acum pe bucatele, ooooriiiii..." se opri uitandu-se la mine ranjind malefic "ori ai probleme cu dragostea! Ia zi! E tot Uchiha ala....cum l-o chema..."demonul asta stia cum sa scoata lumea din pepeni
"Oh, mai taci odata Eric!" am zis eu uitandu-ma cat se poate de fioros la el
"Deci asta este! Pe bune as merita un premiu la cat de bun sunt...pe langa premiul pentru cel mai aratos, cel mai destept,cel mai curajos.."
"si cel mai modest!" l-am oprit luandu-i tonul lui sarcastic. "Nu ai ghicit nimic,n-are nici o legatura cu Itachi.Ma intorc in Konoha pentru a-mi vedea verisorul. Am facut o promisiune ca orice s-ar intampla o sa am grija de el si ma intrebam daca ii s-o fi intamplat ceva si cum o mai arata.."am zis privind padurea mult cunoscuta ce ducea direct in Konoha.
"Si eu suuunt complet de acord cu tine. Bine inteles ca Itachi nu are nici o legatura cu asta!" zise cu obijnuitul sau sarcasm dandu-si ochii peste cap.
"Esti doar gelos ca nu ai ghicit." am zis eu .
"Ha! Uau! M-ai prins!!" spuse dandu-si ochii peste cap din nou. "Iar tie iti este frica sa-ti recunosti proprile sentimente."
Am tresarit. De ce ma cunostea asa bine? Da este adevarat: Ma gandeam la Itachi si este adevarat ca inca tin la el mult...Defapt...Ah,firar: IL IUBESC!! inca...
Am pufnit."Da sigur!" am zis ignorandu-l.
Zambi triumfator.
"Si mie imi e dor de Konoha!" zise privind cerul visator... Mi.era frica sa ma intorc,dar chiar nu puteam fugi la nesfarsit.Asta era ceva ce trebuia sa fac demult.

#4
Hey, imi place mult acest fic:shy:
Sunt tare curioasa.... Oare ce se va iintampla in continuare?:s
Ideea este foarte frumoasa si vreau sa-ti spun ca asta m-a captivat pe mine si m-a facut sa-ti citesc in continuare ficul.
Astept next-ul ^^ Spor la scris si la idei!:)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My Durarara Love Story Juwels 2 2.480 18-05-2013, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Be Afraid, Devil is Here… [+16] Pคnđค. 2 2.007 05-09-2011, 10:17 AM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Love story! Laylaa 10 5.202 24-08-2011, 07:34 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.671 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Not another love story . . . Vex 12 6.499 19-01-2011, 11:03 AM
Ultimul răspuns: Bella
  The beginning of a love story (a sasu-saku fanfic) part I Sakura-Sasuke 25 11.835 30-12-2010, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Sakura-Sasuke
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.628 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love story Hetalia 31 22.746 02-07-2010, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Love Story LM.C (yaoi) +18 yaoi maniac 0 2.739 22-06-2010, 01:49 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Intunericul sinelui / Dark Inside [action / adventure] aurelia chircu 4 3.003 17-04-2010, 04:22 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)